Jump to content
Sign in to follow this  
Adamur

Kurz w bagażniku...

Recommended Posts

Adamur

Kurzy Wam się w bagażniku??? bo mi gdzieś od roku tak i to całkiem obficie, raz w tygoniu przecieram wzmacniacz bo jest szary, naprawde można palcem pisać a w kabinie tego nie ma... Pedzio nie był bity więc wszystko jest oryginalne... :?::?::?:

Tasaczek

u mnie chociaż klapa tylnia jest bardzo czesto otwierana to się nie kurzy, jedynie piaseku jest troche ale to dlatego ze worze piłke od kosza :)

APROPO

u mnie tesz kurzu mnostwo, na wzmaku widac centymetrowa warstwe syfu i trzeba raz na tydzien przetrzec

kelly

To chyba zalezy od tego gdzie sie jeździ. U mnie nie ma grama kurzu bo mieszkam na zadupiu z pięknym swierzym powietrzem :) Ale jak skocze na dzialke gdzie są piachy do dookoła to nie moge znaleźć puga pod warstwą kurzu i pyłu.

River28

U mnie tez raz w tygodniu musze wycierac kurz choc mieszkam w miescie!!:)

Probowalem juz regulowac klape, ale nic nie daje efektu!

Widocznie taki juz jego urok!??

Janus

audio wam zasysa kurz do bagażnika, ja woże pusty i nic sie nie kurzy :)

Wald82

W podlodze sa dziury na wylot, przynajmniej u mnie bo kosz na kolo mam zdjety, wiec moze to po koszu, ale chyba nie bo nie ma tam sladu po srubach, a po bokach w pasie tylnym pod reflektorami sa otwory wentylacyjne, sprobojcie to zatkac i zobaczyc czy bedzie roznica.

AniracK

mi sie syfiło (po wymontowaniu kosza) ale odkąd zatkałam dziure po srubo-uchwycie ktory trzymał koszyk jest ;-)

Adamur
To chyba zalezy od tego gdzie sie jeździ. U mnie nie ma grama kurzu bo mieszkam na zadupiu z pięknym swierzym powietrzem :) Ale jak skocze na dzialke gdzie są piachy do dookoła to nie moge znaleźć puga pod warstwą kurzu i pyłu.

...ale kiedyś tego nie miałem. :]

Guest mecenas

wyciagnij sobie cała mate z bagaznika i razem z ta (cholera wie co to) pianka wytrzep a sam piach wygarnij... ta mata trzyma sie na 2 wciskach wiec nie bedzie problemu... sprobuj tez wyczyscic pod siedziskami tylniej kanapu a je same wytrzepac

Adamur

z bagażnika jest mi cieżko cokolwiek wyjąć (i włożyć) bo mam małą zabudowe... ale bardziej mi chodzi o przyczynę tego kurzowiska...

Guest mecenas

kurz jest wszedzie a zwłaszcza w autku... jesli nie mozesz wyciagnac wszystkiego z bagaznika to wytrzep chociaz kanape i fotel pasazera... zeby sobie unaocznic ile tego syfu w tym jest uderz reka w siedzisko zobaczysz jak sie zacznie kurzyc... wyjmij siedziska i tak jak dywan wytrzep... wytrzep dywaniki dobrze jak masz welurkowe to mozesz wilgotna szmatka je troche przetrzec a wykładzine odkurz... plastiki jakims szprajem potraktuj...zwrob tak ze 3 razy aaaaa i mozesz sprawdzic tez uszczeli przy klapie.. wez je bardzo zwilż albo posmaruj czyms co mozna łatwo usunac a bedze sie kleiło i zrob sobie OS gdzies an suchej polnej drodze... otworzysz potem bagaznik i zobczysz czy w ktoryms miejscu zgromadziło sie wiecej kurzu i pyłu... swiadczyc to bedzie o tym ze w tym miejscu uszczelak niedociska dobrze... pod siedziskiem tez chyba w podłodze jest czarna zaslepka o kilkunastocentymetrowej srenicy (nie wiem co to jest) moze to wypadło i sie dlatego tak kurzy...

pozdrawiam

tomo
pod siedziskiem tez chyba w podłodze jest czarna zaslepka o kilkunastocentymetrowej srenicy (nie wiem co to jest) moze to wypadło i sie dlatego tak kurzy...

to jest zaślepka od pompki paliwowej do zbiornika i przez nią dostaje się sporo towaru z ulicy ja mam problem bo po dociśnięciu tej zaślepki przewody się zaginają i pompka nie działa :?

Guest mecenas

to moze jakos okleic to tasma albo jakis cos w stylu filtra - ligninka czy cos podobnego

tomo

Ja aż tak się nie przejmuje mam kratkę i tak nie mogę wykożystać bagażnika więc foteli nie rozkładam a zaślepka sobie leży na dziuże więc :?

kelly
mi sie syfiło (po wymontowaniu kosza) ale odkąd zatkałam dziure po srubo-uchwycie ktory trzymał koszyk jest ;-)

o tak u mnie też została zatkana ;-)

AniracK

też żeś koło wywaliła? jakąś modę zapoczątkowałam na jezdzenie bez zapasu? :P:D

Adamur

Dziwna moda... :)

kelly
też żeś koło wywaliła?

z rok już bedzie ;-)

dziacial
też żeś koło wywaliła?

nie wywalila tylko przemiescila spod puga na podloge za siedzeniem kierowcy :)

kasper

ja nie zauwazylem u siebie zadnych nieprawidlowosci za to bardziej brudzi mi sie w kabinie ale to przez mojego psiaka Gorana :P

kelly
też żeś koło wywaliła?

nie wywalila tylko przemiescila spod puga na podloge za siedzeniem kierowcy :)

To było tylko raz jak musiałam zabrać koło bo szykowała się długa droga i jechałam sama :P

AniracK

no ja tez na dluzsze trasy zastanawiam sie czy brac.. i tak mysle i mysle i mysle (szkoda mi miejsca :P) i nigdy nie biore :P

ale nawet jakos nie wiedzialam ze Ty u siebie wywaliłaś :P

Adamur

Dlaczego demontować zapas spod bagażnika??? :eek:

AniracK

1. Zeby zamontowac wydech "inny niz wszystkie" :P

2. żeby pozbyc sie dodatkowego balastu/cięzaru ;)

3. zeby w to miejsce wsadzic zbiornik z gazem

4. etc etc etc ;)