Jump to content
Łukasz

podłokietnik

Recommended Posts

ziachu

w sumie... to pogadam z Adamem :)

Guest pzemko

Ja tez sie pisze. Dajcie znac jakby ktos zamawial hurtem dla klubowiczow.

amigo

poponuje zrobić liste.

wstępnie jestem chętny

Łukasz

No niezły odzew, w związku z tym zadałem pytanie sprzedawcy o maksymalny rabat przy 30 szt. zobaczymy co odpowie. Nawet jak nie kupimy 30 szt. to ceny już nie zmieni. Dam znać jak coś odpowiedzą.

peiter

Ja takie same mogę załatwic po 120 zł szt ale musi być więcej zamuwień niż jedno.

gorion

No cena robi się niezła. Masz może jakieś fotki?

BrZoZaS

to bardzo praktyczna rzecz.. chociaz nie wiadomo jaka jakosc tego jest...

mcfafik

powiem tak

jestem nowy na tym forum :) ale ... mam doswiadczenia jakieś tam z innych for :) z

proponuje tak

1)wybrac jedna zaufaną osobe która dokona zakupu hurtowego - ktora sie tego podejmie

2) lista osób - rzetelnych i slownych :) bo wiem ze gdy przychodzi co i jak do czego .... czyli do płacenia to zaczynają sie wymóki i z 30 osób zostaje 7-10 max

3) przedpłata do wybranej osoby i ona kupuje i rozsyla

chyba ze widzice to jakos inaczej :)

PrzemkoPW

1)wybrac jedna zaufaną osobe która dokona zakupu hurtowego - ktora sie tego podejmie

Ja takie same mogę załatwic po 120 zł szt ale musi być więcej zamuwień niż jedno.

Chyba osoba już się znalazła ;)

Też jestem mocno zainteresowany takim podłokietnikiem ale najwcześniej w grudniu niestety.

emzet

Też bym był zainteresowany :hyhy:

Dzwoniłem do producentów tych: http://moto.allegro.pl/item264161022_podlokietnik_nieuniwersalny_peugeot_206_sprawdz.html

Niestety przy 10 sztukach rabat tylko 10 złotych, może da się jeszcze wynegocjować z 5 zeta ale to będzie wtedy kolo 165 zł za sztukę plus wysyłka...

Peiter, jeżeli twoje podłokietniki są takie same, to chętnie biorę jeden.

peiter

Nie ma problemu namyślił się jeszcze ktoś bo ja dym w przyszłym tygodniu zamuwił.

Pozdrawiam

Shapeshifter

a jak jest z ręcznym ? w sensie np. zimą jak się bawię w poślizgi to przeszkadza bardzo ?

ziachu
a jak jest z ręcznym ? w sensie np. zimą jak się bawię w poślizgi to przeszkadza bardzo ?
Trochę może przeszkadzać jak ktoś aktywnie korzysta z ręcznego, znaczy w ruchu ;) . Trzeba go inaczej łapać :P

Shapeshifter

to trochę kiszka. a nie odchyla się pionowo do góry, nie ? jednak fajny jest ten podłokietnik, a obicie ma dermowe, tak ?

PrzemkoPW

peiter rozumiem że te podłokietniki są całe czarne?

Łukasz

Ja poprosze taki podłokietnik i proponuje żeby zgłaszć się do "peitera" za 120 zł kupuje. tak więc lista - kasa - zamówienie

peiter

To osoby zsecydowane proszę o potwierdzenie chęci nabycia podłokietnika ja poczekam do niedzieli i w poniedziałek składam zamuwienie jak bendzie więcej osób to może wynegocjuje jeszcze niższą cene niż 120 zł poczekamy zobaczymy.

:206

[ Dodano: 07-11-2007, 09:35 ]

Najlepiej na maila proszę pisać.

gorion

Ja poproszę jeden - tylko jestem za tym aby może założyć na ten cel aukcję prywatną na Allegro i tam kupować, nawet jeśli podniosłoby to ostateczną cenę o 2-3zł. Większa pewność dla obu stron.

łysy

Ja za 120 zł. to bardzo chętnie bym wziął. A jak sprawa w trzydzrzwiowym wygląda? Jest miejsce na rękę aby złożyć fotel?

To może by tak zrobić listę?

emzet

No to róbmy listę :hyhy:

Według mnie allegro odpada:

po pierwsze prowizja, po drugie jeżeli Peiter chce tym handlować to nie może teraz wystawić po cenie dla nas, żeby później sprzedawać 20 zeta drożej, a po trzecie ;) dla czego mamy dać zarobić temu wspaniałemu portalowi aukcyjnemu.

Dla mnie jeden :hurra:

łysy

To jeśli Peiter ma możliwość załatwienia taniej i już sie tym zajmuje to zróbmy listę chętnych żeby wiedział ile osób sie na to pisze.

mcfafik

ja chetny

greenthumb

ja również jestem chętny ;)