Jump to content

DZIEŃ DZIECKA!!!!

Recommended Posts

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO wszystkim dzieciaczkom!!! :hurra: :hurra:

nie zapominajmy ,że do końca życia jesteśmy dziećmi..... bleble

:zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko:

:flower

:)) :)) :))

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO wszystkim dzieciaczkom!!!

dziękujemy babciu elu :serce: :flower

marecek

to korzystając z okazji, również i ja chciałbym życzyć wszystkim obecnym na tym forum mężczyznom dużo zdrowia i poczucia humoru na codzień z okazji... ich święta... ;)

Dziiieeekuuujeeeemyyyy :D :chat :dzidzius :)) Elu i Toie również najszczersze zyczonka składamy :) :))

Ja rowniez w Dniu Dziecka-szczegolnie mezczyznom....zycze aby tyle nie siedzili przed a037.gif , aby nie pili tyle a063.gif ,aby nie zachowywali sie przez cale zycie jak a207.gif -choc w tym dniu to w sumie moga.. e112.gifaby nie robili tak gdy do nich sie mowi g150.gifaby w domku robili takie rzeczy jak: e010.gifd020.gifd025.gifd030.gifh071.gif.... wiemy ze tak nie bedzie, ale co pomarzyc zawsze mozna e058.gif to taki maly zarcik byl ;) wiec jeszcze raz wszytskim wsiego najlepszego a194.gif

daro-007

Dziękuje ze życzenia/ja takie małe dziecko jestem :D/ i wszystkim Dzieciakom życze wszystkiego najlpeszgo i małej ilości niespodziewanych postojów :D

• 14 years later...
brakus.tatyana

Jakie prezenty zrobiliście swoim dzieciom z okazji ich święta? Ja na dzień dziecka córce zamówiłam zdrowe buty dla dzieci pochodzące stąd https://memoinfo.pl/ i córka się bardzo ucieszyła :). Postawiłam na tę markę, ponieważ córka ma problem z wadą postawy i postanowiłam jej zafundować buciki, które wadę postawy pomogą jej zmniejszyć. Buty są wygodne, córce się podobają, więc polecam! Jest to innowacja w świecie butów dla dzieci.