Jump to content
draczek

[GUIDE] Montaż Świateł dziennych

Recommended Posts

wigo

Ciekawie tutaj

NiebieskiPug

Oho, ,,here we go again"...

marcin90

Po ponad pół roku chińskie LEDy nadal świecą i mają się dobrze. Auto przeszło przegląd jak i kontrolę policyjną bez problemów. W lesie chyba też mnie widać, bo nikt światłami nie miga :)

damson93

Moje chińczyki świecą od dwóch lat :P I co najważniejsze ciągle tak samo jasno ;)

NiebieskiPug

Dobijajcie mnie dalej...

Maniek206cc

Może dodam coś od siebie. Ponieważ moim autem jest Laguna II ph II to zrobionego mam w niej takiego moda. Po odpaleniu auta jak napiecie osiągnie odpowiednie napięcie zapalone zostają halogeny na 40 % mocy jako dzienne. Natomiast jeśli czujnik wykryje ciemność automatycznie włącza mijania, ą wyłącza halogeny na 40% jako dzienne. Podczas jazdy na światłach mijania halogeny działają jako hakogeny natomiast w dzień jako dzienne.

I tu moje pytanko czy ktoś z koleżeństwa robił takiego moda w 206? Chętnie bym coś takiego zrobił w córki 206cc.

btb
Super, fajnie tylko po co? Dlaczego ludzie kombinują jak koń pod górę żeby tylko normalnych świateł nie zapalać?

Draczek a wystarczy aktywować sobie automatyczne światła w BSI.

Dokładnie tak zrobiłem - podjechałem do warsztatu elektryka który popatrzył i powiedział, że należy się umówić, czas usługi to ok 2 godzin bo musi zamontować jakieś tajemnicze pudełko i cena usługi z "pudełkiem" to 240 zł.

Uzbrojony jednak w wiedzę że akurat w moim autku to wystarczy aktywować te opcję w BSI pojechałem do ASO i za 80 zł w 15 minut mam swiatełka automatyczne.

piowil3

www.youtube.com/watch?v=4haUxAAJNsE&feature=youtu.be

może się przyda