Jump to content
Kudlacz

Tu sie witamy

Recommended Posts

DAWID MILER

Oczywi艣cie przecie偶 to 206 馃檮

magix

hejka wam

pampidampi

Hejka Ci :)

seriol

hej hej

turbo88

Cze艣膰 forumowicze.
Jestem w trakcie przebudowy rajd贸wki i licz臋 na Wasz膮 pomoc ;)

rogo

Witajcie, po wielu latach wracam do Peugeota - dwadzie艣cia par臋 lat temu by艂 to 205 GT, dzisiaj jest to 206+ dla mojej 偶onki

:)

sabcia6991

Witajcie!

Jestem tu nowa! Zagl膮da艂am ju偶 do Was kilka razy po porady i w ko艅cu "odwa偶y艂am si臋" na rejestracj臋 na forum.聽馃檲

Szcz臋艣liw膮 (mimo wszystko...) posiadaczk膮 206 jestem od p贸艂 roku. Mam 27 lat, w styczniu zda艂am prawo jazdy ("Jak to? Dopiero?" - tak, takie 偶ycie) i od razu kupili艣my z Lubym autko - pad艂o na "Pedzia". Auto po pierwszym w艂a艣cicielu w Polsce, drugim w og贸le. Kraj pochodzenia: Niemcy. W pierwszym tygodniu posiadania do wymiany posz艂o... sprz臋g艂o. Spali艂o si臋 na obwodnicy Tr贸jmiasta. P贸藕niej naprawiali艣my sworznie, wahacze, przewody hamulcowe, tarcze, klocki, wydech jest ju偶 po jednym spawaniu, teraz czas na kolejn膮 napraw臋 lub wymian臋 ca艂ego uk艂adu wydechowego...

Tak, wiem... Du偶o tego. Na autach znam si臋 niewiele, M贸j Luby jeszcze mniej. Ba, nawet nie ma prawka. Sama umiem ju偶 wymienia膰 tylne 偶ar贸wki i wycieraczki!聽馃槣

Mimo wad Naszego pierwszego autka... KOCHAMY GO I RATOWA膯 B臉DZIEMY WIECZNIE! Serio. Peugeot 206 to strza艂 w dziesi膮tk臋!

WITAJCIE WSZYSCY!馃榾

Edited by sabcia6991

MattHarderzz

Witamy na forum! :)

Feurun

Hej, w艂a艣nie do艂膮czy艂em do forum. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie

marzenka 206cc

Witam聽

Marzenka z W艂oc艂awka 206cc聽

Pozdrowienia.

cichy206sw

witam wszystkich serdecznie , w艂a艣nie kupi艂em Peugeota 206 sw , zawsze bardzo podoba艂y mi si臋 206 , pozdrawiam .

Medhilfr

Dzie艅 dobry, mi艂o mi go艣ci膰 na forum

edytowany

Siemanko!.

Witam wszystkich i pozdrawiam z Pomorza.

Przygod臋 z lwem czas zacz膮膰!. ;)

fieldy

Witam wszystkich. Przymierzam si臋 do kupna 206 i ch臋tnie uzyskam porady od znawc贸w modelu.

Pozdrawiam

Malwi

Hej ;)聽tu w艂a艣cicielka 2.0 HDI ;)聽teoretycznie nietypowo 110 KM聽

Edited by Malwi

bacatoja

Siemanko!

Wczoraj zosta艂em bardzo szcz臋艣liwym posiadaczem Peugeota 206 XS w wersji "bia艂a gor膮czka"

Auto po starszym panie, zachowane w stanie salonowym.

W pierwszej kolejno艣ci poszukam felg i zamontuj臋 jakie艣 audio... a p贸藕niej zobaczymy :)

b3063f72f2bf78a0med.jpg

DAWID MILER

Witamy na forum聽

Igorius

Cze艣膰,

Igor, 32 lata. Aktualnie rozgl膮dam si臋 za wdzi臋czn膮 206 dla 偶ony i trafi艂em na Wasze zacne forum z Google. :)聽Ch臋tnie przyjm臋 troch臋 wiedzy od weteran贸w i specjalist贸w. Pozdrawiam.

Edited by Igorius

szpakulec

Siema,

Zielona (verde patagonia) 206 pojemno艣ci 1.1 z 1999r pozdrawia z W-wy wszystkich forumowicz贸w (oraz forumowiczki :P )

SirThomash

Dzie艅 dobry wszystkim.

Stoj臋 przed decyzj膮 o zakupie 206 a na forum trafi艂em przez wujka Googla.

Pozdrawiam聽

Tomasz

Pasjonat

Witam, kupi艂em granatow膮 206-stk臋 1,4 2001r docelowo b臋dzie za艂o偶ona instalacja LPG.聽

lisowsky

Cze艣膰, od 2 tygodni jestem posiadaczem 206 GTI. Szukam miejsca, gdzie uzyskam odpowiedzi na r贸偶ne pytania zwi膮zane z serwisem i obs艂ug膮 206. Mam nadziej臋 偶e dobrze trafi艂em. Pozdrawiam!

IMG_20181111_151123.jpg

pnd

Siema, pe偶o 206 mam od lutego 2018 ale zacz膮艂em je藕dzi膰 nim dopiero 2 miesi膮ce p贸藕niej (problem z UPG I PSA :D). 艢migam sobie nim po聽naszych p贸艂nocnych聽p艂ucach Polski. Dbam o mojego pyzia i jestem cz臋stym bywalcem zlot贸w!

D0D0A1DD-D0D7-4C93-A507-964DD742CD1A.jpeg

pnd

ECU*

Ca艂eTe

Witam serdecznie forumowicz贸w i klubowicz贸w!聽馃槂 Od kr贸tkiego czasu posiadam w spadku 206'tk臋, kt贸rej kilka fotek prezentuj臋 poni偶ej. Auto pochodzi z Francji. Dzia艂am w bran偶y motoryzacyjnej zawodowo od kilku lat zatem orientuj臋 si臋 mniej wi臋cej, i偶 takie auta jak moje CHYBA nie s膮 codzienno艣ci膮 zatem je艣li kt贸ry艣 z Was specjali艣ci w tej marce i modelu m贸g艂by mi okre艣li膰 czy m贸j egzemplarz wyr贸偶nia si臋 w mniej lub bardziej znacz膮cy spos贸b od reszty tego typu aut na rynku to by艂bym wdzi臋czny, gdy偶 chcia艂bym wiedzie膰 na ile wyj膮tkowy (lub nie) trafi艂 mi si臋 miglanc. Wersja tyle co wiem i wida膰 to XS. Je艣li chodzi o wyposa偶enie dodatkowe to: elek. szyby i lusterka, klimatyzacja automatyczna, sk贸ra tapicerka, obicie alcantara, czujnik deszczu, nawigacja GPS, komputer pok艂adowy, radio ze sterowaniem z kierownicy itp. Rok prod. 2002 1.6 16V. Pozdrawiam!

1.JPG

4.JPG

2.JPG

3.JPG

Edited by Ca艂eTe