Jump to content

zamykanie tematow

Recommended Posts

mam kilka pytan odnosnie zamykania tematow :)

z gory pisze ze nie szukam problemow :P

daleko nie szukajac podam przyklad tematu koszulek ktory byl poruszazny chwile temu :) oczywiscie zostal on zamkniety :/ wiec sie pytam dlaczego??? bo zrobila sie chwilowo napieta atomosfera?

czesto jest tak ( jak nie zawsze) ze jesli dochodzi do jakis konflikow to natychmiast temat jest zamykany :/

a nie lepiej sobie rzeczywiscie pewne rzeczy wyjasnic? to po 1 po 2gie jak napisala JOANITA

"Ludzie się udzielają, bo takie mają prawo, a Ty nie masz prawa ich uciszać.

To jest forum dyskusyjne, a nie Twój własny folwark."

to samo jest z tematami ktore juz btyly jakis czas temu poruszane

widac tylko haslo "bylo" i zamykamy!

zreszta temat byl juz poruszany

http://www.206club.net/4547.htm

i okazalo sie ze jednak calkiem przydatnym jest poruszenie tematu ponownie

to tyle z mojej strony :P ale musialem sie wygadac :P [/b]

Było !!!!

Dalsza część wymiany poglądów do niczego nie doprowadzi.

Proszę o zamknięcie tego tematu!!!

;) ;) ;)

Było !!!!

Dalsza część wymiany poglądów do niczego nie doprowadzi.

Proszę o zamknięcie tego tematu!!!

to ci sie udalo :):):):):):):) :rotfl :hyhy: ;)

Temat o koszulkach zamknąłem ja. Zaczęła się pyskówka i nakręcanie spirali wyzwisk. Jeśli ktoś będzie chciał sobie dalej "porozmawiać", to Prywatne Wiadomości działają bardzo dobrze.

lsone1, co Twoim zdaniem dałoby niezamykanie tego tematu? Moim zdaniem pojawiłoby się więcej agresywnych postów. To nie wpływa na poprawę klimatu.

jasne zgadzam sie z toba!

ale z drugierj strony w takich sprawach zawsze beda sie pojawiac problemy odmienne zdania konflikty uszczypliwe texty itp bo ile osob tyle roznych zdan

Moim zdaniem pojawiłoby się więcej agresywnych postów

kazdy ma prawo do wyrazenia swoijej opini niezaleznie od tego czy komus innemu sie ona podoba czy tez nie :)

kazdy ma prawo do wyrazenia swoijej opini niezaleznie od tego czy komus innemu sie ona podoba czy tez nie :)

dyskusja owszem, a za brak kultury, wyzwiska i chamstwo można sypać warny. To rozwiązałoby problem

kazdy ma prawo do wyrazenia swoijej opini niezaleznie od tego czy komus innemu sie ona podoba czy tez nie
Ale nie ma prawa obrażać innych osób, a w temacie o koszulkach padło m.in: "jesteście poje*** ". Takie teksty nie powinny padać nawet w ferworze dyskusji.

oczywscie ze tego typu texty nie powinny miec miejsca ale to nie jest podod zeby zamykac temat ktory i tak sie pojawi maxymalnie za 2 dni i znowu powstana te same problemy :/

wyzwiska i chamstwo można sypać warny. To rozwiązałoby problem

popieram

nadal podtrzymuje moje zdanie iz zamykanie tematow do nieczego nie prowadzi zarowny tych w ktorych niektorzy wykazuja brak kultury jak i tych ktore pojawily sie juz kolejny raz bo jak ktos w innym temacie podkreslil ze mozna miec inne spojrzenie na dana sprawe inne doswiadczenie itp

A czemu nie ma praktyki banowania wurgarnychosobnikow?

Istnieje sytem ostrzezen ale gdy dostaje sie 1-wsze ostrzezenie to tylko tyle ze inni to widza przy jego avatarze.

A jak dostalby banana na tydzien to drugi raz dobrze by sie zastanowil nim zrobilby sie zbyt wylewny.

