Jump to content
onimusha

Wieś tuning, co nim jest, a co nie?

Recommended Posts

Spectral

powiem szczerze, ze w Warszawie widzialem tylko 1 auto na kolpach imitujacych nawiercane tarcze.... ostatnio przeszedlem sie po rynku w malej miescince pod Lodzia, jak bylem u rodziny i... chyba z 10 aut takie mialo :mur: :mur: :mur: :mur:

zalamka...

dzik

focus zapinki były ;)

dodam jeszcze:

pokrowce na kierownice - czy to ala skórzane z wypustkami,lub bez ;) czy włochate

naklejka na szybe ala piłka golfowa która utkwiła

:rozpacz:

Pawciu

sadze ze jak ten post ma działa i byc ciekawy to trzeba by robic kolekcje zdjec wiejskiego tuningu wiec proponuje kazdy wpis poprzec zdjeciem

Janus
na Warszawskiej tuż u wylotu Granicznej?

ja, richtig :]

ja myslalem, ze te gadżety naklejone na zderzak to jakieś odblaski mające przeciwdziałać potykaniu się pijaków o te auto :)

greg25

prosze, jest i fotka. Ale ostrzegam, to jest naprawde "mocne" :-D

http://wiesniacki.tunning.patrz.pl/

Misio

Jest kolo Lodzi miescina ktora zwie sie Ozorkow... Niedaleko niej mam dzialeczke i czasami zdarzy mi sie tam podjechac :D... w te wakacje udam sie tam z aparatem i zobaczycie co to wiejski tuning :D... Rok temu bylo tam bosko. Znalazlem sie tam okolo 21 w sobote i nie moglem sie tam odnalezc ze swoim zlotkiem, czulismy sie nieswojo w tej krainie Calibr, Golfow, Scorpio i starych BMW, co ciekawe wszystkei te betki to byly M-POWER

Ostatnio uslyszalem, ze wiocha sa brewki wiec i ja jestem wiesniakiem :P

Nikt chyba nie wspomnial o chromowanych wycieraczkach i obrysowkach na maluchu :D

Spectral

Misio, blisko Poddebic ;) tam wlasnie przebywam czasem u rodziny i tam widzialem z okolicznych wsi auta z kolpakami a la tarcze nawiercane :/

Misio

Spectral, tak tak... Poddebice, Uniejow to tez fajne zaglebie :D

Ale prawda jest taka, ze wiele wiejsko zrobionych autek jezdzi takze w duzych miastach... dzisiaj mialem przyjemnosc byc W Warszawie i widzialem przeslicznie zrobiona KIE SHUME... miala wszystko na sobie co mozna miec :) chyba wszystkie naklejki i jeszcze troche wiecej ;)

Koza

Nie wiem gdzie to wrzucić a więc wrzucę tutaj

57mb3.jpg

z4329142X.jpg

Oto Seweryn: biało-czerwone buty, czerwone dresy, czerwona koszulka adidasa. Do tego złoty łańcuch, piegi i blond włosy. Seweryn mieszka w Słupsku, ma 27 lat i skończoną Wyższą Szkołę Zarządzania, kierunek finanse i bankowość.

A oto jego fura: subaru impreza WRX, 2,5 litra pojemności, ponad 300 koni mechanicznych.

- Lubię wypas - Seweryn opiera się o maskę swojej bajeranckiej bryki.

- A co masz wypasione?

- Dziewczynę mam wypasioną. Samochód mam wypasiony i psa mam wypasionego.

- Jaka rasa?

- Labrador.

- Mieszkanie też masz wypasione?

- Nie, bo wynajmuję.

- Ubrania?

- No, mam parę markowych ciuchów... - Seweryn ścisza głos. Pewnie dlatego, że naszej rozmowie przysłuchuje się kilku chłopaków z gołymi torsami. Pewnie krępują Seweryna. - Może nie rozmawiajmy o ubraniach - prosi szeptem. I nie chce powiedzieć, ile ma par butów, ile czasu codziennie spędza przy lustrze. A widać, że trochę spędza.

- Solarium?

- Z tego żyję. Prowadzę solarium w Słupsku - odpowiada i wskazując na samochód, zgrabnie zmienia temat: - Sam zaprojektowałem cały design. Trzy miesiące polowałem na części. Większość kupiłem na Allegro. Zmieniłem nadkola, felgi, spojlery, lusterka, zegary, tapicerkę... - wylicza i wylicza.

