Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Indeks nie ma nic do rzeczy, żeby zaraz nie było że głupoty gadam to proszę się zapoznać z filmikiem.
 3. No domyślam się, że olej z takim indeksem jest jak zsiadłe mleko albo lepiej :). Dzięki za pomoc.
 4. Jak będziesz spuszczał rozgrzany to powinno zlecieć prawie wszystko. Górą Ci się nie przeleje, po prostu wlej te 2 litry i będzie OK, nawet jeśli będzie trochę za dużo to nic się nie stanie. Polecam nowy olej przed wlaniem włożyć do wiaderka z ciepłą wodą, wtedy łatwiej się nalewa, bo na zimno jest on strasznie gęsty.
 5. Czyli nie jestem ślepy. Chcę tak zalać tylko pytanie jak lać bo pewnie ze skrzyni idealnie wszystko nie wypłynie? Lać tyle aż się uleje od góry a potem odciągnąć strzykawka powiedzmy 50ml?
 6. Jakoś dziwnie dużą masz tą skrzynię jak na 1.4. U mnie jest w tym miejscu korek przelewowy: Jak nie ma, to spuść olej i zalej 2l odpowietrznikiem.
 7. Na tym zdj na dole jest korek spustowy
 8. Wlewasz przez odpowietrznik, daj zdjecie boku skrzyni
 9. Pytanie. Silnik 1.4 8v i próbowałem wymienić olej w skrzyni. I u mnie jest tylko śruba do spuszczania oleju. Nie ma żadnej do wlewania czy sprawdzania stanu. Jest to możliwe czy ja źle widzę? Skrzynia lekko się różni w porównaniu do tej że zdjęcia z pierwszej strony tematu. Zawór pod odlotem z plastikowym kapturkiem jest.
 10. Yesterday
 11. Justyna206

  Twardy pedał hamulca

  https://zapodaj.net/32296a8d9fd73.jpg.html
 12. Justyna206

  Twardy pedał hamulca

  mam problem z hamulcami. Twardy pedał ale nic nie syczy. pugocik 1.1 2004. Mówią że to serwo ale dostępne tylko w ASO za 1000. Czy mogę wszczepić serwo np z 1.4? Mam servo bosha pod maską. Proszę o pomoc lub radę.
 13. Bart_wawa

  Peugeot 206 1.4 brak mocy

  Hej, Chile mnie nie było, ale sprawdziłem katalizator. Więc nie jest to katalizator tylko struminnica w kształcie katalizatora. Więc wykluczam zapchanie. Dziś wymieniłem świece i auto stało się bardziej zrywne. Nie wiem czy placebo czy zeczywiscie. Dodatkowo też uszelnilem jeszcze trochę dolot powietrza i może on dodatkowo dał taki efekt. Usterka po części wyeliminowana. Szukam dalej. Macie jakieś pomysły co mógłbym sprawdzić, aby nie wymieniac też wszystkich części 😉 Dzięki
 14. Quid_est_Veritas?

  wyciek oleju

  Chodzi o przegląd techniczny? Jeśli tak, to możesz zrobić nawet w salonie Ferrari jak masz blisko :). Ja osobiście robię w salonie Toyoty bo akurat mają stacje obsługi i mam blisko. Cena wszędzie jest 99,-? O ile pamiętam. Warto robić co roku w tym samym miejscu bo oni też walczą o klientów i jak mechanik zobaczy w papierach, że u nich robisz przeglądy regularnie to przymknie ci oko na pewne "niedociągnięcia"
 15. Przymierzam się do zmiany tarcz z przodu z 247 na 266. Szukając po całym forum i przeglądając serviceboxa dotarłem do następujących informacji: tarcze 266 były w 2 szerokościach: 20.4 oraz 22 mm montowane były 4(!) rodzaje zacisków: 3 Boscha i 1 TRW. Czytając spotkałem się z różnymi opiniami dotyczącymi współpracy z felgami 14". Jedni twierdzą że wejdzie bez problemu, innym ociera zacisk o felgę albo zostaje 1mm luzu itd. W związku z tym mam pytanie: czy istnieją różnice np. w odsadzeniu pomiędzy zaciskami i czy wszystkie są między sobą wymienne (tzn. można je zamontować bez innych zmian)? Czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć 'ten zacisk [4400k7/4400r6/4401k6/4410p2] można/nie można montować przy feldze 14"'? Jak już wspomniałem, przeszukując całe forum nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Z góry dziękuję za pomoc!
 16. Inatka

