Jump to content

WYBORY PARLAMENTARNE 2007

Sparkling Cocktail

Na kogo oddasz swój cenny głos??  

72 members have voted

1. 1. Na kogo oddasz swój cenny głos??

Recommended Posts

Możesz znaleźć jakiegoś lokalnego polityka, któego jarzysz i wiesz że coś konkretnego dla ludzi zrobił, są tacy, bez przesady.
no tak tylko ze...

Owszem, popierasz wtedy opcję, z której on się wywodzi
no i dzieki temu dajmy na to znow kaczka bedzie rzadzila :mur:

ale głosujesz zgodnie z sumieniem....
tyle ze nie do konca z zadowoleniem :hyhy:
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jasiek

17

• Chorus

11

• Anulans

9

• ziolo

8

Sparkling Cocktail

Ludzie ... Trzeba za wszyslką cene odsnąc PiS od władzy ....

Zobaczcie

Sytuacja jest stosunkowo oczywista.

Nikt ze środowisk inteligenckich nie głosuje na PIS. Wyjątkiem są jednostki.

Zgodnie z wynikami sonadaży PiS to partia ludzi niewykształconych i wywądzących się z małych miejscowości. Podobnie jak "elektorat" radia maryja.

Po za tym w/w środowiska są bardziej podatne na "prymitywne" hasła PIS.

PiS walczy ( a z kim nie walczy ? ) ze środowiskiem akademickim z palestrą z lekarzami z dziennikarzami... także nie ma co sie dziwic takiemu a nie innemu podejściu.

Wzajemne "szczucie" na siebie spoleczenstwa ( państwo nie dla bogatych Oligarcha !! ) Nazywanie opozycji ze jest to grupa popierająca jakiś wyimaginowany ukłąd przestępczy to wszystko powoduje antagonizmy społeczne.

Przypominam:

( NARAZIE NIC NIE UDOWODNIONO:)

1. B.Blidzie

2.Kaczmarkowi - człowiek PiS

3.Konratowskiemu - PiS

4.Metzlowii - PIS

5.Doktorowi G

6. Ekstradycja Mazura- Klapa. ( sędzia amerykański dawno takiego bubla nie widział .. podobnie jak ustawa o ustroju sądow powszechnych , Lustracja)

Poza tym jak człowiek inteligenty i wykształocny moze popierac zaplecze PiS-u jezeli w MSZ przed konferencją międzynarowodą na tablicy za Panem Karskim mamy pozotałosci nauki języka angielkiego :

something // anything ( gazeta wybrocza 7 września 2007 )

Ja nie chcę zeby takiego pokroju ludzie reprezentowali mnie na arenie miezynarodowej.

O "klasie" Pani Fotygi . O myleniu Flag . O wypowiadaniu wojny gospodarczej. nie wspomnę.

Nie dajcie sie wciągac w hasła bazujące na zakompleksieniu, nienawiści ... a następnym krokiem będzie antysemityzm z racji sojuszu z Radiem Maryja.

http://www.youtube.com/watch?v=slC0Nx7WhFM

Kim jest Pan Marek Edelman mam nadzieje ze nawet na tym forum tłumaczyc nie musze ...

kaczyński twierdzi natomiast ze radio maryja zrobiło wiele dobrego na polski.

Jak przywoity człowiek moze coś takiego powiedziec?

Reasumując:

Ludzie inteligentni światli proEuropejscy nie głosują na PiS. Bowiem nikt kto potrafi zdrowo ocenic sytuacje nie wierzy w bełkot o układach oligarchach itp.

......................................................................................................

Przykładem jest Warszawa:

kaczyński

-Zero inwestycji zero nowych dróg same sledzienie ukałdów.

Pani Hanna Gronkiwecz Waltz

-Są remonty - coś sie dzieje zmierzą ku lepszemu ...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie chcesz głosowac - Idz za głosuj na PO zrób to dla swojego zawieszenia.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja na PO.

Najważniejsze, prócz schowania dowodu babci ;) , jest to, żeby młodzi myślący ludzie poszli do tych wyborów :krzeslem: , a nie zdawali się biernie na wybranych np. przez babcie. :hyhy:

Może mała ankieta? Ilu ludzi już udało Wam się przekonać, żeby poszli głosować na PO? ja mam na koncie już 3 osoby (niby mało, a jednak tak wiele...) i łatwo nie było, przyznam szczerze :) Ale inteligentnemu człowiekowi, łatwo jest wytłmaczyc odpowiednią argumentacją, że warto iść głosować na PO

(oczywiście, nie próbuję tu nikogo obrażać!!)

