Portal Zarejestruj się Lista użytkowników Encyklopedia Poradnik Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   ::206 CLUB NET:: > Peugeot 206 - dyskusje ogólne > Kupujemy 206!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Old 07 August 17, 13:56   #1
kapselck
malutkie 206
Silnik: 1.4 8V 75KM
Rok produkcji: 1999
Domyślnie Opinia Peugot 206 1.4 8V 75KM 2003r.

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów na imię mam Łukasz i poszukuję auta dla swej lubej jestem zwolennikiem grupy VW jednak w tych pieniążkach które planujemy wydać jako pierwsze auto nie ma egzemplarza godnego uwagi z grupy VW więc wybór został skierowany własnie na 206.
Proszę o opinie na temat tego auta oraz na co zwrócić szczególną uwagę:
https://www.otomoto.pl/oferta/peugeo...tml#339d6d4eb3
Przeglądając finternety jak to zwykle co użytkownik to inne opinie i jedni zachwalają że jak auto szanowane to jeszcze posłuży inni twierdzą że auto jak na swój wiek ma tyle czujników że to jest koszmar...
Nie interesuje mnie HDI oraz LPG. Jedynie benzyna podobnej pojemności co ta w ogłoszeniu.

dzisiaj jestem umówiony na wstępne oględziny. Właściciel powiedział że rozrząd był wymieniany przy przebiegu 80 tys. zatem według niego do zmiany za 8 tys. Dodatkowo tłucze się łącznik stabilizatora. Cała reszta wyjdzie w praniu.
kapselck is offline   Odpowiedz cytując tą wiadomość
Sponsored Ads   #1.5
Sponsored posting

Reklama

Google is online  
Old 08 August 17, 08:07   #2
kapselck
malutkie 206
Rok produkcji: 1999
Domyślnie

Cytat:
kapselck napisał/a Zobacz post
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów na imię mam Łukasz i poszukuję auta dla swej lubej jestem zwolennikiem grupy VW jednak w tych pieniążkach które planujemy wydać jako pierwsze auto nie ma egzemplarza godnego uwagi z grupy VW więc wybór został skierowany własnie na 206.
Proszę o opinie na temat tego auta oraz na co zwrócić szczególną uwagę:
https://www.otomoto.pl/oferta/peugeo...tml#339d6d4eb3
Przeglądając finternety jak to zwykle co użytkownik to inne opinie i jedni zachwalają że jak auto szanowane to jeszcze posłuży inni twierdzą że auto jak na swój wiek ma tyle czujników że to jest koszmar...
Nie interesuje mnie HDI oraz LPG. Jedynie benzyna podobnej pojemności co ta w ogłoszeniu.

dzisiaj jestem umówiony na wstępne oględziny. Właściciel powiedział że rozrząd był wymieniany przy przebiegu 80 tys. zatem według niego do zmiany za 8 tys. Dodatkowo tłucze się łącznik stabilizatora. Cała reszta wyjdzie w praniu.

Dla potomnych. Nie warto nawet tracić czasu na oględziny...
kapselck is offline   Odpowiedz cytując tą wiadomość
kapselck otrzymał "pomógł" za tą wypowiedź od:
MattHarderzz (08 August 17)
Old 08 August 17, 08:29   #3
MattHarderzz
206club.net VIP
MattHarderzz's Avatar
Silnik: TU5JP4
Rok produkcji: 2001
Domyślnie

Napisz proszę coś więcej odnośnie auta

Musisz być zalogowany i napisać conajmniej 6 wypowiedzi by widzieć linki i obrazki w podpisach.

Musisz być zalogowany i napisać conajmniej 6 wypowiedzi by widzieć linki i obrazki w podpisach.
MattHarderzz is offline   Odpowiedz cytując tą wiadomość
Old 08 August 17, 09:07   #4
Wh3r3sth3l0ve
206 maniac
Wh3r3sth3l0ve's Avatar
Rok produkcji: 2001
Domyślnie

Jak szukasz takiego autka, to ja szczerze polecam ten silnik. Tani w serwisie, prosty jak budowa cepa, pali rozsądnie i do miasta moc zupełnie wystarcza, nawet na trasach daje radę. Tylko musi być oczywiście w stanie lepszym, niż agonalny

Wh3r3sth3l0ve is offline   Odpowiedz cytując tą wiadomość
::206 CLUB NET:: > Peugeot 206 - dyskusje ogólne > Kupujemy 206!

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania