Portal Zarejestruj się Lista użytkowników Encyklopedia Poradnik Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Oznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć   ::206 CLUB NET:: > Peugeot 206 - dyskusje ogólne > Audio / Video / Navi > Audio

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Old 08 August 17, 21:37   #1
KirzyK
malutkie 206
Silnik: 1.4 8V 75KM
Rok produkcji: 2001
Domyślnie Czy i jaki wzmacniacz kupić ??

Witam, zastanawiam się nad kupnem wzmacniacza do głośników, ponieważ trochę o tym czytałem i wiem że może on poprawić brzmienie dźwięku, bardzo denerwuje mnie nie czysty i taki twardy bass gdy chce puścić muzykę głośniej.
Uprzedzam, że nie wytłumiałem drzwi dla tego zapewne wytłumienie jest fabryczne i nie mam zamiaru tego robić więc proszę tego nie proponować.

Z góry mówię że nie wiem co z czym się je w kwestii mocy, skuteczności itd itd, dla tego proszę mi tłumaczyć jak debilowi

A to mój sprzęt:

Radio: Pioneer DEH-1600UB
Głośniki przednie: Pioneer TS-G1732i
Głośniki tylnie: PIONEER TS-G133Ci

Proszę o poradę czy warto i jaki wzmacniacz ( najlepiej do 250 zł ) kupić oraz jeżeli ktoś mógłby się wypowiedzieć o zestawie który mam czy jest/nie jest dobry i dla czego to będę wdzięczny.

Z góry dzięki i pozdrawiam.
KirzyK is offline   Odpowiedz cytując tą wiadomość
Sponsored Ads   #1.5
Sponsored posting

Google is online  
Old 08 August 17, 22:03   #2
Green
206club.net VIP
Green's Avatar
Silnik: 2.0 HDI 90KM
Domyślnie

Cytat:
KirzyK napisał/a Zobacz post
nie mam zamiaru tego robić więc proszę tego nie proponować.

Z góry dzięki i pozdrawiam.
Cały sukces
Green is offline   Odpowiedz cytując tą wiadomość
Old 08 August 17, 22:13   #3
KirzyK
malutkie 206
Domyślnie

Cytat:
Green napisał/a Zobacz post
Cały sukces
Chodzi o to że wolę zainwestować w coś co potem będę mógł wymontować i zabrać do następnego auta, nie ukrywam że to nie jest samochód który potowarzyszy mi przez wiele lat ...
Old 09 August 17, 10:35   #4
Stackburn
206 crazy
Stackburn's Avatar
Rok produkcji: 1999
Domyślnie

Wzmacniacz pod te głośniki nie ma sensu - nic nie zyskasz. Najlepiej dołożyć dwukanałowy wzmacniacz i skrzynię basową (ciśnieniową bez bass refleksu). Efekt będzie więcej niż zadowalający i łatwo taki zestaw przenieść do innego auta.
Musisz być zalogowany i napisać conajmniej 6 wypowiedzi by widzieć linki i obrazki w podpisach.

Musisz być zalogowany i napisać conajmniej 6 wypowiedzi by widzieć linki i obrazki w podpisach.
Stackburn is offline   Odpowiedz cytując tą wiadomość
Old 09 August 17, 14:18   #5
KirzyK
malutkie 206
Domyślnie

Cytat:
Stackburn napisał/a Zobacz post
Wzmacniacz pod te głośniki nie ma sensu - nic nie zyskasz. Najlepiej dołożyć dwukanałowy wzmacniacz i skrzynię basową (ciśnieniową bez bass refleksu). Efekt będzie więcej niż zadowalający i łatwo taki zestaw przenieść do innego auta.
Jakieś propozycje co do skrzyni i wzmacniacza ? Wiadomo najlepiej jak najtaniej ale szajsu też kupić nie chcę
Old 11 August 17, 10:56   #6
Stackburn
206 crazy
Stackburn's Avatar
Rok produkcji: 1999
Domyślnie

Ja mam zestaw magnata - skrzynia ciśnieniowa , głośnik 30cm (z racji , że ciśnieniówka to nie jest zbyt duża i pasuje do bagażnika). Wzmacniacz 2 kanały tylko do napędu skrzyni (nie musi być jakiś mega wygar - byle były filtry , regulacja wzmocnienia i podbicia basu). Kup coś markowego bo na wynalazkach się zawiedziesz.

Stackburn is offline   Odpowiedz cytując tą wiadomość
Old Dzisiaj, 09:45   #7
ufik
206club.net VIP
ufik's Avatar
Silnik: z przodu
Domyślnie

Cytat:
KirzyK napisał/a Zobacz post
Uprzedzam, że nie wytłumiałem drzwi dla tego zapewne wytłumienie jest fabryczne i nie mam zamiaru tego robić więc proszę tego nie proponować.
to daj byle co, różnicy i tak nie bedzie. a maty mozesz sobie zdrapać

ufik is offline   Odpowiedz cytując tą wiadomość
::206 CLUB NET:: > Peugeot 206 - dyskusje ogólne > Audio / Video / Navi > Audio

Odpowiedz

Tagi
wzmacniacz kupię

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania