Jump to content

statystyka forum'owa

Recommended Posts

marecek

wisiena, wyszukiwarka pokazuje Ci ilość wierszy, które wyświetla...

WYbierając "pokaż swoje posty" otrzymujesz listę tematów i taki numerek, ile faktycznie tych tematów było...

wracając do sedna sprawy - w czym tkwi problem?

aaaaaaaaaaaaaa...

już widzę. Sorry więc - mój problem. Belka 10% przysługuje jak masz napisane 51-151 postów. Poniżej tego jest belka START ;)

peace...

coś jeszcze niejasne?

wisiena
WYbierając "pokaż swoje posty" otrzymujesz listę tematów

Czy widzisz w tym zdaniu sprzeczność?

Wybieram POSTY a dostaje TEMATY.

Tak jak napisałem, mój błąd polegał na logicznym działaniu co, jak widać, nie zawsze prowadzi do celu.

(M.)

marecek

DZIIIIIIIIIIIZZZZZZZZZZAAAAAAAAASSSSS.... a jak wyobrażasz sobie widok wszystkich swoich postów? Mam zmienić nazwę na "pokaż tematy, w których brałeś udział" ?

[ Dodano: 25-07-2007, 09:12 ]

btw. "pokaż posty nieprzeczytane" też wywołuje funkcję, która zwraca tematy - po kliknięciu na które masz widok konkretnego postu. A tu jednak nikt nie protestuje, że nie wie o co chodzi... :mur:

wisiena
a jak wyobrażasz sobie widok wszystkich swoich postów?

Wyobrażam sobie to tak jak po kliknięciu "profil"->"Znajdź wszystkie posty wisiena" :)

Posty to posty a tematy to tematy.

Ja nic nie chce zmieniać. Moim celem było uzyskanie odpowiedzi na pytanie o punkty pomógł. Nikt nie wie co się z mini stało a przy okazji okazało się też, że wyszukiwanie POSTÓW działa na dwa sposoby i daje różne wyniki.

(M.)

a jak wyobrażasz sobie widok wszystkich swoich postów?

Wyobrażam sobie to tak jak po kliknięciu "profil"->"Znajdź wszystkie posty wisiena" :)

Posty to posty a tematy to tematy.

Ja nic nie chce zmieniać. Moim celem było uzyskanie odpowiedzi na pytanie o punkty pomógł. Nikt nie wie co się z mini stało a przy okazji okazało się też, że wyszukiwanie POSTÓW działa na dwa sposoby i daje różne wyniki.

(M.)

jak zwał, tak zwał, wiadomo o co chodzi.

Wystarczy troche posiedzieć, poklikać i juz wiadomo jak co działa i jakie wywołuje funkcje. Nie wszystko trzeba w naszym świecie brać na logikę ;)

A jak czegos nie wiadomo, to od tego jest forum żeby pytać. I nie trzeba miec pretensji od razu. Takie jest moje zdanie.

PEACE :zdrowko:

Pozdro

A jak czegos nie wiadomo,

pamietaj o jednym - jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniadze :) sorki za OT :206