Rozumiem ze ma to swoje za i przeciw jednak naturalna koleja rzeczy jest to iz jesli jest wiecej niz dwoch czlonkow spoleczenstwa to konfikty, spory, przepychanki sa nieuniknione i niezbedny jest okreslony system kontroli i kar by utrzymac pozadek. I tylko od skutecznosci okreslonego rozwiazania zalezy celowosc jego stosowania.

Zgadzam sie z tymi, ktorzy uwazaja iz zamykanie watkow, w ktorych atmosfera robi sie zbyt goraca nie jest wlasciwe z przyczyn tez juz wymienionych powyzej.

Dodam tylko ze zamyjkajac watek "ucisza sie" zbyt pobudliwych adwersarzy jednocesnie odbierajac prawo glosu innym, spokojnie reagujacym, potrafiacym wyrazic mniej emocjonalnie swoje zdanie.

A to juz moze sie nazywac "zbrodnia przeciw demokracji" i na to sie nie zgadzam.

naturalna koleja rzeczy jest to iz jesli jest wiecej niz dwoch czlonkow spoleczenstwa to konfikty, spory, przepychanki sa nieuniknione

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy różne opinie ;)

"jesteście poje*** "
- moim zdaniem "gość" powinien za to wylecieć z forum... i tyle...
"jesteście poje*** "

wyleciec może nie.......ale warn ewentualnie kilkudniowy ban i tyle. Przy recydywie dopiero stosowałbym "wykopywanie" z forum. Stopniowanie kar według "zasług" wydaje sie najbardziej rozsądnym rozwiązaniem

krejzRudy
wyleciec może nie.......ale warn ewentualnie kilkudniowy ban i tyle. Przy recydywie dopiero stosowałbym "wykopywanie" z forum. Stopniowanie kar według "zasług" wydaje sie najbardziej rozsądnym rozwiązaniem
Dokładnie. Popieram Grega.
Fidel napisał/a:

"jesteście poje*** "

nie no bez przesasy :)

greg25, popieram

no mi się niepodoba jak ktoś mówi że ja i moi znajomi są poje..ni... tak to widzę...

Adamur, to moze sie niepodobac ale temat nie o tym ... :/ nawiasem mowiec kultury oglady i szacunku nie nauczysz na forum :/ to sie poprostu ma :0 ewentualnie z domu wynosi :)

no mi się niepodoba jak ktoś mówi że ja i moi znajomi są poje..ni... tak to widzę...

Wiadomo Jimi, ale trzeba być bardziej wyrozumiałym. Ukarać, ale dać szansę na poprawę

Zdecydowanie popieram Isone 1. Dla mnie zamykanie tematow to totalne nieporozumienie. W koncu to jest forum, wymiana opinii to normalna rzecz. Co do uzywania wulgaryzmow: co innego jest uzyc w poscie slow potocznie uwazanych za obrazliwie w kontekscie ogolnym (" kur.. ale mam dzis zly dzien"), a co innego zwrocic sie w podobny sposob do konkretnej osoby ( " ..... jest poj..."). W tym pierwszym przypadku powienin byc warn, w drugim zbanowal bym klienta bo dla mnie ktos kto w taki sposob zwraca sie do osoby ktorej prawdopodobnie nigdy w zyciu nie widzial i nie zna, jest automatycznie dyskwalifikowany. Ktos kto nie umie kulturalnie dyskutowac powinien byc usuwany z forum, zamykanie tematow do niczego nie prowadzi. Coraz czesciej mozna natknac sie na forum na tematy po ktorych otwarciu i przeczytaniu kilku pierwszych zdan, nie chce sie czytac juz innych postow. Na uwage zasluguje tutaj 2 kolegow ( nie pamietam nickow) ktorzy w niezwykle wyrafinowany sposob sobie ublizaja. Panowie nie uwazacie ze to szczeniackie?.Powiem szcerze bardzo lubie sobie odyskutowac, ale jesli ktos w czasie dyskusji obraza inna osobe to to nie jest dla mnie partner do rozmowy.

Podsumowujac:

Forum to my, nie pozwolmy paru osobom zepsuc sobie opinii.

