Jump to content
onimusha

Wieś tuning, co nim jest, a co nie?

Recommended Posts

ŁukaszBiały

tego Scorpio lekko rdza zżera ale ogólnie stan idealny:P

I ten lakier:) hmmm. :rotfl

nie chce wiedziec co ma pod maską pewnie jakieś V8:P :rotfl

Spectral

to chyba jakiś stan przejściowy... Normalnie ja bym się wstydził cos takiego w garażu przykrytego plandeką nawet trzymać...

Bartiu

koles po prostu zaczal dzielo ale nie spojrzal ile ma farby.. a ze zabraklo.. ups (:

franz

ja dzis wychaczyłem coś takiego - foto by nokia:

:rotfl

20080119eb4.th.jpg

-Kuba-

franz, lol :) ostatnio widziałem matiza z m-ką ;)

Qsto

stalem sobie normalnie kulturalnie ma myjni recznej BP pod Realem w Krakowie-Nowej Hucie, oczywisicie w kolejce za PRL-u gdy moja uwage przykul pewien Golf III, niby czarny, z podwojnym wydechem, ktory wystawal z pol metra za zderzak, jednak to co sie stalo po chwili strasznie umililo mi cale to czekanie, gdy przejezdzal obok mnie podwozie zaswiecilo sie 4 kolorach, no takich neonow to ja jeszcze nie widzialem, oczywisicie mial tez niebieskie diody na spryskiwaczach... usmialem sie co niemiara, w koncu doczekalem sie na swoja kolejke, auto wymyte na cacy, pojechalem i drodze znowu spotkalem ten sam samochod, tym razem z nowym bajerem, podswietlane na żółto tablice rejestracyjne... chyba fantazja ludzi nie zna granic

swierg

dziś stojąc w korku widzę hondę civic 5-ta generacja z lexami z tyłu, podjeżdżam bliżej i widzę, że w środku nich wodę tak ok 2cm głębokości na całej szerokości :rotfl

koleś ma szczelne reflektory, ale tylko od środka, w drugą stronę już nie :rotfl

niestety nie dało rady strzelić fotek z samochodu, bo mój pas jechał szybciej :-(

franz

Kuba no to mnie przebiłeś ale nie mogłem sie oprzeć ;)

-Kuba-

franz, no ale tobie się udało udokumentować... ja gdizęs miałem zdjęcie hyundaia atosa z rurą wydechową jak w większej kosiarce z naklejką remus 5cm wyżej i napisem gti pod znaczkiem atos.

[ Dodano: 29-01-2008, 22:15 ]

Znalzłm zdjęcie ;)

Takie cudo jeździ po b-stoku... chyba już kiedyś pokazywałem.

rakietazb3.jpg

Boczek
akie cudo jeździ po b-stoku

No już mam na tapecie :rotfl :rotfl

Bartiu

sa gusta i gusciki (: nice :D

Spectral

ja dzisiaj w malym miasteczku u rodziny widzialem calibre z lexami z tylu oraz ze zmienionym zderzakiem z przodu w stylu zgarniacz sniegu ale zeby bylo malo to pomalowana tez na czerwono ale w jasniejszym kolorze niz auto :rotfl

zrobilo dwoch typkow 3 kolka dookola miesciny z bebniaca muzyka a potem zatrzymali sie na rynku przed kosciolem i stali przy samochodzie z papieroskami :mur:

kosmos... zalowalem, ze moj telefon nie robi zdjec z wiekszej odleglosci ale polewke mialem niezla

Koza
Takie cudo jeździ po b-stoku...

Ej no co Wy chcecie od tego fiata. Takei ferrari inaczej hmm :rotfl

tornado

Koza, fiat jak fiat ale to co z nim zrobili to inna sprawa

ziolo
Nie wiem gdzie to wrzucić a więc wrzucę tutaj

Obrazek

Obrazek

Oto Seweryn: biało-czerwone buty, czerwone dresy, czerwona koszulka adidasa. Do tego złoty łańcuch, piegi i blond włosy. Seweryn mieszka w Słupsku, ma 27 lat i skończoną Wyższą Szkołę Zarządzania, kierunek finanse i bankowość.

