Jump to content

Leaderboard

 1. Longbow

  Longbow

  Members


  • Points

   4

  • Content Count

   5,475


 2. Damianos1

  Damianos1

  Members


  • Points

   4

  • Content Count

   1,482


 3. buziaczek1431

  buziaczek1431

  Members


  • Points

   2

  • Content Count

   6,051


 4. damson93

  damson93

  Members


  • Points

   2

  • Content Count

   1,470Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/10/2020 in all areas

 1. 2 points
  Jest sposób żeby ServiceBox działał, normalnie wchodzicie na SB, wklepujecie VIN i wchodzicie na charakterystyki, wtedy pojawi się błąd. Jedyne co musicie zrobić to zmienić na inny dowolny język w prawym dolnym rogu i funkcjonalność się odblokuje Niestety ale dalej nie można sprawdzać numerów części itp.
 2. 1 point
  Sklep https://motostacja.com/ umożliwia wyszukiwanie części po VINie auta. Musisz mieć chyba konto, żeby skorzystać z tej opcji. Obok wyszukiwarki na głównej stronie masz opcję WYBIERZ, gdzie możesz wybrać wyszukiwanie części dla konkretnego modelu lub właśnie po numerze VIN. W przypadku Peugeota nigdy nie testowałem, bo zawsze szukałem sobie numeru OE w Servic Boxie (ale jak wiadomo, to już przeszłość ), ale korzystałem z tego przy doborze poduszki silnika w Fiacie Palio i pasowała BTW. to nie jest reklama sklepu, po prostu kilka razy korzystałem z ich usług, bo mają dobre ceny i spory asortyment, zarówno na swojej stronie jak i na allegro
 3. 1 point
  wprawdzie zdjęcia wygasły, ale schemat rozpisany
 4. 1 point
  A dla tego tak jest na tą chwilę bo Peugeot łączy się z Oplem . Wszystko się okaże w kwietniu czy zdecydują się dalej udostępniać za darmo .
 5. 1 point
  Tak, z tyłu za nadkolem jest kratka, przez którą podczas jazdy koło będzie pompować wodę do bagażnika, a z niego woda przelewa się pod kanapę.
 6. 1 point
  Jak chcesz mogę załatwić oryginał . Może będę miał . Reszta na pw.
 7. 1 point
  Elektrowlacznik rozrusznika to jest to samo co cewka rozrusznika o której pisałem w pierwszym poście. Ogólnie po twoim postach nie wróżę sukcesu z demontażu tegoż elementu
 8. 1 point
  Jeżeli problem na 4 cylindrze to znowu napisze ten typ tak ma 😂 no ale na całe szczęście raz tak miałem i po wymianie wtryskiwacza już nic się nie dzieje. Oczywiście chodzi mi o znane kapanie płynu na wtrysk nr4 czyli ten pierwszy od koła, koło rozrządu.
 9. 1 point
  Dobra, dobra już się nie odzywam.
 10. 1 point
  Znam lepsze, często słabo trzyma Rozrusznik 1 KW Tylko co odpalenie silnika, pikuś jeśli za drugim obrotem silnik łapie, ale klema w HDi jest ta sama, rozrusznik 120A i kręcenie czasem bóg wie ile. Odbiegając od tematu....podsuwam trop do sprawdzenia (koszt 0 złotych 0 groszy), a Ty próbujesz na siłę to obalić.....swoje wywody podpieram tym z czym się już spotkałem, ew. kminie jakbym postąpił w takiej sytuacji kasując za to NIC, a tu jeszcze muszę elaborować Damianowi ze Strzyżowa dlaczego tak a nie inaczej doradzam.......osobiście nie stosuję miedzianego na klemy, są preparaty które usuwają utleniony materiał i zapobiegają korozji.
 11. 1 point
  Pasuje od 307 .C5 I ,Xsara N1 I N2 ,Berlingo...
 12. 0 points
  Niestety ale od wczoraj na ServiceBoxie nie da się rozkodować vin, sprawdzić wyposażenia, elementów takich jak filtry, numery sond lambda itd, itp. Dostęp do tego typu informacji jest od teraz płatny, więc era darmowego sprawdzania VINu minęła i to chyba bezpowrotnie
×
×
 • Create New...