Jump to content
Sign in to follow this  
Misio

chipsy... po raz kolejny...

Recommended Posts

Misio

Witam

Wiem, ze temat byl wałkowny milion razy, ale trza to moze odswiezyc, bo pomysl nie jest zly. W najblizszym czasie chcialbym zawirusowac Zlotko... i zastanawiam sie czy ktos sie nie przymierza do tego zabiegu. Moze jakby sie udalo zebrac pare autek to byloby taniej? Chcialbym tylko wiedziec ilu chetnych by sie uzbieralo, tylko chetnych CHETNYCH a nie "prawie chetnych". Powiedzmy, ze do 16 listopada czekam na wszystkich ktorzy by sie zdecydowali i pozniej dzownie do Mastersa negocjowac cene.

No i w sumie tez pytanie czy Masters czy moze jakas inna opcja? Ja osobiscie jestem za Mastersem... no ale zobaczymy co wiekszosc na to :)

Moze w koncu uda sie nam zmobilizowac

krejzRudy

Misio, gratuluję :D Wreszcie się zdecydowałeś ! :)

P.S. to o tej niespodziance mówiłeś ?

Misio

Rudy_Tychy, zdecydowany bylem od dawna ale funduszy brakowalo... zobaczymy ile osob bedzie chetnych jaka kwote da sie wynegocowc... zobaczymy, nie uprzedzajmy wydarzen

kocurr
Misio, gratuluję Wreszcie się zdecydowałeś !

Nie śmiecić w topicu :mur: Gratki będą jak się zawirusuje :hyhy:

Thomas

Ja wstepnie jestem zainteresowany Wirusem u Marka, tylko ze na wiosne.

Z tym ze mam pewnien problem (200tys km na wiosne)..

Ale jak by byla dobra cena to czemu nie.

Pozdrawiam

focus

Misio, a cos kiedys pisales ze chcesz sprzedac, nie aktualne juz?

Jaki jest spodziewany przyrost mocy po chipie?

Kudlacz
okolo 25% czyli bedzie kolo 90 w dobrych wiatrach

Misio
Misio, a cos kiedys pisales ze chcesz sprzedac, nie aktualne juz?

no cooz... naprawilem zawieche, pomyslalem na spokojnie i zlotko zostaje... jak sie kocha to sie wiele wybacza :D

[ Dodano: 03-11-2007, 15:12 ]

zobaczymybo ja mam chip plus cos jeszcze :P wiec bede celowac na jakies 95 :D

focus
no cooz... naprawilem zawieche, pomyslalem na spokojnie i zlotko zostaje... jak sie kocha to sie wiele wybacza

no :) madra decyzja ;)

zobaczymybo ja mam chip plus cos jeszcze wiec bede celowac na jakies 95

powodzenia w takim razie, ehh gdyby moj chcial jezdzic na rope...

rumianko

teraz zbiera sie wieksza grupa na forum passata, udez do nich bedziesz mial taniej bo tu to raczej nie zbierze sie 10 autek zeby bylo tanio.

tak miesiac temu byla grupa seata w diagtroniku i bylo ponad 10 aut, kumpel sie dolaczyl passatem i placil 1000zl. ;)

rumianko

masters i box to raczej niemozliwe ;)

boommax
teraz zbiera sie wieksza grupa na forum passata, udez do nich bedziesz mial taniej bo tu to raczej nie zbierze sie 10 autek zeby bylo tanio.
...święta racja.

Teraz zbieramy chętnych do Diagtronika i Edition II by CompSport.

Box jest dobry, jeśli posiadasz auto na gwarancji, ale w normalnym pugu nie widze sensu pakowania go.

WhitePeugeot

ja będę chętny na chipa w przyszłym roku bo w tym mam już sporo wydatków :rozpacz:

Misio

powiem szczerze ze jesli przyjma mnie koledzy z klubu Passata pod swoje skrzydla to jade z nimi do CompSportu

WhitePeugeot

Misio pytałeś się ile kosztuje w CompSport tuning 1.4HDi ?? No i ile wyciągną mocy ? jak 100KM to :206

Misio
okolo 25% czyli bedzie kolo 90 w dobrych wiatrach

a cena.... poki co jeszcze do konca nie wiem

Q34

Misio, nie zebym studzil Twoj zapał, ale 90 km to zadna roznica :) 70km to mało ... 90 tez ... no ale na pewno w pierwsze dni bedziesz sie cieszyl jak cholera , ale pozniej zauwazysz jedynie ze bedzie bardziej elastyczny i moze ciut lepiej sie bedzie wkrecał:)

[ Dodano: 08-11-2007, 08:03 ]

ja bylbym chetny jezeli masters prowadzi taka usluge jak v-tech :P (raty - http://www.vtech.pl/aktua...sluga-274.html) i raczej wolalbym boxa chyba ze mnie ktos z tego wyleczy :P

ja sobie robilem w vtechu juz chwile temu i zacytuje jednego z Panów tam pracujących " boxa to se Pan mozesz wsadzic ... :P "

ogolnie box jest lipa , przyrost mocy mały , opłaca sie tylko i wyłącznie chip ... zreszta jeszcze jak masz 90KM , to roznice juz bedize widac :hyhy:

Kudlacz

Misio, jak pisalem do mastersa okolo 6 miesiacy temu to dostalem odpowiedz miedzy 1400 a 1600 ale ponoc wszystko jest do dogadania

[ Dodano: 08-11-2007, 10:27 ]

