Jump to content
ZDOLNY

Cb radio pomoc przy zakupie ...

Recommended Posts

ZDOLNY

Wiem ze tamatow bylo pelno ... i ze zaraz bedziecie krzyczec ze zakładam temat ... Ale chce waszej porady poniewaz nie znam sie na CB wogole ... chcialbym kupic jakies i o to moje pytania..

1) czy kupie cb w 300 zl ( moze podacie mi linki)

2) gdzie zamontowac CB w Pugu gdzie najlepiej ( moze tez jakas fotka )

3) i co z antena na mages czy przykrewcana ?

jasiek
Wiem ze tamatow bylo pelno ... i ze zaraz bedziecie krzyczec ze zakładam temat ... Ale chce waszej porady poniewaz nie znam sie na CB wogole ... chcialbym kupic jakies i o to moje pytania..
doradzliśmy już nie raz, nie dwa na ten temat , poszukaj a na pewno znajdziesz odpowiedz na to pytanie
1) czy kupie cb w 300 zl ( moze podacie mi linki)
oraz na to
2) gdzie zamontowac CB w Pugu gdzie najlepiej ( moze tez jakas fotka )

i to
3) i co z antena na mages czy przykrewcana ?
;)

tornado

ZDOLNY nie ten dział, było już o tym nie raz i nie dwa.

Ad1 Uniden 530xl pro za ta kasę na allegro

Ad2 był taki temat "instalacja cb w naszych peugeotach" chyba sie nazywał wiem ze sam zakładałem go.

Ad3 to zależy od wielu czynników a głównie od $

tutaj topiki:

http://www.206club.net/11502.htm

http://www.206club.net/17148.htm

http://www.206club.net/16879.htm

http://www.206club.net/viewtopic.php?t=1912

Koza

_szukaj

_szukaj3

Danio

zdolny mam do sprzedania komplecik cb : Uniden 520 i antenkę hustlera.

Jesli jesteś zainteresowany to odezwij się na gg lub maila.

chaos

ja od siebie dodam ze ten zestaw wiekszosc pugomanaikow ma i nikt nie narzeka, ze mna na czele :)

ziachu
http://www.allegro.pl/item298765573_radio_cb_alan_101_hurt_myslowice_antena_gratiss.html

A co sadzicie o takim zestawie - nie chce inwestowac w auto słuzbowe... Chodzi mi o podstawowe funkcje... Tzn odbiór i nadawanie... :hyhy:

Wyglada zupelnie jak moj Midland 1001Z :P

Daje rade, ale wiadomo, szczyt osiagniec techniki to to nie jest ;) . Lekko denerwujace jest tylko to ze SQ i RF sa na jednym pokretle (SQ to dzyndzelek wystajacy z pokretla RF)

[ Dodano: 17-01-2008, 13:17 ]

ZDOLNY, ja bym poszukal czesgos z ASC, przydatna rzecz.

lsone1

tylko uniden 520 xl !! rewelacyjne radyjko!sam mam ptakie i sprawuje sie idealnie!! co do anteny to juz indywidualna sprawa...ja wybralem sirio ( 1m dl) magnesowka ze wzgledu na to ze czasam,i wrzucam zestawik do innej fury .pozdrawaim

tornado

Junk65, za dobre to nie jest bo kiedys nieciekawe opinie na forum cb o tym modelu i tej przeróbce jak ma ziachu, czytałem.

lsone1

nie no panowie w tej cenie to chyba uniden jest dobrym rozwiazaniem!

Thomas

Junk65, jak chcesz w miare dobry zestaw to:

http://www.allegro.pl/item294713929_radio_cb_alan_101_hustler_ic100_myslowice.html

Nie kosztuje duzo wiecej od tego co podales, radio daje rade, a antenke jest juz przyzwoita.

Ja teraz ze sluzbowym autem dostalem Johny II ASC + Missouri 72 cm i super zestaw. Zbiera to co potrzeba czysto. Dzieki ASC zero galkologii....

Guest sandra
tylko uniden 520 xl !! rewelacyjne radyjko!sam mam ptakie i sprawuje sie idealnie!! co do anteny to juz indywidualna sprawa...ja wybralem sirio ( 1m dl) magnesowka ze wzgledu na to ze czasam,i wrzucam zestawik do innej fury .pozdrawaim

popieram, już jakiś czas użytkuje podobny zestaw :)

polecam uniden 520xl + sirio ml-145

GrYzU

Ja mam Unidena 520XL i antenkę Wilson, spokojnie wystarcza.

Miałem kiedyś antenę Sirio ML-145 (coś koło 1,60 m miała), po tygodniu wymieniłem ją na Wilsona (90 cm), tamtą wszędzie zawadzałem, uznałem, że takiej długiej nie potrzebuję i nie żałuję zamiany :hyhy:

Yankes69

Witam.Siostra sobie kupiła auto i okazało ,że pod siedzieniem bylo schowane cb radio uniden pro 510 (chyba).Radio dostalem za free więc nie bede wybrzydzał:) Niestety antenki juz poprzedni wlasciciel nie zostawił:/ Teraz pytanie jaką antene wybrać(tania a w miare dobra)Dodam ze cb bedzie uzywane bardzo rzadko-sporadycznie wiec antena nie musi byc najwyzszej klasy...zeby tylko cos bylo slychac)

tfelek
Witam.Siostra sobie kupiła auto i okazało ,że pod siedzieniem bylo schowane cb radio uniden pro 510 (chyba).Radio dostalem za free więc nie bede wybrzydzał:) Niestety antenki juz poprzedni wlasciciel nie zostawił:/ Teraz pytanie jaką antene wybrać(tania a w miare dobra)Dodam ze cb bedzie uzywane bardzo zadko-sporadycznie wiec antena nie musi byc najwyzszej klasy...zeby tylko cos bylo slychac)

kup byle co i tak coś będziesz słyszał.. pozdro:xlol

Sky
zadko
rzadko

Yankes69

Sory za błąd ..zdarza się. Pisząc żeby boło coś słychać nie miałem na myśli tylko szumów i niezrozumiałego bełkotu...

Kloch

za 59zl kupisz dobrego 1metrowego wilsona. nic wiecej Ci nie potrzeba.;))

tfelek

dobra jest , tylko zamów z podkładka gumową.

tomeksic

Hustler to gówno. jakość wykonania mizerna. po roku wszystko śniedzieje i traci parametry. nie jest zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi.

polecam sirio ml145 albo z krótszych as100. jeśli kupisz oryginał na pewno się nie zawiedziesz.

Kloch

wilson tez daje spokojnie rade.;)

elfik
Hustler to gówno. jakość wykonania mizerna. po roku wszystko śniedzieje i traci parametry. nie jest zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi.
Też tak uważałem, przełożyłem antenkę do drugiego samochodu, i po prostu ma działać, bez zwracania uwagi na warunki atmosferyczne, wiek anteny, i co najdziwniejsze to ona normalnie działa bez jakiegoś zauważalnego spadku wydajności

tomeksic

w takim razie... czy masa negatywnych opinii na forach nt tej anteny jest bezpodstawna ?