Jump to content

zamykanie tematow

Recommended Posts

krejzRudy
A tak poza tematem kiedyś dostałem ostrzezenie za to że zapytałem jaka jest cena czegoś tam....(ostrzezenie od Robocik`a)
Podaż mi taki post, bo z tego, co widzę dostałeś warna w temacie o oponach ..
krejzRudy

Dostałeś ostrzeżenie (najniższe z możliwych), abyś po prostu przemyślał i nie robił OT'u ;)

• Thanks 1
Dostałeś ostrzeżenie (najniższe z możliwych), abyś po prostu przemyślał i nie robił OT'u ;)

ale nie złamałem regulaminu, nie uzylem wulgarnych słow tak jak mnie poinformowano ani nic innego :P

Ale ok nie bedzie jak piszesz ;)

Ale zamkniecia tematu "Kille" nigdy nie chyba nie zrozumie :P

bo tu sie zapobiega , a nie leczy, dlatego temat zostal zamkniety :>

michal77
ale nie złamałem regulaminu, nie uzylem wulgarnych słow tak jak mnie poinformowano ani nic innego
ale zatytułowałeś wątek tak
potrzeba szybkiej odpowiedzi
i dlatego dostałeś ostrzeżenie
Tytuł wątku niezgodny z regulaminem
Jakiś mod musial za Ciebie poprawić :P

Wywalić zbędne posty, a ich autorom dać warny, dla mnie prosta metoda.

• Thanks 1
marecek

i co dalej? chcesz mieć temat, w którym będziesz opisywał jak to szalejąc w mieście swoim 2.0 objeżdżałeś przeróżne auta, nie przekraczając przy okazji 50km/h? ;) bo nie wierzę, żebyś chciał na publicznym, indeksowanym przez gugla forum napisać, że pociągnąłeś gdzieś III bieg do odcinki i zostawiłeś faceta na 3 długości na ulicy XXX w mieście, skąd pochodzisz? :lol

---------- Wypowiedź z 08:32 ---------- Poprzedni post o 08:32 ----------

...ale oczywiście człowiekiem silnej wiary nie jestem - może się mylę? chcesz?

Edited by Fidel

Po części powód zamknięcia był właśnie taki jak marecek napisał - samo sedno sprawy. Przez tyle lat na forum nie było potrzeby tematu "kto kogo skillował" i nie widzę jej dalej. To nie forum "cośtam racing" :]

A uzupełniając ostatnio był temat dot. neonów, w którym wypowiedzi, które pozostały stanowiły kilka-kilkanaście postów (temat na 3 strony albo i wiecej) - reszta to posty wywalone, w części przypieczętowane warnami... Czy o to chodzi?

Nie. Nie w tym rzecz aby karać. Zapobiegać a nie leczyć, jak już zostało powiedziane.

I jakieś granice offtopu też są.

nie było potrzeby tematu "kto kogo skillował" i nie widzę jej dalej

Bardzo dobrze, że temat został zamknięty. Uważam takie pisanie kto kogo skillował za dziecinadę.

*RAMZES*
chcesz mieć temat, w którym będziesz opisywał jak to szalejąc w mieście swoim 2.0 objeżdżałeś przeróżne auta, nie przekraczając przy okazji 50km/h? bo nie wierzę, żebyś chciał na publicznym, indeksowanym przez gugla forum napisać, że pociągnąłeś gdzieś III bieg do odcinki i zostawiłeś faceta na 3 długości na ulicy XXX w mieście, skąd pochodzisz?

Po części powód zamknięcia był właśnie taki jak marecek napisał - samo sedno sprawy. Przez tyle lat na forum nie było potrzeby tematu "kto kogo skillował" i nie widzę jej dalej. To nie forum "cośtam racing"

A ja sobie pozwolę się z Wami nie zgodzić - przynajmniej w samym odbiorze tego posta. Jak na mój gust i moje pojmowanie tematu, to była to raczej humorystyczna wersja niezbyt sympatycznej przygody jaka spotkała kolegę. W komentarzach też więcej było humoru i drwiny (mam na myśli killowanie przechodniów czy aut w korku) niż jakiejkolwiek formy piedestowania wyścigów. Przypomnę też, że pamiętam tematy w których były publikowane "wyczyny" userów grubo przekraczających przepisy i nikt wtedy tych tematów nie zamykał :P Brak konsekwencji czy tylko widzi mi się moderatora? Wiem, że mod ma zawsze rację, ale ludzie, nie przesadzajmy. W końcu po coś ten off topic jest... :P

Dlatego powtórzę - usuwać i konsekwentnie karać chamstwo i brak kultury na forum. W ten sposób szybciej wypleni się "niski poziom" niż poprzez zamykanie tematów jak leci...

Skończyłem :P

Ale zamkniecia tematu "Kille" nigdy nie chyba nie zrozumie

dlatego ten temat wznowiłem/poruszyłem

Zapobiegać a nie leczyć, jak już zostało powiedziane. I jakieś granice offtopu też są.

