Jump to content

nie ma 206club.net w wyszukiwarkach??

Recommended Posts

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• AniracK

12

• broodzio

9

• kelly

7

Z pawelskim (triger) ciężko coś ustalić, bo on ma jeszcze mniej czasu ode mnie :P Zajmę się tym pozycjonowaniem, tylko muszę trafić wolne popołudnie. broodzio, dzięki za takie zaangażowanie w podnoszenie oglądalności naszego forum :) Niestety, ilość odwiedzających rośnie tak szybko, że nie wyrabiamy się z serwerem :twisted: (a kiedyś mówili, że 10GB/mies to świat i ludzie :P).

przez kogo? czyzby Janusa?

to Kasper i Junk mają największe linki w aukcjach :P

Ja sie ograniczyłem tylko do linku na stronie "o mnie" ze względu na to, ze podobno Allegro ostatnio bliżej przygląda się mojej działalności :P Zobaczymy :]

Niestety, ilość odwiedzających rośnie tak szybko, że nie wyrabiamy się z serwerem :twisted: (a kiedyś mówili, że 10GB/mies to świat i ludzie :P).

to radykalne zmiany np. avatary i fotki na forum z serwera zewnętrznego imageshack.us transfery poleci w dól

Z pawelskim

a on zyje jeszcze? :P i w ogole cala ta stronka trigera? bo klub ponoc nie za bardzo...

Z pawelskim (triger) ciężko coś ustalić, bo on ma jeszcze mniej czasu ode mnie :P Zajmę się tym pozycjonowaniem, tylko muszę trafić wolne popołudnie.

jak cos to moge pomóc w robieniu mu dziury w brzuchu o jakąs nasza reklame na stronie :)

w8, opis wrzuciłem godzinę temu... w ogóle bawię się portalem, ale jakoś nic ciekawego mi nie wychodzi, więc zostają zmiany kosmetyczne :P Poza tym dzięki raz jeszcze dla Andrjeja za pomocny tekst (który lekko zmodyfikowałem) :)

[ Dodano: 05-09-05, 22:41 ]

aż tak szybko by się google nie połapały :P

No to zaczymamy pełną gębą wreszcie. Brawo panie admin. Nowe pomysły wprowadzasz w zycie i forum nam rosnie. ;-) ;-)