Jump to content
Sign in to follow this  
chrisx

szarpanie i brak mocy

Recommended Posts

chrisx

Mam problem z moim pyziem w czasie jazdy pojawia sie problem jakby brakowało mu mocy, po dodaniu wiecej gazu lub przegazowaniu wraca do normalności:?

żeby było smiesznie pojawia sie to na gazie jak i na benzynie!

Paliwo sprawdziłem benzyne jak i gaz jest oki!!

Czy to moga być świece??

czy coś innego??

AniracK

mogą jak najbardziej (przeczyscic / wymienic)

moze byc (oby nie) cos z wtryskiem lub cewką ale to jak by padlo to juz raczej by padlo na amen...

w zasadzie to moze byc duzo rzeczy chyba :/

Junk65

Ja bym stawiał na to co kilka dni temu przerabialiśmy tzn NA TO! . Jak wtrysk to kontrolka zapali, jak cewka albo świece to bez kontrolki. Może być faktycznie to drugie, czyli coś z układu zapłonowego. Słaba iskra i zarzuca świece, jak przegazujesz to przedmucha i jest oki!

Poprawcie jak sie mylę.

Aha, nie doczytałem gaz i benzynkę eliminujemy, czyli zostaje układ zapłonowy...

dziacial

Cos sobie przypominam ze tez mialem taki problem na gazie napewno, na benzynce chyba tez ale pewny nie jestem. Ale co ja z tym zrobilem? Chyba olalem i przeszlo albo zmniejszylo sie i juz tego nie zauwazam. Mozna zawsze zwalic to na instalacje gazowa, a dokladniej jak wiadomo gaz moze sie udac jakis gorszy albo cus innego moze sie stac i mocy brakuje. Na benzynie z kolei komp sobie nie radzi bo glownie jezdzi sie na gazie no i sie przestawia na ten tryb.

Guest jacek206xs

Ja ostatnio po trasie Sopot Warszawa troche dalem mojemu autku w kosc i w polwie drogi zaczal mi gubic obroty. Co noz gasl i przerywal gubiac obroty. Problemem okazal sie olej krazacy w ukladzie zamknietym, ktory wracajac do silnika przed uklad dolotowy powietrza zaplul czujnik. Czujnik po wyjeciu i przeczyszczeniu rozwiazal moj problem. Teraz mam odme jak w pucharowkach i jest git.