Ale ile razy mozna zapobiegać? Usuwac posty, zamykac tematy? Nie lepiej dac przykład, że za obrażanie innych userów i chamstwo, wulgaryzmy itp jest kara? Wtedy każdy pomyśli dwa razy zanim palnie głupotę. Nawet w oftopicu. A ten temat faktycznie był traktowany przez większość ludzi lajtowo.

i co dalej? chcesz mieć temat, w którym będziesz opisywał jak to szalejąc w mieście swoim 2.0 objeżdżałeś przeróżne auta, nie przekraczając przy okazji 50km/h? bo nie wierzę, żebyś chciał na publicznym, indeksowanym przez gugla forum napisać, że pociągnąłeś gdzieś III bieg do odcinki i zostawiłeś faceta na 3 długości na ulicy XXX w mieście, skąd pochodzisz?

prawdę powiadasz, ale z drugiej strony nie spotkałem się z sytuacją żeby kogoś ukarali mandatem na podstawie przechwałek na forum ( bo jako przechwałki byłoby tak traktowane). Co innego nagranie wrzucone na YouTube, był taki przypadek z subaru imprezą, pewnie tez kilka innych o kktórych nie słyszałem.

A ja sobie pozwolę się z Wami nie zgodzić - przynajmniej w samym odbiorze tego posta. Jak na mój gust i moje pojmowanie tematu, to była to raczej humorystyczna wersja niezbyt sympatycznej przygody jaka spotkała kolegę. W komentarzach też więcej było humoru i drwiny (mam na myśli killowanie przechodniów czy aut w korku) niż jakiejkolwiek formy piedestowania wyścigów. Przypomnę też, że pamiętam tematy w których były publikowane "wyczyny" userów grubo przekraczających przepisy i nikt wtedy tych tematów nie zamykał :P Brak konsekwencji czy tylko widzi mi się moderatora? Wiem, że mod ma zawsze rację, ale ludzie, nie przesadzajmy. W końcu po coś ten off topic jest... :P

Dlatego powtórzę - usuwać i konsekwentnie karać chamstwo i brak kultury na forum. W ten sposób szybciej wypleni się "niski poziom" niż poprzez zamykanie tematów jak leci...

Skończyłem :P

Dokładnie tak jak piszesz, nie rozumie niektórych ludzi tutaj i ich zalatwiania spraw, ale trudno skoro tak jest to niech sobie tak bedzie, zero humoru i zabawy nawet w offtopicu :P

---------- Wypowiedź z 20:38 ---------- Poprzedni post o 20:32 ----------

ale zatytułowałeś wątek tak

potrzeba szybkiej odpowiedzi

to nie ja zakładałem wątek :P

---------- Wypowiedź z 20:43 ---------- Poprzedni post o 20:38 ----------

i co dalej? chcesz mieć temat, w którym będziesz opisywał jak to szalejąc w mieście swoim 2.0 objeżdżałeś przeróżne auta, nie przekraczając przy okazji 50km/h? bo nie wierzę, żebyś chciał na publicznym, indeksowanym przez gugla forum napisać, że pociągnąłeś gdzieś III bieg do odcinki i zostawiłeś faceta na 3 długości na ulicy XXX w mieście, skąd pochodzisz?

nie wiem czy doczytałeś ale zostałem ukarany mandatem i nie bylo to napisane ze sie tym przechwalam tylko po prostu byla to informacja ondośnie mojego pecha i tyle.

A że temat się później rozwinął to chyba dobrze, nie dobrze tylko że niektórzy pisali nie na temat przy okazji obrazając innych.

michal77
to nie ja zakładałem wątek
Fakt, myślałem że ten post z ostrzeżeniem to Twoja sprawka :P

Przepraszam :pardon

Również widziałem inne tematy, w których inni pisali, ile to cisnęli i jakoś nikt nie wydał słownego lub innego rodzaju ostrzeżenia.

prawdę powiadasz, ale z drugiej strony nie spotkałem się z sytuacją żeby kogoś ukarali mandatem na podstawie przechwałek na forum ( bo jako przechwałki byłoby tak traktowane). Co innego nagranie wrzucone na YouTube, był taki przypadek z subaru imprezą, pewnie tez kilka innych o kktórych nie słyszałem.

Tutaj absolutnie się zgadzam. Bez przesady panowie.

A uzupełniając ostatnio był temat dot. neonów, w którym wypowiedzi, które pozostały stanowiły kilka-kilkanaście postów (temat na 3 strony albo i wiecej) - reszta to posty wywalone, w części przypieczętowane warnami...
a kto dostał ? Można gdzieś zobaczyć ostrzeżania kto za co ma ??

jak dostaniesz to mozesz, sprawdzic innych, nie ma takiej opcji poki co