Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/21/2019 in all areas

 1. 1 point
  Da radę, ale trzeba aktywować AUX komputerem, mam ten sam problem, niestety nie mam kabla, w okolicy tez nikt nie ma
 2. 1 point
  1. Potrzebujesz uruchomić to interfejsem Peugeot Planet 2000. Poszukaj kogoś w okolicy, to zrobi Ci za grosze. 2. Zamontuj zmieniarkę cyfrową - dużo lepsze rozwiązanie, bo masz dodatkowo wejście na pendrive, kartę pamięci i aux 3. Wystarczy, że dokupisz obudowę (jeżeli masz płytkę w środku) i wymienisz.
 3. 1 point
  Nawet nie w przejściowych, bo ja mam 1999 i też instalacja pod H7 była
 4. 1 point
  Jest to wtyczka reflektora na żarówki H7, @kanngax mało precyzyjnie napisał. W rocznikach przejściowych 2001-2003 występowała podwójna instalacja pod oba typy reflektorów.
 5. 1 point
  Też wyszystko robiłem do końca a nie na pół h, no ale każdy ma inne podejście zresztą dalej robię wszystko do końca
 6. 1 point
  @Pawel980 Moja wiedza pochodzi z ServiceBoxa właśnie
 7. 1 point
  Znalazłem usterkę u siebie i winny był kabel cieniutki biało czerwony który wychodzi z BSM i idzie sobie do kostki w ecu. Sprawdziłem w kostkach ecu napięcie i brakowało mi właśnie stałego 12v plusa, poszedłem za kablem tym biało czerwonym i doszedłem właśnie do bsm gdzie wychodzi na niego 12v a przy kostce ecu tylko 2,3v. Przetarcie jest gdzieś z tyłu silnika ale już mi się nie chciało rozbierać auta tylko poszedłem na skróty. Do lutowałem kawałek kabelka, wsadzilem ładnie w peszel i temat zakończony. Żadne immo, żadne alarmy, żadne czujniki wału. Tylko ten malutki kabelek nie dawał stałego napięcia.
 8. 1 point
  Bezpieczniki F23 i F24 mają możliwość włożenia dwojakiego rodzaju. Jest pozycja a gdzie radio i zapalniczka działają tylko po przekręceniu kluczyka w stacyjce i pozycja b gdzie prąd dochodzi bez przerwy. Pytania typu "dlaczego radio gaśnie" albo "zapalniczka na postoju mi nie chodzi" chyba zostały rozwiązane. Trzeba przestawić bezpiecznik F23 lub F24 z pozycji a na pozycję b. Pozdrawiam Was wszystkich.
×
×
 • Create New...