Jump to content
Sign in to follow this  
Carlos

Potrzebuje HELPA!!! alarm nie daje mi spać

Recommended Posts

Carlos

Pomocy Ziomale bo juz kolejna noc nie śpie :mad:

mam fabryczny alarm Peugeotowski i sam sie włącza, powyje troche i przestaje, za jakis czas to samo :( sprawdziłem juz wszystkie czujniki ale sa dobre, co mogło sie spier.... poza centralką która jest oczywiście najdroższa????

HELPPPPPPPPppppppppp...........

katmail

Oooo tez tak mialem dokladnie z tym samym ustrojstwem :? . Właczyl mi sie pare razy w czasie jak nocowal pod chmurka i dosyc dlugo w tedy padalo - widocznie ta centralka wilgoci nie lubi. Sluchaj ja zrobilem z tym tak ... po lewej stronie tu gdzie masz wylącznik poduszki pasazera i regulacje swiatel masz pewnie pod tym schowana centralke (ten plastik odciagasz do siebie ) chyba ze Ci gdzies indziej w ASO to wsadzili i jak znajdziesz juz centralke to ja wyjmij i zobacz czy masz wszytkie kable dobrze poizolowane!! U mnie nie byly :x i jak to zrobilem tak jak trzeba to sie problemy skonczyly. Aaa i jeszcze czarny kabel przy syrenie zaizoluj bo znajac zycie to pewnie tez jest tylko uciety i moze przypadkowo rowniez sie jakas zwara robic :mad: To powinno pomóc !!! powodzenia

Carlos

oooo brachu DZIEKI sprobuje i bede informaowal na bierzaca

a gdzie jest ta syrena?? bo szukalem rozgladalem sie i niet :(

katmail

a to zalezy gdzie Ci ja mechanior zamontowal ale z reguly montuja je tu przy amortyzatorze takie male czarne plastikowe ustrojstwo. Otworz maske, wlacz alarm to ja znajdziesz :lol:

Carlos

:lol: a to dobry sposób :lol:

i potem przez 2 dni bede rozmawial na migi :lol: :lol: :lol:

dzieki za helpa, dzis pogrzebie i jutro napisze

pozdr

[ Dodano: 08-07-2005, 07:28 ]

hello katmail

no niestety nic nie pomogło :cry: znalazłem centralke, znalazłem syrene, posprawdzałem wszystkie kable i styki i nic :mad: rozebrałem nawet centralke ale nic tam podejrzanego nie było.

zastanawiam sie czy mozna przełozyć centralke z innego puga np. rozbitego i czy to bedzie dobrze działało?

czy to trzeba jakos zestrajac? programowac?

prosze o pomoc wszystkich znajacych sie na rzeczy :cry:

Janus
sprawdziłem juz wszystkie czujniki ale sa dobre

czy na pewno?

Mój brat (w focusie) miał podobny problem, krańcówka z klapy bagaznika sie spieprzyła.

Takie coś dziwnego znajdującego się w zamku, do wymienienia chyba tylko z zamkiem :/

Po odłączeniu tego z obiegu alarm nie szwankuje ale tez lampke w podsufitce bagaznika (kombi) trzeba ręcznie zaplać a alarm na otwarcie klapy i tak reaguje dzieki czujnikom ruchu. Normalnie takie coś podobno kosztuje pare złotych... jest to jadna z najczęsciej szwankujących rzeczy w alarmach, narazona na działanie warunków atmosferycznych, moze ulec korozji lub zasniedzeniu co powoduje przerwy w obwodzie alarmu.

AniracK

ale znalazłeś juz syrene jeeeee ;-) :P

kelly

Ojciec kumpla miał podobny problem. Alarm włączał się ciągle i nie wiadomo było czemu. Okazało się później ze miał muchę w aucie i ona latając uruchamiała czujniki ruchu :))) :)))

No dobra tu nie pomoge, nie znam się na alarmach :(

Carlos

wiesz kelly, to nie moze byc mucha bo wszystkie juz zjadlem :oops:

GRETZ

ubezpiecz auto i wywal ten alarm :D

Carlos

w sumie wtedy moge wywalic caly samochod :lol: i kupic sobie 1007

wczoraj bylem w salonie ogladac i..... KOZACKIE (podoba mi sie) fakt ze nie nastepca 206 ale jest bardzo fajny!!! trzeba bedzie pomyslec o zmianie auta w nastepnym roku ;-)

kelly
wiesz kelly, to nie moze byc mucha bo wszystkie juz zjadlem :oops:

:))) :))) :)))

a ty nie jesteś za duży do 1007?

Carlos

ja za duzy??? :o

skad ze znowy 8)

ogladalas te autko live?

bo mi sie podoba, akurat widzialem czarne w wersji full wypas ze skrzynia sekwencyjna przelaczana pod kierownica za pomoca tzw. "listkow" albo "z galeczki, w przo i w tyl" bez sprzegla no i klima, wielki szklany dach-elektryczny itd itd

ale mi wystarczy podstawowa wersja za 43tys + 1500 za lakier metalik i ewentualnie albo klima za 4500 lub ten dach za 4000 nic wiecej nie potrzebuje bo wszystko jest.

kelly

Autko widziałam i slyszałam opinie osób jezdzacych 1007. Glownie pochlebne :) Ale dla mnie to wygladu nie ma :(

Ale wracając do alarmu..... nadal nie daje ci spac?????

AniracK

a ze ja jeszcze oftopikne...

1007 z zewnatzr moze nie do konca for me... ale w srodku wypas :D:D:D:D

tylko ze najmocniejsze to 1.6 110 no i montowana jest TYLKO ta skrzynia sekwencyjno-automatyczna :/ :/ :/

to kiedy zmiana? :P i bedziesz sobie wymieniał dywaniki i tapicerke pod kolor Pavulona? :P

no ale dobra dobra, co z tym alarmem bo zesmy tu z tematu zboczyli nieco :P :P

dziacial
i bedziesz sobie wymieniał dywaniki i tapicerke pod kolor Pavulona?

napewno, jedyne troche ponad 1000PLN za taki kororowy zestawik

Carlos

NO RACZEJ :lol:

bede zmieniał tapicerke pod kolor Pavulonowych paznokci :lol: :lol: :lol:

ALARM.... yyyyyy no cóż, człowiek moze sie przyzwyczaic do wszystkiego, nawet do alarmu włączajacego sie kilka razy w ciagu nocy :lol: SPROBUJCIE SAMI - POLECAM (a wiec nie zrobiony :cry: ) mam plan na dniach podmienic centralke i zobacze, tylko lekuchno sie boje coby jakas elektronika sie nie wysypała-jak zapodam inna c. zebym tylko potem samochod odpalil :o bo jak to jest polaczone z tym modulem od immobilisera to moze byc problem...

AniracK
bo jak to jest polaczone z tym modulem od immobilisera to moze byc problem...

yyy no niby tak.. ale jak nie sprobujesz nie bedziesz wiedzial :P

Carlos

dzieki za rade Kari ;-) rozjaśniło mi to umysł :twisted:

AniracK
:P :P :P

kelly

Porada dla Carlosa

jesli zwalił Ci sie alarm i nie możesz spac to zastanow sie po co wlasciwie spac? Jest tyle fajniejszych rzeczy :P:))) i pomogl sie nalezy :lol: :lol: :lol: :lol:

AniracK
i pomogl sie nalezy

:lol: :lol: :lol:

lepiej mu takich pomysłów nie podsuwaj bo jeszcze "niepowołane oczy" to przeczytaja ze on nie sypia po nocach :P