  wyciek oleju

  Z góry dzięki za podpowiedzi.
 17. Inatka

  wyciek oleju

  Cześć, jestem tu nowa i postanowiłam zapytać o przeglądy. Bo ogólnie wiem, że naprawianie w salonach np.: opla https://www.opel.pl/twoj-opel/akcesoria/kola-i-opony.html jest droższe, ale jak z przeglądami? Kosztują tyle samo, co na zwykłej stacji? Sorka, jeśli nie w tym temacie wrzuciłam zapytanie, ale zbliża mi się termin pierwszego przeglądu i kurczę nie wiem gdzie jechać z nim.. Bo co pytam "specjalistów" w rodzinie, to każdy pod siebie mówi i nie wiem co robić. Naprawdę to zapytanie, nie żaden spam. Po prostu ten serwis mam najbliżej i chcę się rozeznać cenowo.
 18. kanngax

  Spryskiwacze reflektorów

  Powinny się włączać z szyby. Zobacz czy masz silnik do spryskiwaczy lamp bo może ktoś wymontował i zostawił tylko do szyby
 19. Last week
 20. Damianos1

  Radio słabiej odbiera sygnał FM

  Albo padł wzmacniacz w antenie albo nie ma zasilania.
 21. Morfi

  Spryskiwacze reflektorów

  Próbowałeś na postoju czy w czasie jazdy? I ile razy pod rząd? Być może jest tak jak w innych autach, gdzie np. spryskiwanie reflektorów działa tylko w czasie jazdy i tylko co któreś użycie, 3 lub 5.
 22. =AM=

  Radio słabiej odbiera sygnał FM

  W końcu udało mi się znaleźć chwilę i zdemontowałem antenę. W sumie na razie wnioski mam nie jasne: Jak podłącze bądź rozłączę cienki kabelek (zasilanie wzmacniacza?) nie ma różnicy w jakości sygnału, Jak podłącze zamiast anteny kawałek kabla do końcówki wtyczki u tyłu auta, stacje grają lepiej niż na antenie (choć jak się tym kablem porusza to też łapią szumy), Przewodzenie mam między gwintem, a masą do 0, a brak jakiejkolwiek rezystancji między środkowa żyłą, a gwintem anteny. Tak powinno być? Jutro jeszcze sprawdzę miernikiem czy idzie napięcie na ten cienki kabelek u tyłu puga, macie jeszcze jakieś sugestie?
 23. Bednarson99

  Spryskiwacze reflektorów

  Witam, czy ktoś wie jak użyć spryskiwaczy reflektorów? gdyż przy włączaniu spryskiwacza szyby niestety nie załączają nie
 24. Jaga

  Kierownica z 208 w 206

  Kierownica 55zł Arbag 56zł Zaślepka arbag z Aliexpress 168zł Obszycie z Aliexpress 52zł Razem ok 331zł, czekam jeszcze na zaślepke aby już to zakończyć na 100%.
 25. bartolinilodz86

  Przednie światła

  Witam. Mam problem z przednimi światłami. Otóż problem polega na tym: gdy włączam światła pozycyjne to świeci się lewa pozycja i prawe światło mijania. Gdy przekręcę pokrętło na światła mijania to zapala się lewe światło drogowe i gaśnie prawe mijania. Jak chcę załączyć światła drogowe to nic się nie dzieje. Regulacja świateł też nie działa. Przełącznik zespolony podmieniany był od innej 206 i jest tak samo. Prosiłbym o rozpatrzenie mojego problemu. Pozdrawiam Bartek
 26. Kamilekk93

  206 CC układ zawieszenia.

  Witam czy ma ktoś może jakiś pomysły Pozdrawiam.:)
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...