Jump to content
biszkopt

[Prośba]-Zakładanie nowych tematów-nazewnictwo

Recommended Posts

biszkopt

Zwracam sie z oficjalną prośbą do użytkowników o przestrzeganie prawidłowego nazewnictwa nowych tematów a nie np: KROKOWY

Niektórzy sami wprowadzają bałagan na forum,a potem twierdzą ze nic nie idzie znależć bo niech mi wytłumaczą jak z czym takim sobie potem ma poradzić wyszukiwarka?

Jak masz założyć taki temat daruj sobie,szkoda miejsca na serwerze,tylko niepotrzebne zapychanie forum,pomyśl 2 razy zanim coś napiszesz

Pozdrawiam

ziolo
Zwracam sie z oficjalną prośbą do użytkowników o przestrzeganie prawidłowego nazewnictwa nowych tematów a nie np: KROKOWY

bo jak nie to w ryj

jestem za

[ Dodano: 18-06-2007, 12:38 ]

P.S.

KROKOWY

moze ma problemy z krokiem ?? ale to juz tylko urolog pomoze :twisted:

Anulans

ja się nie chce czepiac... ale temat tego wątku też jakiś taki nieskładny :/

żeby nie było - rozumiem przesłanie, jestem za... ale (jak to było z tą belką w oku bliźniego?) :)

bo jak nie to w ryj

no to się już nie czepiam...

ziolo
no to się już nie czepiam...

juz raz dostalas odemnie :P

tornado

[Prośba]-Zakładaniu nowych tematów-nazewnictwo - wg mnie tu brak skladni ale inicjatywe popieram.

Dokladnie Anulans.

satin

Na pewno znacie forum golfa gdzie w temacie techniczne (gdzie syskusja powinna być najbardziej rzeczowa) jest specjalny formularz wyboru tytułu tematu. Bardzo pomocna rzecz.

adax3
Na pewno znacie forum golfa

Jakie forum jakiego golfa tu lew prym wiedzie :bezzebow

trigger
[Prośba]-Zakładaniu nowych tematów-nazewnictwo
...

Ale racja, trzeba zwrócić uwagę na tytuły...

Pablo

apel jak najbardziej słuszny - ilość poprawianych nazw postów idzie w dziesiątki.....

krejzRudy

Iza, napewno nie z Twojego, ale pewnie trochę się do tego przyczyniłas :)

Dużo tematów jest źle zatytułowanych...

ZIOMALKA

pewnie trochę tak, dobra - już się tu nie odzywam

tornado

Sluszyn, sluszny tylko ze ten tamat nie brzmi poprawnie "[Prośba]-Zakładaniu nowych tematów-nazewnictwo" chyba lepiej cos [Prośba]-Zakładanie nowych tematów- uwaga na nazewnictwo" czy cos w ten desen a nie poprawiac kogos a samemu pisac niepoprawa polszczyzna.

krejzRudy
czy cos w ten desen a nie poprawiac kogos a samemu pisac niepoprawa polszczyzna.
A może Koledze po prostu umkneło "w" ? Wtedy byłoby wszystko ok...

"[Prośba]- W zakładaniu nowych tematów-nazewnictwo"

biszkopt
Sluszyn, sluszny tylko ze ten tamat nie brzmi poprawnie "[Prośba]-Zakładaniu nowych tematów-nazewnictwo" chyba lepiej cos [Prośba]-Zakładanie nowych tematów- uwaga na nazewnictwo" czy cos w ten desen a nie poprawiac kogos a samemu pisac niepoprawa polszczyzna.

proszę upchnąc tak długi temat

Składnia tematu

[Typ]Czego dotyczy problem-typ problemu, myśle ze tak będzie ok proszę wziąść przykład z giełdy

Typ mam na myśli np:

[Kupie]

[sprzedam]

[Zamienie]

[Przyjmę]

[Oddam]

[Guide]

itp....

AniracK
na pewno nie :P

a co do inicjatywy - popieram,

satin
na pewno nie :P

Hihihi dziękuję za wsparcie :) Przepraszam ale kiedyś miałem golfa II :) (jeszcze 3 -4 miechy temu).

Wracając do tematu tak to wygląda na forum golfa:

link do screena

tomasz-206

hahaha zobaczcie kto zalozyl temat(ze screenu) gasnie po nagrzaniu ;), tak to ja :D kolega nie umie sobie poradzic to mu pomagam ;)

ziolo

moze jakiegos guida co do prawidlowego nazewnictwa tematow ??

:twisted:

daro12

damian26, to są twoje odpowiedzi

1. Temat: Instalacja LPG

Ja proponuje użyć opcji SZUKAJ,na forum jest już wystarczająco dużo tematów na temat LPG ,nie ma potrzeny nowych zakładać.Ostatni buył jakiś tydzień temu

2. Temat: Ręczny - hamuje tylko jedno koło

widze ze ponownie dobrze opisany temat ktoś założył,mogło być również poprostu auto pewnie tez by było wiadomo o co chodzi :mur: :krzeslem:

Przepraszam za :offtopic:

Więc najpierw spójrz na siebie, a potem nauczaj innych bo widzę że sam nie wiesz czego chcesz np pkt. 2 wg mnie temat dobrze napisany a Ty się znów czepiasz , a widzę że u Ciebie polska języka trudna języka i jeżeli w wyszukiwarce forum wpiszę krokowy to wiadomo że chodzi o silniczek krokowy i wyświetli mi wszystkie awarie silniczka. A skojarzenia krocza to nie to forum może na jakimś forum lekarskim!!!! Jeżeli się tak będziemy czepiać to nigdy nie uzyskamy odpowiedzi tylko będziemy się wymądrzać na temat wypisywania tematów, napiszmy wszystko w temacie wraz z usterkami i będzie ok wtedy nikt nie będzie miał problemów.

kasper

daro12, posiedz troche na forum tak z 2 lata pozniej zoabczysz jak beda cie wkurwiac takie tematy jak sa bardzo czesto :P

wiec jakis porzadek musi byc bo bedizemy mieli tutaj burdel ze nawet mody bezinteresownie nie beda dawac rady :)

jestm jak najbardziej za...

daro12

kasper, Właśnie, zgadzam się jestem prawie nowy ale to niech się nie czepia to nie pierwszy raz w moim kierunku człowiek się uczy a on tu jakieś oddzielnie pouczające tematy daje zamiast pomóc w awarii :rozpacz:

kasper

mamy 3 wyszukiwarki bardzo dobre to tak jak szukanie w necie na google jak dasz dobre zapytanie to znajdziesz :) jak sie nie postarasz to i nawet glownych stronek nie znajdzie :P

daro12

oki ;-)

greg25

porządek jakiś trzeba trzymać i dbać o czytelność forum, przedstawiać treść jaknajbardziej czytelnie i w miarę treściwie. Takie drobne literówki to pikuś, bo każdemu sie zdarzy nie ten knefel nacisnąć, który chciał jak szybko klika. Ale czasami to ludziska tak piszą, że jest niezły ubaw, albo wręcz nie da sie czytać, bo jest kłopot ze zrozumieniem, o co klientowi chodzi. Postów na forum przybywa w zastraszającym tempie i faktycznie często powtarzaja sie te same. To forum to świetna sprawa i musimy wszyscy dbać o to, żeby nie stało sie "śmietnikiem".

POZDRO.