Skocz do zawartości
draczek

[GUIDE] Montaż Świateł dziennych

Rekomendowane odpowiedzi

wigo

Ciekawie tutaj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
NiebieskiPug

Oho, ,,here we go again"...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
marcin90

Po ponad pół roku chińskie LEDy nadal świecą i mają się dobrze. Auto przeszło przegląd jak i kontrolę policyjną bez problemów. W lesie chyba też mnie widać, bo nikt światłami nie miga :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
damson93

Moje chińczyki świecą od dwóch lat :P I co najważniejsze ciągle tak samo jasno ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
NiebieskiPug

Dobijajcie mnie dalej...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Maniek206cc

Może dodam coś od siebie. Ponieważ moim autem jest Laguna II ph II to zrobionego mam w niej takiego moda. Po odpaleniu auta jak napiecie osiągnie odpowiednie napięcie zapalone zostają halogeny na 40 % mocy jako dzienne. Natomiast jeśli czujnik wykryje ciemność automatycznie włącza mijania, ą wyłącza halogeny na 40% jako dzienne. Podczas jazdy na światłach mijania halogeny działają jako hakogeny natomiast w dzień jako dzienne.

I tu moje pytanko czy ktoś z koleżeństwa robił takiego moda w 206? Chętnie bym coś takiego zrobił w córki 206cc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
btb
Super, fajnie tylko po co? Dlaczego ludzie kombinują jak koń pod górę żeby tylko normalnych świateł nie zapalać?

Draczek a wystarczy aktywować sobie automatyczne światła w BSI.

Dokładnie tak zrobiłem - podjechałem do warsztatu elektryka który popatrzył i powiedział, że należy się umówić, czas usługi to ok 2 godzin bo musi zamontować jakieś tajemnicze pudełko i cena usługi z "pudełkiem" to 240 zł.

Uzbrojony jednak w wiedzę że akurat w moim autku to wystarczy aktywować te opcję w BSI pojechałem do ASO i za 80 zł w 15 minut mam swiatełka automatyczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
piowil3

www.youtube.com/watch?v=4haUxAAJNsE&feature=youtu.be

może się przyda

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta