Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Jendrek

chiptuning 2.0Hdi

Recommended Posts

Guest Jendrek

Witam,

Jestem nowym klubowiczem i zdaje sobie sprawę że temat chiptuningu był już wielokrotnie maglowany ;) , ale może doradzicie mi jaki program wybrać do mojej 206? Może są gdzieś przykładowe modyfikacje 2.0Hdi 90km z których można by skorzystać.

Pozdro :hurra:

krejzRudy

jedz do Mastersa. Tyle w tym temacie.

krecik151

Mapę dobierają Ci w dobrym serwisie od chip tuningu, kilka razy hamując CI samochód. Także metodą prób i błędów, które wyczytuja z wykresu.

romi

ile biora w mastersie....???

romi

no przeciez patrzylem... poszukaj na tej stronie cennik, prosze bardzo...

Misio

romi, zalezy, biorea od 1500-2000. Wiem ze 1.4hdi masters wola 1600zl

Guest Jendrek

Rudy_Tychy, dzięki za info, w Poznaniu jest odział.

romi

no i o taka odpowiedz mi chodzilo, dzieki

czarny1

ja mam chipa w 20.hdi na hamowni wyszło 126 km zmnienił sie monent

i auto jest niedopoznania wiele aut z 2 litrowym motorem wysiada takie audi a4 130 km niema zadnuch szans mieknie od poczatku do konca ale spalanie się znacznie zmieniło przy dynamicznej jezdzie oscyluje kolo 9,0 -10/100 ale zato trasa spada na 5,5l bezproblemu ale zato v-max 230 bez problemu :206 ale przy 200 traci kontakt z droga czip był robiony we wrocku w rajdiwej stajni g4 jetronik

amigo
ja mam cipaipa

:zabawa: :zabawa: :zabawa:

krecik151

z 90 do 126 KM...powiem, że dużo CI zwiększyli. bardziej już to podchodzi pod sportowy tryb, co może się wiązać z szybszym końcem silnika wg mnie...

tak jak u siostry 90 -> 113 KM w zupełności wystarcza, moment obr też znacznie się poprawił. Można pogodzić przyjemne(przyśpieszenie) z pożytecznym (spalanie)

tomasz-206

krecik151, watpie ze cos sie stanie , witos przejechal na podobnych ustawieniach juz spoooorrooooo kilometrow i nic sie nie dzieje, najwazniejsze zebyczarny1, poprawnie uzytkowal silnik i sprzeglo :)

krecik151

właśnie mi chodzi tylko o sprzęgło, że może paść ;) naczytałem się na innych forach, że przy nie odpowiednim użytkowaniu "strzelaniu ze sprzęgła" na światłach można szykować kasę na nowe :rotfl

Misio

krecik151, oczywistym jest ze jezeli masz wieksza moc to sprzeglo badziej po pupie dostaje... szybciej sie zuzywaja sprzegla w autach po chipie... norma

czarny1

moje sprzegło skończyło sie po roku ,,,,ale niewiem kto katowal moje auto wczesniej narazie jest ok

Patryk_1423
ja mam chipa w 20.hdi na hamowni wyszło 126 km zmnienił sie monent

i auto jest niedopoznania wiele aut z 2 litrowym motorem wysiada takie audi a4 130 km niema zadnuch szans mieknie od poczatku do konca ale spalanie się znacznie zmieniło przy dynamicznej jezdzie oscyluje kolo 9,0 -10/100 ale zato trasa spada na 5,5l bezproblemu ale zato v-max 230 bez problemu :206 ale przy 200 traci kontakt z droga czip był robiony we wrocku w rajdiwej stajni g4 jetronik

powiedź mi na temat tego chipu ile zapłaciłeś i dokładny adres gdzie Ci to robili .

Pozdrawiam

MŁODY2061504761918
powiedź mi na temat tego chipu ile zapłaciłeś i dokładny adres gdzie ci to robili .

Pozdrawiam

mistrz odgrzewania kotletów :P

radmag

Ja robiłem w Piotrkowie w Evorider. Auto po modyfikacji zachowuje się rewelacyjnie, spalanie przy spokojniej jeździe spadło pół litra i jak napisał czarny można poganiać się z TDI 130KM

gierbusadrian

Dużo zwiększy się spalanie gdy mój 206 bd miał 120 km ?:)

MisioLBN

Dobry wirus zmniejsza spalanie ponieważ masz więcej nm w większym zakresie obrotów. Spalanie wzrośnie jak będziesz ciągle dawał w palnik :P przy normalnej jeździe średnio nawet 1l mniej.

gierbusadrian

A skoro już pytam to ile wam pali 2.0 hdi bo ja po wymianie przepływki z kielc do gdańska wyszło mi ok 6 / 100 w 4 osoby to dużo?

MisioLBN

Nie mam 2.0 hdi ale słyszałem że w trasie tak 5l jarają. Przy obciążonym wiadomo więcej. Moje GT potrafi w trasie do 8.5l lpg zejść a ostatnio jak do wawy w 4 osoby plus pełen bagażnik jechałem no i nieźle w palnik dawałem bo na samolot się spieszylismy to 12l opierdzielił.