Jump to content
AniracK

KOLORY - nazewnictwo

Recommended Posts

kelly

hehehe to ja kupując puga powiedziałam, że mniejszy silnik niż 1,6 nie wchodzi w grę ....... zobaczyłam czarnego puga (1,1) stojacego na podjeżdzie na tle ślicznego ogrodu no i co .... musiał byc mój ... :)

AniracK

a ja byłam totalnie bezwymaganiowa. 206tka i koniec :P

Madness

Mój to blue santorin. Chciałem granatowy metalic tfu tzn. blue tivoli ale musiałbym 3 miechy czekać.

Z moim i tak były problemy od początku. W pierwszym rzucie miał być 1,4 silver grey 3D XR Presens (sorry ale nie wiem jak to się pisze). Stał taki gdzieś w kraju. Zaoferowali mi za fajne pieniądze od ręki. Jak się później okazało musiałbym 5tys. dopłacić bo sprzedawca się pomylił. Wylali (podobno) Bogu ducha winnego młodego sprzedawcę a mnie postawili przed nowym wyborem. No i trafiła do mnie bieda 1.1 5D wersja XR. Znajomi się napieprzali że za kierownicę i zestaw pedałów musiałem dopłacić taka biedna wersja. Ale co mi tam. To jest moje pierwsze całkowicie moje i za pieniążki osobiście przeze mnie zarobione w pierwszej pracy. Mogę jeszcze do niego dyskretne zmiany wprowadzić aby taki całkiem seryjny nie był. tylko dyskretne bo żonka mi na ręce patrzy i odcinki z wypłat kolekcjonuje :D

Guest Mecenas

fajne uczucie jak sie za swoje czytaj zarobone przez siebie pieniazki cos kupuje

no i conajwazniejsza bardziej sie szanuje

ziolo

Kolor - czarny, czarny i tylko czarny :)

AniracK

:roll:

czy to jest licytacja jaki kolor jest fajniejszy? czy przedstawianie jaki kolor sie MA?

Junk65

kazdy ma numer na słupku drzwi kierowcy, wrzućcie sobie ten numer koloru TU i wszystko wiecie. Mój to EKB Rouge Valelunga, a Janusowy Zdaje sie KKN. 2C w oznaczeniu koloru znaczy Two Coat (dwuwarstwówka) czyli tzw baza plus lakier bezbarwny. W tej technologi moga być lakierowane kolory metaliczne, jak również tzw solidowe (nie mat Kelluniu).

[ Dodano: 31-08-2005, 07:42 ]

AniracK, a poz tym o tym już było - a nowych userów gonicie za nieużywanie "szukaj", wystarczy zajrzeć TU sama pisałaś żeby nie zginęło! :P

Guest mecenas

ale to było w połowie marca :P w pierszej połowie marca jak to pisała AniracK :P

AniracK

ale o co chodzi bo sie zagubilam nieco? :P

Junk65
ale to było w połowie marca :P w pierszej połowie marca jak to pisała AniracK :P

zara, zara, nie spojrzałem na date postu - to jakim cudem to sie wzięło w nowych postach? na pierwszej stronie Forum????????????????????

AniracK

aaaa - no bo ja małą modernizacje przeprowadzilam ;):P

Sparkling Cocktail

No ja chorowałem ... na 106 Gti .. Mojego kolegi Andrzeja Chmury ...

No i szukałem 106 ... Gti byłem naewt po dwie .. ale obie jezdziły bokiem ....

Ale Tata powiedział tak ... Nie kupuj 106 .. bo juz go nie produkuja ... kup 206 to bardzo ładny samochód. ...

Ja nie protestowałem .. .. i szukałem Tylko CZarnej Perły .. Tylko ........

Szukałem pól roku ... i znalazłem ideał ..:D

biszkopt

Ja mam KKN i dla mnie jest najładniejszy :D

AniracK

to pierwsze niestety niepełne

drugie baaardzo przydatne ;-) ;-) ;-)

Misio

moze zadam beznadziejne pytanie, ale... moge kupic taniusio zdezio w kolorze zlotym... czy kolor zloty w 206 byl tylko jeden, czy bylo ich kilka... zderzak jest okolo 300km ode mnie i nie koniecznie chce mi sie tam jechac zeby sprawdzic czy kolor idealny taki jak moj. Na pewno zdezio byl malowany w fabryce... zderzak z wersji XS jesli to ma jakies znaczenie odnosnie koloru...

Cin

Ja na początku chciałem Recife. Poszedłem do salonu, zacząłem gadać ze sprzedawcą, powiedziałem mu, że koniecznie ma być 1,4 16v i 3d. On poszedł posprawdzać w komputerze i mi powiedział, że w całej Polsce zostało 8 takich samochodów, 7 srebrnych i 1 czerwony. Wybór z mojej strony był szybki i zostałem posiadaczem pięknego lucifera. :)

AniracK
czy kolor zloty w 206 byl tylko jeden, czy bylo ich kilka
jeden ;-) chociaz odcien warto bylo by sprawdzic (czy ktos sam nie przemalowywal?) no i kwestia tego ze na plastiku (zderzaku) kolorek jest zawsze minimalnie rozny od tego na blaszce (reszcie budy) ;-)
zderzak jest okolo 300km ode mnie
w ktora strone? ;) bo moze ktos inny moglby oblookać?

Misio

AniracK, zderzaczek BYL pod niemiecka granica :(( nie mam przez prace czasu na nic i mi go zwedzili. A zderzak byl malowany przez fabryke, podobno zdejcty z autka z rozwalonym tylem. No ale poszedl, niestety!

BaRtO

No dobra to niech mi ktos powie jak sie nazywa srebrny ktory byl w modelach GT ? :hyhy:

AniracK

zdaje sie ze quartz

bo z tego co pamietam pozniej zastapiono go gris aluminium...

or something?

Misio

a mam pytanie :)

jaki kod ma ten moj magiczny kolorek zloty?

Moj Lakiernik stwerdzil, ze to bedzie KAW ale wole sie upewnic ;)

Moze mi ktos pomoc? :P

DJrocco

Misiek_Lodz, w każdym pugu jest (bodajrze w słupku/progu od str kierowcy) naklejka taka miała z kodami, sprawdz ;)

wiem ze mój to : KRVC Crystal Green.. aprospos jest ktoś taki jeszcze z klubowiczow o takim kolorze puga ?? :) pzdr

YARO82

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3999455

A co to za kolor?

Moim zdaniem najlepszy kolor do 206!

W jakich rocznikach można było go spotkać?

Był tylko w RC?

Mój następny 206 (z mocniejszym silnikiem) na pewno będzie w tym kolorze! :206

tomasz-206
A co to za kolor?

niebieski

W jakich rocznikach można było go spotkać?

w kazdym pod warunkiem ze jest nowszy niz 2002 lub jest to cc.

Był tylko w RC?

nie

[ Dodano: 17-12-2007, 00:45 ]

A co to za kolor?

uzyj wyszukiwarki ;)