Misio, nie zebym studzil Twoj zapał, ale 90 km to zadna roznica :) 70km to mało ... 90 tez ... no ale na pewno w pierwsze dni bedziesz sie cieszyl jak cholera , ale pozniej zauwazysz jedynie ze bedzie bardziej elastyczny i moze ciut lepiej sie bedzie wkrecał:)
chodzi wlasnie o wkrcania sie i poprawe elastycznosci a i o dynamike tez sie zachacza 70 to malo fakt ale mnie jak na razie wystarcza chodz nie powiem ze fajniebylo by miec kolo 140 jak ma Witos :D ale :

Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma :) kazdy kon wiecej to szerszy usmiech kierowcy :)

Thomas
kolo 140 jak ma Witos

Akurat :P

Misio zanim sie wybierzesz do CS, sprawdz jaki masz sterownik silnika. Jak Bosch - po kablu, nie ma problemu. Jak Siemens - prucie kompa, CS sie nie podejmuje.

Misio

Q34, zastanawiam sie nad jedna malutenka rzecza... Czy Ty w kazdym temacie musisz wszystko krytykowac? Prosze Cie nie moof ze nie ma roznicy miedzy 70 a 90kucami... Uwazam, ze 1.4 HDi po chipe spokojnie bedzie smigac jak serio 2.0 a smiem nawet twierdzic, ze moze byc lepiej... Dlaczego? Chociazby roznica masy. Poza tym auto zapewne nadal pozostanie ekonomiczne, a nie da sie ukryc, ze 2.0 pali wiecej.

zreszta jeszcze jak masz 90KM , to roznice juz bedize widac

I co powiesz mi ze miedzy 20 a 27km przyrostu to jest tak gigantyczna roznica? Sorry...

[ Dodano: 10-11-2007, 15:58 ]

Misio zanim sie wybierzesz do CS, sprawdz jaki masz sterownik silnika. Jak Bosch - po kablu, nie ma problemu. Jak Siemens - prucie kompa, CS sie nie podejmuje.
sprwdzone, juz daaaawno temu :P - BOSCH

Q34

Misio, nie no nie krytykowac .. ja tylko mowie zebys sie nie spodziewal kokosow :) chodzi mi o to ze ogolnie nawet te moje kuce i ile ich mam to jest malo ... 250KM to mozna pojezdzic. Chodzi mi ogolnie o to ze nasze peugeoty sa slabe, no ale tak czy tak bedziesz sie cieszyl tak jak ja - czyli jak dziecko , jak wyjedziesz z chipsowni :)

takze powodzenia i nie denerwuj sie :) ja nie krytykuje , ale mowie ze niewiele to da ..

czy ja wiem czy 2.0 pali wiecej ? 5 litrow ? to duzo ? przeciez mniej musze wciskac gaz zeby sie rozbujac - co owocuje mniejszym spalaniem :) jedynie to z tą masą sie zgodze ale reszta to kwestia dyskusyjna

Misio

Q34, chodzi mi o to ze piszesz o tym, ze 27 koni wiecej to sie czuje... a jak u mnei bedzie te 20 kucy wiecej to ja niepoczuje? Nie scigam sie tym autem, nie kiluje ludzi po ulicach... chodzi tylko i wylacznie o lepszy komfort jazdy. W temat spalania ja sie nie wdaje... po prostu nie widze sensu. Jednym 1.4 HDI pali 4 innym 8 sa tez tacy co 2.0 pali im 5 a inni ktorym wciaga 9... wiec dla mnie temat nie do ogarniecia :)

jak wyjade z czipowni :P to bedziemy mogli podyskutowac bo poki co to jest gadanie coby bylo gdyby babcia miala wasy :P

[ Dodano: 16-11-2007, 13:44 ]

akcja z forum passata w CS wstrzymana... ludzie... chodzcie do mastersa... wjednosci sila :P taniej nas wyjdzie... a bedziemy miesli kilka kucykow pod maska wiecej... echhh... passaty potrafia sie zorganizwoac i u nich takie akcje sa bardzo czesto.... diagtronic, masters, cs... a u nas co? lipa :/

ziachu

Panowie, jak robilem u Mastersa, to powiedzial, ze przy wieszkej grupie na pewno bedzie rabacik.

Ale ogolnie koles jest uczulony, bo kiedys zrobil cos takiego dla bodajrze toyoty, dal duza znizke, bo mialo byc nascie samochodow, a przyjechaly dwa czy trzy. [cenzura] (zdenerwował) się na nich i [cenzura] (pogonił ich).

takze musi byc konkret i to jednego dnia.

Najlepiej, zeby dac zaliczke, wtedy sie juz czlowiek nie wycofa.

boommax
akcja z forum passata w CS wstrzymana
Panowie, jak robilem u Mastersa, to powiedzial, ze przy wieszkej grupie na pewno bedzie rabacik.

Ale ogolnie koles jest uczulony, bo kiedys zrobil cos takiego dla bodajrze toyoty, dal duza znizke, bo mialo byc nascie samochodow, a przyjechaly dwa czy trzy. sie na nich i.

takze musi byc konkret i to jednego dnia.

Dlatego jest wstrzymana, ale do czasu...lepiej mieć więcej osób i pewnych, niż raptem kilka i nie wiadomo do końca czy można na nich polegać...

passaty potrafia sie zorganizwoac i u nich takie akcje sa bardzo czesto

Za to u Was spociwa są czeste, w nietuzinkowych miejscach i intensywniejsze :tankujemy :D i co najlepsze spontaniczne ;)