A oto jego fura: subaru impreza WRX, 2,5 litra pojemności, ponad 300 koni mechanicznych.

- Lubię wypas - Seweryn opiera się o maskę swojej bajeranckiej bryki.

- A co masz wypasione?

- Dziewczynę mam wypasioną. Samochód mam wypasiony i psa mam wypasionego.

- Jaka rasa?

- Labrador.

- Mieszkanie też masz wypasione?

- Nie, bo wynajmuję.

- Ubrania?

- No, mam parę markowych ciuchów... - Seweryn ścisza głos. Pewnie dlatego, że naszej rozmowie przysłuchuje się kilku chłopaków z gołymi torsami. Pewnie krępują Seweryna. - Może nie rozmawiajmy o ubraniach - prosi szeptem. I nie chce powiedzieć, ile ma par butów, ile czasu codziennie spędza przy lustrze. A widać, że trochę spędza.

- Solarium?

- Z tego żyję. Prowadzę solarium w Słupsku - odpowiada i wskazując na samochód, zgrabnie zmienia temat: - Sam zaprojektowałem cały design. Trzy miesiące polowałem na części. Większość kupiłem na Allegro. Zmieniłem nadkola, felgi, spojlery, lusterka, zegary, tapicerkę... - wylicza i wylicza.

Na wszystko wydał ponad 40 tysięcy złotych. Dokładnie powiedzieć nie chce. Pewnie z tego samego powodu, dla którego założył kilka niestandardowych zabezpieczeń.

- A ile to wszystko jest warte?

- Sam samochód kosztował 120 tysięcy - mówi Seweryn i dodaje, że musiał wziąć go w leasing.

- Jeździsz nim na co dzień?

- Do tego mam pięcioletniego opla astrę - odpowiada i tłumaczy, że subaru się nie nadaje, bo po pierwsze, pali jak smok, a po drugie, został za nisko opuszczony i jak pada deszcz albo śnieg, to nie da się nim jeździć.

- To po co ci taki samochód?

- Mojej dziewczynie się podoba.

Dziewczyna Seweryna ma na imię Alina. Ma 22 lata, jest wysoka, ma czarne włosy. Opalona, ubrana w białą koszulkę i w krótkie białe spodenki, opiera się o auto. Niestety, kategorycznie odmawia rozmowy z prasą.

Seweryn: - Alina lubi szybkie samochody. Takie, co się wyróżniają.

- Od kiedy masz to auto?

- Od pół roku. Wcześniej miałem żonę.

Link do całego artykułu http://www.gazetawyborcza.pl/1,75480,4329730.html

dopiero to zlookalem

o ja pierdole :głupi

Bartiu

a co sadzicie o tym? (:

dsc09722qt8.jpg

krejzRudy
a co sadzicie o tym? (:
Podaj mi namiary do kolesia, a od razu go od niego odkupię :rotfl

-Kuba-

:wstyd:

Bartiu
Podaj mi namiary do kolesia, a od razu go od niego odkupię :rotfl

ale odrazu ostrzegam, ze to byl bardzo drogi projekt :hyhy:

krejzRudy
ale odrazu ostrzegam, ze to byl bardzo drogi projekt :hyhy:
Nie ma sprawy :D Jak coś to mogę mu oddac trochę przetopionego plastiku w zamian :)))

Boczek
s7300212fn1.th.jpg

Olivier

Bartiu, ale qpa :mur:

Bartiu
Bartiu, ale qpa

bracie nie jestes na topie :)

takie cacka chodza za milion piecset dwa dziewiecset z powodu na rzadkosc wystepowania

gwarantuje Tobie, ze wzrok wszystkich przechodniow przyciagniesz jadac takim "cudem" :P

Spectral

prawdziwa perełka niedaleko mojego domku... Nawet wczoraj albo dzisiaj rano widziałem, że to jeździ ;)

dsc00052qb7.th.jpg

dsc00053dg9.th.jpg

dsc00054yc0.th.jpg