Na wszystko wydał ponad 40 tysięcy złotych. Dokładnie powiedzieć nie chce. Pewnie z tego samego powodu, dla którego założył kilka niestandardowych zabezpieczeń.

- A ile to wszystko jest warte?

- Sam samochód kosztował 120 tysięcy - mówi Seweryn i dodaje, że musiał wziąć go w leasing.

- Jeździsz nim na co dzień?

- Do tego mam pięcioletniego opla astrę - odpowiada i tłumaczy, że subaru się nie nadaje, bo po pierwsze, pali jak smok, a po drugie, został za nisko opuszczony i jak pada deszcz albo śnieg, to nie da się nim jeździć.

- To po co ci taki samochód?

- Mojej dziewczynie się podoba.

Dziewczyna Seweryna ma na imię Alina. Ma 22 lata, jest wysoka, ma czarne włosy. Opalona, ubrana w białą koszulkę i w krótkie białe spodenki, opiera się o auto. Niestety, kategorycznie odmawia rozmowy z prasą.

Seweryn: - Alina lubi szybkie samochody. Takie, co się wyróżniają.

- Od kiedy masz to auto?

- Od pół roku. Wcześniej miałem żonę.

Link do całego artykułu http://www.gazetawyborcza.pl/1,75480,4329730.html

Piotrek92

:rotfl

tornado

Tak zmarnować auto, masakra...

Boczek

:mur:Kupił co mu w markecie w rękę wpadło.Może to jest Polonez po ekstremalnym tuningu? :rotfl

Koza

Mercedes CLKalibra

5216200b3ca6a2d4.jpg

e42e82e5dbbd19d0.jpg

06b8b15771e5ea16.jpg

f1a393874b158605.jpg

A tu kolejna...... tak zgadliście Calibra

65104307pe7.jpg

65105307pu0.jpg

65106307ko1.jpg

65107307bb5.jpg

Thomas

Druga nawet fajna ;)

krejzKarol258

ta druga to aż nie wiarygodne że można coś takiego zrobić co do pierwszej to szkoda dawcy organów bo z pewnością lepiej wyglądał w oryginale :P

Bartiu

ad Seweryna.. to auto samo w sobie jest piekne i nic nie trzeba dlubac ale tak zeszpecic ble fuj :rozpacz:

Druga nawet fajna

mi tez sie nawet podoba (:

użytkownik

Wczoraj na stacji benzynowej widziałem kolesia który zajechał BMW ze znaczkiem M. Naturalnie Mka to nie była, tylko standardowa 3 co szło poznać po nadwoziu, ale koleś był na tyle "fajny" że doczepiając znaczek "M" nie oderwał znaczka "316" :rotfl :rotfl :rotfl

franz

Seweryn miał piękne autko.. dopóki go nie zepsuł.. to jest WIEŚMAX :rotfl

użytkownik

Wg mnie agrotuning to też np końcówka tłumika rozdwojona i duuża, albo taka która wystaje na pół metra.

W ogóle to są takie samochody jak np. Porsche, które tjuningując w jakikolwiek sposób (wizualny, silnik podrasować można) się krzywdzi, bo już są idealne:) Albo taki no nie wiem hmm Roomster? Zupełnie inna liga, ale też nie wyobrażam sobie tjuningu Roomstera albo cienkiego :P

Koza

użytkownik, polecam odwiedzić stronkę TechArt'u. Oni się zajmują tuningiem prosiaków. Ja bym się skusił na taką zabawkę ;)

Co do roomstera to:

20wh2.jpg

IMHO każde autko się da poddać tuningowi. Trzeba mieć tylko wyczucie i zazwyczaj całą górę kasy. Szczególnie delikatny styling kosztuje sporo.

Thomas

Roomster konkretny karawan :D :D

greg25

koza gdzie znalazłeś zdjęcie takiego okazu? Chodzi mi o to drugie, bo wygląda zaje***cie aż dziw że to kiedyś wyglądało jak calibra :)

Bartiu

z nudow przegladalem interie i natknalem sie na.. (:

Galeria_2242613.jpg?imgmax=512

sopel

a ja dzis zobaczylem CUDO , normalnie CUDO!!! sczyt szczytow! uwaga uwaga ! oto przed Panstwem Ford Scorpio !

image006oq3.th.jpg

image005fu1.th.jpg

image004ki6.th.jpg