Portal Zarejestruj się Lista użytkowników Encyklopedia Poradnik Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   ::206 CLUB NET:: > Peugeot 206 - dyskusje ogólne > Popsuło się, ale nie wiem co...

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Old 08 August 17, 20:00   #1
Toxiczek
malutkie 206
Silnik: 1.4 8V 75KM
Rok produkcji: 1999
Domyślnie Urwany kabel, swiecaca sie słabo kontrolka akumulatora.

Witam mam problem. Wczoraj wieczorem po pracy wsiadam do auta, odpalam auto chwile jade raptem zapala sie SŁABO kontrolka akumulatora(nie swieci jak zwykle przy wlozeniu kluczyka do stacyjki czyli mocno) Mysle sobie akumulator pada albo alternator siadl ale naszczescie dojechalem 30km do domu bez zadnego szwanku. Dzis patrzę ze zwisa kabel lezy ze prawie na ziemi. Mam fotki, urwał sie kabel nie wiem czy to jest od alternatora czy od czego? Pomocy!! Czy moge w ogole tak jezdzic? Wiadomo chce to zrobić tylko jezdze tez codziennie do pracy i auto mi bardzo potrzebne. Od czego to jest urwane?

206 1.4 75km 98r
Toxiczek is offline   Odpowiedz cytując tą wiadomość
Sponsored Ads   #1.5
Sponsored posting

Reklama

Google is online  
Old 08 August 17, 20:11   #2
Kocur92
206 addicted
Kocur92's Avatar
Silnik: 1.1 8V 60KM
Rok produkcji: 2003
Domyślnie

Alternator.

Musisz być zalogowany i napisać conajmniej 6 wypowiedzi by widzieć linki i obrazki w podpisach.
Kocur92 is offline   Odpowiedz cytując tą wiadomość
Old 08 August 17, 20:15   #3
Toxiczek
malutkie 206
Silnik: 1.4 8V 75KM
Rok produkcji: 1999
Domyślnie

Ale to ładuje mi przez ten kabel alternator ? I nie moge tak jezdzic bo wkoncu padnie akumulator? Slabo znam sie I ILE MECHANIK SKASUJE ZA ZROBIENIE TEGO MNIEJWIECEJ?
Toxiczek is offline   Odpowiedz cytując tą wiadomość
::206 CLUB NET:: > Peugeot 206 - dyskusje ogólne > Popsuło się, ale nie wiem co...

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania