Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Damianos1

  Radio traci pamięć

  Mux czy bezmux?
 3. Tuborg

  Uwaga na te samochody !!!!

  https://www.olx.pl/oferta/peugeot-206-peugeot-206-sw-kombi-2-0-hdi-2003-zadbany-CID5-IDAxRGk.html Czy ktoś może kojarzy ten egzemplarz?
 4. Witam Nie dawno kupiłem peugeot 206 i mam problem z radiem. Radio nie zapamiętuje ustawien. Niestety nie pomaga zmiana radia ani połączenia kabli bezpieczniki sprawdzone wszystkie są sprawne. Proszę o pomoc może ktoś miał taki problem.
 5. Witam Nie dawno kupiłem peugeot 206 i mam problem z radiem. Radio nie zapamiętuje ustawien. Niestety nie pomaga zmiana radia ani połączenia kabli bezpieczniki sprawdzone wszystkie są sprawne. Sprawdzałem napięcie na kostce przed zapłonem i nie ma prądu po zapłonie mam dwa plusy .Proszę o pomoc może ktoś miał taki problem.
 6. stół

  Pomocy.Regulacja napinacza z pionowa sprężyna.

  Do zamknięcia. Zrobione. Możecie gdzieś to wpiąć aby kolejne osoby nie musiały grzebać w wyszukiwarce. Rozwiązanie: Luzujemy śrubę kwadratowa ( u mnie bez odrdzewiacza oraz młotka nie chciało pójść) kręcimy jak klasyczna śrubę. Następnie, luzujemy górna śrubę trzymająca sprężynę (nie ściągajcie sprężyny. Później za Chiny ludowe nie zamontujecie jej. Będziecie musieli wyciągać cały napinacz). Kolejny krok, to łapka, przecinak, klucz płaski, cos co posłuży za dźwignię. Wsuwacie narzędzie pod rolkę kierunkową i Odchylacie ją. Tudum! pasek wychodzi! Duże prawdopodobieństwo, ze napinacz nie cofnie się za pierwszym razem i będziecie musieli kilkukrotnie wachlować zrobiona dźwignia. Skręcanie, sprawdźcie czy pasek nie piszczy, koniec. Po robocie.
 7. mim

  Poszukiwane lampy

  Raczej nie znajdziesz. W Europie dosłownie kilka osób je ma, którzy sami sobie z Iranu ściągnęli.
 8. stół

  Pomocy.Regulacja napinacza z pionowa sprężyna.

  Foto poglądowe
 9. Stackburn

  Angel Eyes

  Daj sobie spokój z tym chłamem. Daje światło jak lampa naftowa i świeci gdzie chce.
 10. Drodzy, posiadam silnik 1,6 8v. Na którym zamontowany jest napinacz sprężynowy(posiada długą sprężynę mocowana na 2 śrubach) postanowiłem zmienić rolkę kierunkowa i tu pojawia się problem. Ponieważ zdjęć piasek było łatwo ( odkręciłem rolkę) natomiast założyć...jest problem. W napinaczu znajduje się miejsce na klucz imbusowy (kwadratowy) niestety, nie wiem jak mam operować tym napinaczem, ponieważ gdy staram się odkręcić śrubę imbusem ani drgnie. Nie chcę rozpieprzyć czegoś bezmyślnie. Jeżeli ktoś bawił się z tym napinaczem, niech podpowie jak go ruszyć, aby można było zamontować psek wielorkowy. Dziękuję
 11. MINICorn

  Poszukiwane lampy

  A znasz może sklep gdzie można takie nabyć? Bo niestety znalazłem dwa takie ale na Irańskich stronach więc niestety nie mogę rozczytać ich krzaczków (ponad to jedne kosztują 2500 zł a drugie nie całe 3 zł haha) . Także jednak bezpieczniej było by chociaż z anglojęzycznej strony. Ktoś coś?
 12. MINICorn

  Angel Eyes

  Mam taką sprawę, a mianowicie: Mój brat jest dumnym właścicielem 205teczki. Założył kiedyś angel eyes'y i był mega zawiedziony, bo dawały marne oświetlenie. Pytanie czy to zależy od modelu auta, jak Wy oceniacie lampy w 206, czy warto wymieniać itp????
 13. Morfi

  Check Engine

  Ja korzystam z Torque pro na androida (płatna chyba 20zl), ale jest tez darmowa wersja Torque (zresztą jest nagrana na tej płycie, dostępnej z tym urządzeniem za 15zł).
 14. Yesterday
 15. pampidampi

  Check Engine

  Ta, która będzie działać, u mnie działa tylko inCarDoc na przykład.
 16. Jarek206

  Check Engine

  to prawie 15 zeta a nie 7 dziękuję za zainteresowanie się tematem. Zakupiłem - zamówiłem. A jeszcze przy okazji z jakiej aplikacji najlepiej skorzystać. Jest tego sporo tylko która najlepsza
 17. Morfi

  Check Engine

  Chociażby https://allegro.pl/oferta/interfejs-diagnostyczny-elm327-bluetooth-z-pl-odb2-7404690823 - błędy powinien przeczytać, jeżeli to błędy sterownika silnika, chociaż nie wiem czy w 206 gdzieś indziej jeszcze są przechowywane, takiej wiedzy już nie mam.
 18. Jarek206

  Check Engine

  OBD za 7 zł ... a coś bliżej jakiś sprawdzony pewny moduł. Jakaś podpowiedź - link - będę wdzięczny.
 19. madmax

  Ogłoszenie 206-stki

  klar się łuszczy, lewy tył chyba łopatą kit kładziony. Poobijany z przodu.
 20. kanngax

  Ogłoszenie 206-stki

  Ta pęknięta ćwiara
 21. pampidampi

  Ogłoszenie 206-stki

  Na mnie to ogłoszenie wywiera dobre wrażenie.
 22. Radar_99

  Co to jest za kostka ?

  Witam, Odświerzam temat z zapytaniem: Na oryginalnym wtyku, który to plus, a który minus, lub chociaż jak profesjonalnie nazywa się ta wtyczka? Pozdrawiam
 23. pampidampi

  Napinanie paska rozrządu

  No to poczekamy na praktyków. I to długo. Odnośnie 6.0 mm z Haynesa to jest to ugięcie na całej długości pomiędzy kołami pasowymi wału rozrządu i wg mnie nie powinno być brane pod uwagę. Nie rozumiem jak to powiązałeś z 44 SEEM. Im dłużej patrzę na te tabelki tym mniej rozumiem - brakuje wartości na skali ugięcia. Ja już sobie odpuszczam.
 24. kanngax

  Check Engine

  Obd na allegro za 7 zł i jazda albo pod komputer normalnie za 50
 25. PaKoL

  Ogłoszenie 206-stki

  Chodzi Ci o wygląd z zewnątrz?
 26. Jarek206

  Check Engine

  chce, jak najbardziej i pytanie moje czy mozna wymigac numer błędu w jakis prosty sposób bez oprogramowania. Rozumiem że gdzies tutaj na forum sa dostępne kody błedów, ale najierw musze odczytac numer
 27. kanngax

  Check Engine

  A nie chcesz się dowiedzieć dlaczego świeci? Ja tam bym chciał wiedzieć
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...