Jump to content
Sign in to follow this  
PIX 206

auto + ŁACIATE

Recommended Posts

PIX 206

Mam problem taki ze jechałem sobie wczoraj ze sklepu ze zgrzewką mleka w bagarzniku i po sybkim nawrocie nieststy jeden kartonik uległ awari zrobiła sie z nim diurka i cały lioterek poleciał w siedzenia i okładiny w bagarzniku.Nikomu nie musze mówic jak super pachnie w aucie i jak pachnie tapicerka :( wie ktos cos jak to mozna zneutralizowac ????

HELP zeby lepiej sie czyc kupiłem dzisiaj sobie nowego Wunder bauma :)

Guest mecenas

kiedys jakas aktorka opowiadała jak sprzedawał swoje autko po wypadku w ktorym wylało sie mleko - nikt tego auta nie chciał kupic bo twierdzili ze trupem smierdzi w nim i ze nie chca jezdzic autkiem w ktoryms ktos zginał

sprobuj ktoregos z magicznych srodków z reklam tv

GRETZ
cały lioterek poleciał w siedzenia i okładiny w bagarzniku

Zdemontować i wyprać - z okładzinami w bagażniku nie ma problemu, a tapicerkę z siedzeń też można łatwo zdjąć.

Proszę pisać ortograficznie :lol:

AniracK

a pranie tapicerki? ale takie solidne. jesli to w miare swieze jeszcze jest to karcher powinien to wyciągnąć ;-)

PIX 206

Jak mozna sciągnąc tapicerke z siedzien >>>>????

PS Karcher to na samym koncu bedzie ostatecznosc bo nie ma słonca pózniej bedzie schło tydzien

Przepraszam za błedy zachowałem sie niczym młody szczeniak :D

AniracK

nic nie musisz wyciągac - zostawiasz samochod i oni to piora na samochodzie, wyciagaja syfik (mozesz zdemontowac ale nie ma takiego przymusu) no i slonce bedzie wskazane - zeby dorbze przeschło...

kelly

Najlepiej pojechać do firmy która zajmuje sie chemicznym praniem tapicerki bo sam jak zaczniesz prac to mozesz tylko narobic wecej plam. Poza tym jak zalejesz wszytko woda to co nieco moze sie skurczyć. Jesli zalałes sam bagaznik to wyjecie maty i upranie to nie jest problrem bo wystarczy wyjąć ją z zapinek ale fotele i gąbka to wyzsza szkoła jazdy.

PIX 206

wylało sie do bagaznika spłyneło pod siedzenia i wpłyneło do Pompki paliwa :) tak wydedukowałem ostatnio bo nawet tam mleko znalazłem

Bede wiedział na przyszłosc zeby nie wozic mleka w bagarzniku.........

A najlepsze jest to ze mam znajomego w mleczarni dzwoniłem do niego zeby zapytac jak usunąc zapach mleka a on do Mnie wez LUDWIKA hahahaha mówi ze najlepiej usuwa zapach mleka ide zaraz prac czyscic walczyc z zapachem lodów wanilowych lekko przeterminowanych ;]

Krzycho

w temacie rozlanego mleka:

wylalo mi sie kiedys troszke na gumowy dywanik za siedzeniem.

wyciagam na trawnik i polewam woda z butelki a tu zachodzi mnie od tylu paniusia i robi mi glosno wyklad z ochrony srodowiska, ze to detergenty i ze niszcze przyrode itd.

uciszyla sie dopiero jak powiedzialem ze to mleczko. :mrgreen:

PIX 206

ja juz dzisiaj sie poddałem 3 raz myłem auto w srodku kazdy zakamarek i lipa nic a nic nie pomaga wietrzenie jakies płyny nic Jutro juz w akcie desperacji bede mył octem ;] a jak nie posypie auto kakłkiem i bedie lepiej pachniec :)

shit juz od tego smrodu krzywo mysle .......... :cry:

kelly

Ocen bedzie dobry bo usunie bały mleczny syfek ale zapach piekny zostanie :( nie wiadomo co gorsze .... mleko czy ocet :(

AniracK

to ja juz mleczko wole :P