Jump to content

nie ma 206club.net w wyszukiwarkach??

Recommended Posts

Guest mecenas

probowałem dzis sie bawic w wyszukiwanie i nawet google nie moga znalezc 206club.net

why??

moze warto zatroszczyc sie o pozycjonowanie

google0kx.th.jpg google

onet8ol.th.jpg onet (8 linków ale zadne nie jest bezposrednim wywolaniem 206club.net)

szukacz0rf.th.jpg szukacz (1 bezposredni)

jakos malo ?? pamietajmy ze wywolanie było dla: 206club.net

o samym 206 czy nawet "206 club" juz nie wspominam

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• AniracK

12

• broodzio

9

• kelly

7

tez na to zwracalem uwage (przy powitaniu). Pewnie admin zapomnial zglosic stonke do wyszukiwarek :) brak strony w googlu, onecie, netsprincie itp znacznie utrudnia naplyw nowych klubowiczow :( ja sam znalazlem strone przez przypadek (link w forum tuning.pl)

Jedna z prostych czynnosci, ktora moze wykonac kazdy klubowicz jest wpisanie linka do clubu na stronie www (jesli ma taka mozliwosc) lub w podpisie na innych forach, na ktorych sie udziela - wyszukiwarki indeksujac strony analizuja popularnosc stron miedzy innymi wlasnie poprzez ilosc odsylaczy z innych stron.

Mozna tez powymieniac sie linkami z innymi klubami peugeota czy tuningowymi itepe.

no to jest niedobra stuacja, ja proponuje zeby kazdy we wlasnym zakresie sprobowal zrobic cos w tym zakresie, czyli dodac nas tam gdzie potrafi, powinno cos pomoc

jak szukałem na google.pl czegoś o 206GTi to znalazłem nasze forum na trzeciej stronie wyników.

Fakt faktem, obklejamy auta naklejkami a najlepsza reklama to wyszukiwarki, co niestety kuleje

[ Dodano: 2005-07-27, 15:27 ]

206club.net na google ni ma, bo w nagłówku forum jest napisane

"2 0 6 c l u b . n e t", fajnie wygląda ale chyba mało praktyczne. W opisie też nie ma samego słowa "Peugeot", jest "Peugeota", nie wiem jak tam ze słowami kluczowymi

marecek

ej no :( Wrzucałem na googla 2x. Z automatu poleciało też zgłoszenie do onetu i kilku innych wyszukiwarek... W nagłówku strony mogę sobie napisać przecież co chcę.. keywordsy są zrobione od samego początku, nie moja wina, że to nie kce hulać.. bojkotujom nas :P a co do bannerów i wymiany z innymi klubami, to (sorry) nie jestem do tego zbyt skłonny - nie chcę tu reklam żadnych.

Wrzucałem na googla 2x

- moze to dlatego? wiem, ze google ma alergie na wieloktrotne zglaszanie tej samej strony

No faktycznie to nie najlepsza sytuacja bo ciężko nas wyszukać. Może można coś jeszcze w tym kierunku zrobić bo to wazne dla forum.

to (sorry) nie jestem do tego zbyt skłonny - nie chcę tu reklam żadnych

to gut, ale fakt ze miedzy innyi klubowymi stronkami można info zapodać. Ja tak robie :P wrzucam gdzie sie da i komu sie da :P

marecek

Chcesz, żeby na stronie głównej był banner do klubu folkswagena, vwzone albo innego renaul clio?? :dzidzius

oczywiście wszystko zależy od Was :P Ja po prostu będę marudził :) Ale z natury bardzo nietowarzyski jestem, jeśli chodzi o bannery :)

już wiem, już wiem :D :D zareklamujemy się na francuskie.pl :P:D :]

Ja dowiedzialem sie o furum właśnie z google. Więc chyba gdzies w wyszukiwarce jest.

moze slowa kluczowe powinny byc 206club albo o peugeocie 206 a nie konkretnie 206club.net przeciez jak szukasz czegos to po konkretnej konfuguracji znakow a nie po prawie dokladnym ADRESIE jak ja znalbym adres to po jaka cholere w google szookac

pozatym ZOBACZCIE TO :):):)

club9tb.th.jpg

[ Dodano: 2005-07-28, 10:42 ]

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=206club&btnG=Szukaj&lr=lang_pl na kazdej stronie jest cos co ma nasz adres w wynikach :P:P

ale jak juz wpiszesz "peugeot 206 club" to nie jest tak kolorowo :( brak adresu.

Po wpisaniu "peugeot 206 klub" na 1-szym miejscu wyskakuje www 206 prv pl

Przyznaję że forum 206 szukałem dosyć długo. 206club znalazłem przypadkiem na stronach tuningowych. Jakiś "pyziomaniak" się tam udzielał i podał link do naszego klubu.

Chwała mu za to !!! :D

No nie ma sie co dziwic ze nas google nie znajduje jesli zna tylko jedna strone z linkiem do http://www.206club.net i ani jednej z linkiem do 206club.net . Trzeba to bedzie chyba jakos naprawic, tylko jak?

zapytanie: "206 gti"

wynik: 4ta strona na google, cytat:

"Poszaleliśmy dziś z kolegą 206 GTI. Mamy dla Was sporą galerię oraz wyczesaną produkcję " :lol: :lol:

ciekawe czy wyszukiwarka indeksuje tez wszystie działy na forum, bo to akurat jest cytat ze strony głównej portalu.

AniracK otrzymuje pomogl za pomysl z allegro

nie mówmy hop, czekam jak to działa, i codziennie sprawdzam ilośc odwiedzin

ale przy innych zapytaniach "206 xs" "206 rg" "206 rc" "206 cc" "206 sw" juz nie jest tak rozowo :/

jest skuteczna chociaż praco-i-czaso chłonna, ale trafia sie do okreslonego odbiorcy... np widzimy stuningowanego pyzia, wiec potencjalnie moze byc zainteresowany - wkładamy, widzimy starego dziada za kółkiem nie dajemy :P

ale z drugiej strony net trafia do "szerokiej publiki" i w koncu skoro to formu internetowe to fakt ze i tam o rozreklamowanie trzeba by sie jakos postarac.

nie nachalne - bo tego nikt nie lubi

ale wyszukiwarka to akurat niezla rzecz ;-)

A ja sprobowalem wlasnie nas wypromowac programem AddWeb 8. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

A wogle to jak wziolem opcje aby automatycznie znalazl opis na stronie to dostalem komunikat "This webpage has no keywords, or description." I to jest dziwne :/