NIE UMIESZ KULTURALNIE DYSKUTOWAC = OUT

PRECZ Z ZAMYKANIEM TEMATOW = CENZURA

ja uważam, że publiczne golenie wacka i maczanie w spirycie wystarczy po co od razu uszczuplać rzeszę użytkowników forum :P a poważnie to ja czasem też klnę na ludzi jak są zbyt niemrawi, ale jak mam pisać to staram się jednak nikogo nie urazić. I zgadzam sie z przedmówcami, że zamknięcie tematu nie zlikwiduje problemu, a kończy dyskusję, która mogłaby pójść w lepszym kierunku.

ciesze sie ze sa ludzie ktorzy podzielaja moje zdanie :) :zdrowko:

dlatego tu prosba do ludzi ktorzy 3maja wladze na forum-karac za wulgaryzmy ale nie zamykac tematow !

bo kazdy z nich cos z pewnoscia wnienie ....pamietajmy ze nie ma glupich pytan :)

kazdy ma prawo sie wypowiedziec :)

pozdrawiam

ciesze sie ze sa ludzie ktorzy podzielaja moje zdanie :) :zdrowko:

dlatego tu prosba do ludzi ktorzy 3maja wladze na forum-karac za wulgaryzmy ale nie zamykac tematow !

bo kazdy z nich cos z pewnoscia wnienie ....pamietajmy ze nie ma glupich pytan :)

kazdy ma prawo sie wypowiedziec :)

pozdrawiam

i po tym miłym akcencie podsumowującym temat - MOŻNA GO ZAMKNĄĆ :P

• 1 year later...

Temat powstał jakiś czas temu ale chyba pora go odświeżyć. Chodzi o zamykanie tematów w oftopie. Np ostatni temat o killowaniu. Zanim sie na dobre rozkręcił to kocur go zamknął. I po co? - pytam. Po to jest oftop żeby można było popisac o wszytkim. A jesli ktoś schodzi na niższy poziom, robi wycieczki osobiste i wytyka komuś że ma "za małego" to chyba jest cos takiego jak warn? Ostrzeżenie?Upomnienie? Może wprowadzić kary pieniężne, 50 gr za każdą głupote palniętą na forum. Ładny kapitał by się uzbierał, nawiasem mówiąc. Tak że możliwości działania jest wiele. Ale najprościej jest temat zamknąć, bo się modowi nie podobał. Chyba nie tędy droga.

• Thanks 2
*RAMZES*
Temat powstał jakiś czas temu ale chyba pora go odświeżyć. Chodzi o zamykanie tematów w oftopie. Np ostatni temat o killowaniu. Zanim sie na dobre rozkręcił to kocur go zamknął. I po co? - pytam. Po to jest oftop żeby można było popisac o wszytkim. A jesli ktoś schodzi na niższy poziom, robi wycieczki osobiste i wytyka komuś że ma "za małego" to chyba jest cos takiego jak warn? Ostrzeżenie?Upomnienie? Może wprowadzić kary pieniężne, 50 gr za każdą głupote palniętą na forum. Ładny kapitał by się uzbierał, nawiasem mówiąc. Tak że możliwości działania jest wiele. Ale najprościej jest temat zamknąć, bo się modowi nie podobał. Chyba nie tędy droga.

AMEN :P czyli popieram w całej rozciągłości ;)

Ostrzeżenie?Upomnienie?
bana na np tydzien dla uzytkownika który sie awanturuje i stwarza niemiły klimat :)

Ostatnio w offtopic`u został zamkniety mój temat "kille" nie mam pojecia dlaczego, jezeli ktos nie rozumiał co tam ma pisać (a znalazł się taki) i zaczął mnie obrażać to temat został zamknięty bo takie ktos mniał widzimisie. Nie kumam tego forum :P

To nie jest jedyne forum na którym jestem i jakoś wszedzie moderatorzy daja sobnie radę z takimi osobnikami poprzez już wspomniane warny naprzykład.

A tak poza tematem kiedyś dostałem ostrzezenie za to że zapytałem jaka jest cena czegoś tam....(ostrzezenie od Robocik`a)

hmm może ktoś to wyjaśnić

• Confused 1