Jump to content

[allegro] kity

Recommended Posts

• 3 months later...
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• wiktor

172

• adasiko

103

• marcin90

83

• Phantom

78

Top Posters In This Topic

:wmorde VW CADDY :mur jak mogłem pomylić :) A po warsztacie lampy sie plątają po nogach od tego :P

Adrianek.Style.206

http://allegro.pl/renault-1-9-dci-wtryskiwacz-wtryski-7700111014-i3895236182.html

oszust jakich mało zamawiając przelewy. otrzymałem listwę wtryskową, jeszcze na dodatek bezczelnie twierdzi że zamawiałem listwę wtryskową a w sms z danymi kazał napisać przelewy---> nie polecam tego gościa, totalny oszust<---

http://allegro.pl/renault-1-9-dci-wtryskiwacz-wtryski-7700111014-i3895236182.html

oszust jakich mało zamawiając przelewy. otrzymałem listwę wtryskową, jeszcze na dodatek bezczelnie twierdzi że zamawiałem listwę wtryskową a w sms z danymi kazał napisać przelewy---> nie polecam tego gościa, totalny oszust<---

Co Ty rozmawiasz? Ja na przykład nic nie zrozumiałem...
Adrianek.Style.206
Co Ty rozmawiasz? Ja na przykład nic nie zrozumiałem...

zamówiłem od kolesia przelewy wtrysków(listwę przelewową)... a jak paczka przyszła okazało się, że otrzymałem listwę wtryskową?! dzwoniąc do gościa powiedział, że takie zamówienie było, i nie ma możliwości zwrotu towaru. Typek jest nieuczciwy.

Pracuje w sklepie internetowym :D i powiem tak niech prześle Ci potwierdzenie zamówienia i zobaczysz co naprawdę zamawiałeś bo często się zdarza że ludzie patrzą po "łebkach" na nazwę towaru i jego opis a później mają pretensje:) i komentarze ma dobre..

Pavlo_206.s16
Pracuje w sklepie internetowym :D i powiem tak niech prześle Ci potwierdzenie zamówienia i zobaczysz co naprawdę zamawiałeś bo często się zdarza że ludzie patrzą po "łebkach" na nazwę towaru i jego opis a później mają pretensje:) i komentarze ma dobre..

w sumie możesz mieć i rację..

Adrianek.Style.206

Zybercik to można by tłumaczyć przykładowo tak "zamawiasz u mnie lampy przednie, a ja wysyłam ci tylne. Ty zadzwonisz do mnie z pretensjami, a ja bym twierdził cały czas, że zamawiałeś tylne bo pamiętam te rozmowę telefoniczną?!" najgorzej że kupiłem poza allegro wiec zwrot nie jest uwzględniany

Pavlo_206.s16
Zybercik to można by tłumaczyć przykładowo tak "zamawiasz u mnie lampy przednie, a ja wysyłam ci tylne. Ty zadzwonisz do mnie z pretensjami, a ja bym twierdził cały czas, że zamawiałeś tylne bo pamiętam te rozmowę telefoniczną?!" najgorzej że kupiłem poza allegro wiec zwrot nie jest uwzględniany

co prawda to prawda :D z resztą z tymi sprzedającymi na aukcjach to takie rzeczy coraz częściej..

to czytajcie opisy produktów!!! a po za tym masz 7 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny takie są twoje prawa :)

Ja umiem czytać i mam rozum, działa całkiem nieźle. Tylko Ty popraw trochę przekaz bo napisałeś to strasznie chaotycznie :P

juz rozumiem.

Adrianek.Style.206
to czytajcie opisy produktów!!! a po za tym masz 7 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny takie są twoje prawa :)

Zamawiałem przez telefon bez aukcji allegro. jeśli mam rachunek mogę starać się o zwrot kasy za towar oczywiście pokrywając koszty przesyłki

a po za tym masz 7 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny takie są twoje prawa

nie 7, a 10 i nie wiem, czy przypadkiem nie zmienili ostatnio ustawy na 14

tak tylko wyślij towar za potwierdzeniem odbioru

zbędna rzecz, na sledzenie.poczta-polska.pl można teraz sprawdzać, czy doręczono przesyłkę

no i na piśmie trzeba napisać oświadczenie o zwrocie towaru

i to wszystko przy założeniu, że kupowałeś od gościa prowadzącego działalność, a nie osobyprywatnej

wrobeleczek
nie 7, a 10 i nie wiem, czy przypadkiem nie zmienili ostatnio ustawy na 14

Mnie się obiło, że 14 dni wejdzie dopiero w czerwcu (przepis unijny).

w czerwcu mają wejść nowe przepisy dotyczące sklepów internetowych :) które dają kupującemu większe prawa a sprzedający można powiedzieć nie ma żadnych :)

• 1 month later...