Partia :206 do boju :)

co PO zrobilo dla polski oprocz przeszkadzania PISowi ??

pytanie jak najbardziej bez nutki zlosliwosci...

ostatnie pol roku nie ogladalem/czytalem wiadomosci i jestem tyci zacofany co kto gdzie i z kim :mur:

a Kaczor co zrobil ??

nie interesuje mnie to :rotfl

a z tym co PO zrobilo to czysta ciekawosc.

dla mnei obojetnie kto rzadzi, bylebym mial co jesc co do baku nalac i gdzie mieszkac ;) :rotfl

dla mnei obojetnie kto rzadzi, bylebym mial co jesc co do baku nalac i gdzie mieszkac ;) :rotfl
to po co w ogóle piszesz w tym temacie ??
z ciekawosci ??
to cięzko bedzie Ci zaspokoić ciekawość w tym miejscu zwłaszcza na temat wyborów i polityki :hyhy:
Ludzie ... Trzeba za wszyslką cene odsnąc PiS od władzy ....

Z tym sie zgadzam w calej rozciaglosci i bede glosowal na PO, zreszta w poprzednich wyborach tez glosowalem na nich... A tak poza tym to:

glosujdziwko.jpg

-no nie bardzo bo jak oddasz pustą kartkę to dziad z babą przy liczeniu głosów zaznaczy swoją partie... proste...

dziadu z baba ciezko bedize zaznaczyc bo kazdy czlonek komisji jest z innej partii :]

dziadu z baba ciezko bedize zaznaczyc bo kazdy czlonek komisji jest z innej partii
-dla chcącego nic trudnego... (fanatycy się wysadzają)
a jak Wam się wczorajsza debata podobała?
dało się obejrzeć :hyhy:
Sparkling Cocktail

... Mam w takim razie trzy pytania do zwolleników PIS:

1. Jak oceniasz koalicje PiS i Bandyckiego -natysemickiego Radia Maryja. (mam nadzieje ze dlaczego radio jest bandyckie nie musze tłumaczyc)

2. Jak oceniasz nazywanie Jednej z najwibitniejszych postaci XX wieku Profesora Władysława Bartoszewskiego - mianem "szui" na antenie Radia Maryja ??

3. Czy nie uważesz ze premier jest chory psychicznie .. jezeli na pytanie .. Gdzie jest układ - odpowiada uklad Kaczmarka ?? W takim razie to on stworzył układ.

4. Jak sie czujesz w tłumie Dewotek emerytów i chorych psychicznie jako zwolennik Pisu ???

5. Dlaczego twierdzisz ze wyzej wymienieni maja racje a nie Ludzie wykształceni środowika akademickie prawnicy lekarze wybitni dyplomaci?? ) jak wspomniny juz Bartoszewski.

Zioło ::

CO PO ZROBIŁO DOBREGO DLA POLSKI ???

Na przykład

- Zaczeło robic drogi w Warszwie co jakos poprzedniej z tym nieudacznikiem sie nie udawało

na PO bo:

1. nie chce żyć w państwie klerykalnym. Zbyt szanuję Kościół i jego wyznawców, by akceptować brudne działanie w sferze politycznej;

2. nie chcę żyć w państwie prokuratoskim i z trwogą myśleć o tym, jak np w przeszłym tygodniu na polecenie prokuratora generalnego zmieni się interpretacja obowiązujących przepisów;

3. nie chcę żyć w państwie-zaścianku, w którym wykształcenie jest błedem niemal kardynalnym ("wykształciuchy");

4. itd, idt......

DLATEGO MUSIMY IŚĆ DO URN!!!!!!!!!

Jak ja kurde nienawidzę tego kretyńskiego pytania zadawanego przez zwolenników PIS... nic kurde nie zrobiło, bo PIS ma władzę a nie PO... to PIS musi się rozliczać ze swoich rządów, a nie PO...

3. nie chcę żyć w państwie-zaścianku, w którym wykształcenie jest błedem niemal kardynalnym ("wykształciuchy");

W pełni się zgadzam... Czuję się obrażony prawie za każdym razem, gdy Kaczor zaczyna prawić swoje morały... nie po to się uczę od 12 lat i mam w perspektywie 3 kierunki do skonczończenia, żeby mi ktoś potem powiedział, że jestem "Wykształciuch" i na pewno ze mnie oszust, łapówkarz i na Sybir ze mną!

:206

BTW: ten plakat akurat moim zdaniem jest błędnie interpretowany, bo nawołuje do głosowania na PIS ;) Zaznaczam, że to PIS nie uznaje i nie szanuje żadnych anomalii seksualnych i je tępi... Ci ludzie z plakatu na pewno na PIS nie zagłosują ;)

pozdrawiam

1. Jak oceniasz koalicje PiS i Bandyckiego -natysemickiego Radia Maryja. (mam nadzieje ze dlaczego radio jest bandyckie nie musze tłumaczyc)

Proszę nie obrażac mojej ulubionej stacji radiowej nasz Ojciec ma długie rączki pamiętajcie :hyhy:

Zioło ::

Na przykład

- Zaczeło robic drogi w Warszwie co jakos poprzedniej z tym nieudacznikiem sie nie udawało

w warszawie tam gdzie bufetowa ;)

nadal powaznie pytam:

a w polsce ?? dla polski ??