Jump to content

WYBORY PARLAMENTARNE 2007

Sparkling Cocktail

Na kogo oddasz swój cenny głos??  

72 members have voted

1. 1. Na kogo oddasz swój cenny głos??

Recommended Posts

Moje pierwsze wygrane wybory w życiu, tzn pierwszy raz wygrała partia, na którą zagłosowałem!!!!!!

:hurra: :hurra: :hurra:

Tylko oby faktycznie coś się zmieniło!!

• Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jasiek

17

• Chorus

11

• Anulans

9

• ziolo

8

O dżizas kufa... ja cie nie mogę... ten głupi kraj potrafi się zmobilizować tylko w kilku sytuacjach... jak wszystkich zaleje jaka powódź, jak papież odeszedł no i teraz jak Jarek narozrabiał :))) Bałem się że mohery będą silne, ale na szczęście wieś i małe miasta przykimały, a reszta zrozumiała co znaczy nie iść na wybory (=poprzeć wygranych)...

:)) :)) :))

Panie Profesorze Bartoszewski, melduję wykonanie zadania :)

Ale mimo to, wielki wielki szacun dla Jarosława K. nikomu po '89 nie udało się tak wzmocnić polskiej demokracji. Polsce trzeba było wdepnąć mocno w gó**o aby poczuć jak ono śmierdzi :)

Czy będą afery i inne smrody? Będą, bo zawsze są... Ale ja po dwóch latach po prostu nie chcę tego słuchać w koło i na okrągło, że jest układ, że wszyscy są źli, nabrali, nadonosili.... Pies z tym, spalić IPN... zaorać i posadzić bratki :)

A mnie trochę zawiódł Kwachu... -liczyłem że będzie dobrze wstawiony na swoim wystąpieniu... :D

za rok nowe wybory - ludzie znudzeni dawaniem doopy przez PO zaglosuja na LiD - lid da doopy - bedzie znowu pis albo inny psl i tak caly czasssss

smutne to

dwa lata temu nie głosowałem. po usłyszeniu wyników przysiągłem sobie że nie odpuszczę już żadnych wyborów. dzisiaj mam tą słodką satysfakcję, że coś zmieniłem.

Sparkling Cocktail

Tak na Poprawę Nastroju ;)

Platforma Obywatelska: 41,64% (208 miejsc w parlamencie)

Prawo i Sprawiedliwość: 32,04% (164 miejsc w parlamencie)

Lewica i Demokraci: 13,17% (52 miejsc w parlamencie)

Polskie Stronnictwo Ludowe: 8,83% (35 miejsc w parlamencie)

Te 164 miejsca to moim zdaniem o jakieś 160 za dużo, no ale co zrobić nie da się zrobić tak, żeby rządy sprawowała tylko jedna partia...

Nie wiemy do końca jak będzie teraz, ale wierze w to, że teraz będzie przynajmniej normalnie i skończy się polski cyrk na arenie europejskiej...

no ja po prostu juz subiektywnie czuje, że jest lepiej :DD

Ale niezłe wyniki były za granicą! Z tego co słyszałem PO 75% poparcia, a PiS 10% :P

Ale niezłe wyniki były za granicą

ale tylko na emigracji europejskiej...

dawna emigracja, czyli Stany Zjednoczone były niestety za PIS

ale dziś nie ma to już znaczenia... przynajmniej na jakiś czas.

ja wczoraj czekałam czekałam na wyniki aż sie naaa...

a tak w ogole to... na Samoobronę to ktoś na serio glosował czy mu się kursor omsknał? Albo jaja sobie ktoś robił? :>

[ Dodano: 22-10-2007, 21:31 ]

Anulans, ja tego osobiście nie słyszałem bo mam za dużo zajęć więc dzięki za sprosotowanie!

ważne, że sie udało :P

A mnie trochę zawiódł Kwachu... -liczyłem że będzie dobrze wstawiony na swoim wystąpieniu...

no nie?

tym bardziej że tyle czasu trzeba było czekać na to ogłoszenie wyników/ sondaży... biedaczyna tak o suchym pysku w bufecie...

hahaha :))) lubię jak chłopak pije, sama lubię :P

lubię jak chłopak pije, sama lubię

Wszyscy piją ;) a robią zadymę, że se golnął raz czy drugi setkę Filipinlandii :P

dlatego zadymy nie robię...

mam do faceta słabość za jego politykę zagraniczną, czy przy kielichu czy na salonach ą ę się umie zachować, przyznać mu to trzeba, więc ode mnie szacun. niestety głosu już nie dostał, tym razem szacunek musi mu wystarczyć :)

mam do faceta słabość za jego politykę zagraniczną, czy przy kielichu czy na salonach ą ę się umie zachować, przyznać mu to trzeba, więc ode mnie szacun. niestety głosu już nie dostał, tym razem szacunek musi mu wystarczyć :)

True, True dla mnie.

otóż właśnie tak. Że popić se człek lubi.... kto nie lubi.... przynajmniej czasem :P

ale ogolnie jedno wielkie UF UF UF UF

w 100% przekonana o tym czy bedzie super fajnie ekstra nie jestem.... ale na pewno wolne PełO niż tamten PISofszit.... z reszta... i tak gorzej byc juz nie moze.... :hurra:

:kijemgo: ZULU GULA poprowadzi pierwsze obrady sejmu :hurra: :hurra: :hurra:

Jakby nie dał rady to pomoże mu texas ranger strażnik miejski Janusz Dzięcioł.

A na deser Pani Iwona Guzowska...

Niestety ale są to posłowie PO

Yattaman1.jpg

Nelly Rokita:

“Najlepszą wiadomością dla Polski jest to, że Samoobrona i LPR nie wejdą do Sejmu. Tę zmianę zawdzięczamy Jarosławowi Kaczyńskiemu, który potrafił stworzyć z nimi rząd i pokazał, że nie nadają się do rządzenia. To jest sukces PiS-u i Jarosława Kaczyńskiego, a nie Donalda Tuska”.

normalnie się tej kobiety boję :)

dziwne jest to, że jest małżonką, według mnie, bardzo inteligentnego faceta...

powierdza to przynajmniej moją tezę, że mądrzy faceci za żony biorą sobie takie jakieś INNE te kobity :)

może Janek nie wiedział... może sie zakochał i nie widział :D

jedno jest pewne - Nelly ja Cię błagam, nie kompromituj się już :) wracaj do Krakowa !!! jesteś ulubienicą dziennikarzy, ale to dobrze nie wróży

:D

może Janek nie wiedział... może sie zakochał i nie widział

Chyba tak... śjakaś dziwna ta ona... Jeżeli Maryśka ją akceptuje to ok, ale jak dla mnie to taka koalicja PO-PiS nie ma za dużych szans, równiez na stopie prywanej :rotfl

ZULU GULA poprowadzi pierwsze obrady sejmu

O jak fajnie byłoby jakby 166 zulugul zasiadło w sejmie :))) , zamiast 166 reprezentantów narodu kapiących nienawiścią (gdzie tu idee katolickie, pod sztandarem których się chełpią) i ksenofobią