Jump to content
onimusha

Wieś tuning, co nim jest, a co nie?

Recommended Posts

sugar

...mmm najs jakby to powiedział borat :D

andrzejb181

nieśmiertelna "kaleka"

cali2.jpgcali1.jpg

BrZoZaS

pomyśleć, że kiedys podobala mi sie calibra... Od jakiegos czasu stala sie ogolnie dostepna na wioskach stad widzimy to co widzimy ;) tragedia... nie moge sie nadziwic skad ktos mial takie pomysly hehe

papuc_2004

Piękne auto ;) nie moge się napatrzeć . Właściciel ma głowe pełna pomysłow zapewne :D

marcin43

1b7b8110000967b447a89993

:rotfl taka naklejka na tej 'calibrze' by mogla byc :P

4119c161001637cd479f5b96

Luqi

Brewki itp. ........

Ziemian

Pseudo karbonowe maski... :mur:

A tak w ogóle to calibra nie jest zła, tylko wiejscy chłopcy robią z nich machiny do orania pól zderzakami... :mur: :mur: :mur:

jarus23

wiochtjunink z mojej mieściny, nie tyle właściciel co auto też :rotfl

http://nasza-klasa.pl/profile/9122191/gallery/9

jest tam więcej zdjęć

a teraz tak OT

nie wiedziałem gdzie wrzucić te zdjęcia by Wam pokazać :) wrzuciłem tutaj, jeśli ktoś wniesie sprzeciw usuniemy.

Dodałem te zdjęcia by pokazać jak można zostać zaskoczonym :]

kozyrovermj1.th.jpg

koza2cw8.th.jpg

Silv3r

Flaga na antence...

kocurr
Dodałem te zdjęcia by pokazać jak można zostać zaskoczonym

Można ale z tematem agrotuningu nie ma to nic wspólnego :zabawa:

jarus23

tak wiem kocurr, ale nie wiedziałem za bardzo gdzie to wrzucić, mogę edytować post ewentualnie prosić o jego usunięcie jak komuś będzie przeszkadzał, wspomniałem o tym.

apropo tego łepka co wkleiłem wyżej

najlepsze są te progi przykręcone na wkręty :D no i oczywiście te naklejki :zabawa:

Dragon_84

Temat tej biednej 206 był już poruszany na forum, ja nie wiem co chcecie od niej w sumie to trzeba specjalisty by tak obudować 206 :P kartonem bo kartonem ale się trzyma :)

ela

jak można było to zrobić pugowi :( i kto to teraz kupi?????

FeN!x

hehe tyle plastiku ze jadna dziura i wszystko urwane.

Kiedys widzialem goscia w golfie II ktory mial tyle spojlerow ze właczajac sie do ruchu urwał tylni zderzak bo kraweznik byl za wysoki :)

Shapeshifter

Najgorsze jest to, że ktoś w to włożył na pewno dużo pieniędzy i czasu oraz nerwów, a wyszła taka szkaradna qpa...

Swaveck

Moim zdaniem mega "wylydż" to foliowe worki na fotelach co by sie "nie poniszczyły" (oj widziałem takie cacka)

Poza tym brewki, "alumioniowe" dywaniki, wnetrze podświetlane na niebiesko (nie bierzcie tego az tak do siebie ;-) oraz wszelkie modrakowe dodatki wewnatrz auta no i podstawa - wszelkie neony diody, katody.

Zauwazylem tez ze ludziska jezdza z jakims gó..em na masce - wyglada jak jakis czarny pokrowiec i zasłania maske do połowy. Czy to ma zdobic, czy chronic czy wuj wie co robic - wyglada mega obrzydliwie. (ale przynajmniej lakier sie nie niszczy ;-))

Slawek.

FeN!x

to jest taka skóra, do czarnego auta moze nie wyglada, ale w niektorych samochodach wyglada to konkretnie i przyzwoicie wazne zeby byla dobrze dopasowana, no a 2 sprawa ze chroni przed kamieniami i maska sie tak szybko nie niszczy

Dragon_84

Oooo mi by się taka skóra przydała mam takie malutkie odpryski po kamyczkach na mojej cudnej czarnej masce, może i to nie wygląda może i wieś, ale za to oszczędność na lakiernika :P

Guest pzemko

Rok temu chciał za niego bardz duze pieniadze.

Wystawia go juz i wystawia... Kupe kasy to on stracił na aukcjach, bo poczatkowo w promowanych. Moze niech dobrze ubezpieczy zrobi jakiegos crasha, lub spali.

Dragon_84
Zawsze przecież można go kupić i te spojlery, plastiki i inne pozdejmować :D

Tylko nigdy nie wiesz co się kryje pod tym plastikiem, może to 206 po jakimś konkretnym dzwonie . . .

grzes0002

pare wiejskich jest tu na forum, ale nie będe przytaczał linków, z tego co widziałem to 2-3 napewno, a przeczytałem nie zbyt dużo

irae

a mi podświetlenia nóg, podwozia się podoba :)

i basta

zasada tuningu jest prosta: masz kasę to tuningujesz ze smakiem i ładnie wykonane i jakościowe rzeczy, nie masz kasy, a koniecznie chcesz tuningować to wychodzi czasem nieciekawie...

akurat w przypadku części do tuning, cena w żaden sposób nie idzie w parze z produktem (przykład wszystkich aluminiowych części, nakładek, które sa poprostu nieproporcjonalnie drogie w stosunku do ilości użytego materiału)

zawsze się zastanawiam jakie producent ma przebitki cen :)