Jump to content
Popiol

[allegro] ciekawe aukcje

Recommended Posts

Popiol

Jako ze Kelly zatytulowala topic jako "kity z allegro" a coraz wiecej jest aukcji na ktore chcemy zwrocic uwage forumowiczom osmielilem sie zalozyc ten temat, i znalazlem taka aukcje:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=64451545

ciekawe z jakiego auta wnetrze jest pokazane, zreszta kierownica tez sie dosc ladnie prezentuje :)

kelly

Takie cos ma chyba SLKow chociaz o ile pamietam jego skórka jest z Tesco :))) :))) :)))

Guest moth

ja mam coś takiego z tej samej firmy - polecam ;)

faktycznie dobrze się trzyma no i w zimie jak się dotknie to ręce nie przymarzają :P

tyle, że jak kupowałem to kosztowała jeszcze 24 :]

Tasaczek

Mnie sie osobiscie nie za bardzo to podoba, bede musial to na zywo zobaczyc

Janus

moim zdaniem ta skóra ma ze skórą tyle wspólnego co łowcy skór z futrem z norek :P

SLKow

potwierdzam. widziałem taka "skórę" w Tesco mimo że sam kupiłem bezpośrednio u kegela :P

mimo że nie prezentuje się idealnie to doskonale spełnia swoją funkcję i jest nie droga,więc można ją od czasu do czasu zmienić gdy się wytrze :wink:

mi się z ta skórką jeździ bardzo dobrze :)

kelly

Jako ze mocno sie zainteresowalismy tą skórką :) to pozwole sobie przeniesc temat do modyfikacji.

Pablo

Jeśli to jest prawdziwa skóra, dobrej jakości - to warto sie pokusić ale zakładanie - czy tu nie ma problemów i każdy nawet zupełny laik poradzi sobie z tym? /napręzenie, ściągnięcia itd/

Popiol

Spoko, jak dotad z 4 tematow ktore zalozylem tylko jeden nie zostal przeniesiony :)

SLKow
czy tu nie ma problemów i każdy nawet zupełny laik poradzi sobie z tym?

jeżeli potrafisz wiązać buty to i poradzisz sobie z tą skórą ;-)

pierwsze naciągnięcie nie musi być super mocne, po jakimś czasie (tydzień) trzeba poprawić sznurówkę bo skóra dopasowuje się do kierownicy i lekko rozciąga. można wiązać według własnego wzorka (mi wyszedł całkiem niestandardowy :D )

kelly

Zalozenie nie jest trudne i kazdy sobie poradzi. Tylko po jakism czasie trzeba regulować naciagniecie bo skórka lubi sie ułozyć :)

[ Dodano: 2005-09-17, 16:09 ]

eh SLKow byl szybszy :P

Pablo
pierwsze naciągnięcie nie musi być super mocne, po jakimś czasie (tydzień) trzeba poprawić sznurówkę bo skóra dopasowuje się do kierownicy i lekko rozciąga. można wiązać według własnego wzorka (mi wyszedł całkiem niestandardowy )

o to mi chodziło!

Popiol

Jak jest wiecej osob zainteresowanych to moze poszukac innych, tanszych aukcji, bo ja akurat zwrocilem na nia uwage ze wzgledu na to, ze w tle jest prezentowane wnetrze z 206.

AniracK

kiedys ogladalam podobny gadzet (tylko akurat nie do 206) w sklepie Kegela-Błażusiaka koło meine haus. Mają tam nawet kombinezon z logiem puga i rozne pokrowce i takie tam pierdolki :P

Guest moth
moim zdaniem ta skóra ma ze skórą tyle wspólnego co łowcy skór z futrem z norek

No i tu akurat się nie zgadzam.

Jest to faktycznie skóra, dośc gruba ale i elastyczna, dokładnie dopasowuje się do kiedownicy (jak na zdjęciu na aukcji)

Na razie nie zauważyłem śladów większego zuzycia jak lekkie wyślizganie miejsc najdzęściej trzymanych.

A jeśli ktoś jest bardziej wymagający i razi go gruba nić zszywająca ten pokrowiec, to mogę polecić coś TAKIEGO, mój wujek ma tym obszytą kierownicę w fabii i wygląda to bardzo ładnie i estetycznie, prawie nie do odróżnienia od normalnej, tyle, że wymaga więcej wkładu samodzielnej pracy przy zakładaniu.

No ale czyż nie będzie dużej satysfakcji, gdy ktoś własnoręcznie się pokłuje igłą, ale uzyska piękny efekt? :P

Aha, pisałem kiedyś maila do tego gościa, i mozna zamówić sobie pokrowce np. dwukolorowe, pod kolor auta.

dziacial
eżeli potrafisz wiązać buty to i poradzisz sobie z tą skórą
można wiązać według własnego wzorka (mi wyszedł całkiem niestandardowy Very Happy )

to znaczy ze nie umiesz wiazac butow? ;):P

Adamur

Jeszcze jest taka skóra dedykowana 206... Przypuszczam że lepiej bedzie wyglądać na kierce 206 ale cena też lepsza... :)

AniracK

dars tuning!!!!! NIE!!!!!!! nie kupujcie tam!!!!!! ceny 4748484848 razy wyższe niz gdziekolwiek indziej!

Popiol

AniracK to nie jest trudno zauwazyc, nawet na tym przykladzie, przeciez tez kawalek skory na ramiona kierownicy nie moze kosztowac 120zl

AniracK

tak czy siak ja juz na tej firmie (notabene z 3miasta) przejechalam sie juz kilka razy i mowie im stanowczo NIE

Janus

dziacial, :lol:

Jest to faktycznie skóra, dośc gruba ale i elastyczna, dokładnie dopasowuje się do kiedownicy (jak na zdjęciu na aukcji)

a ja nie uwierze dopóki nie dotknę i nie powącham :P a szczególnie interesuje mnie jak to wygląda od wewnętrznej strony...

Pablo

czytając wszystkie posty nasuwa sie ważna kwestia - że nie można czegoś takiego kupować "w ciemno", np. na allegro - tylko trzeba zobaczyc i ocenić samemu tę skórkę... :)

Guest moth
szczególnie interesuje mnie jak to wygląda od wewnętrznej strony...

no ja to skóra :D

taki meszek ma podobny do irchy. nie będe zdejmował, żeby zdjecie zrobić :P

Madness

Ja na starej kierze mam skórkę od "pontoniusza" z allegro (gość jest z Kraka) i mogę tylko w samych superlatywach się wypowiedzieć. Jakość bardzo dobra i jest to prawdziwa skóra cieniutka, bardzo mocna, dobrze wyprawiona i bardzo dobrze się ją zszywa. Są przygotowane otwory i wystarczy przewlec tylko dratrwę i mocno naciągnąć. Oczywiście przed założeniem na koło trzeba ją namoczyć aby się rozciągnęła. W miarę wysychania pięknie się naciąga i układa. Ale cena już nie ta bo ja kupowałem za 24zł.

Guest moth

no to czyli to co zapodawałem stronkę wcześniej ;)

[ Dodano: 19-09-2005, 17:52 ]

Motyw tematu to "ciekawe aukcje z Allegro", więc podam przy okazji, nad czym sie zastanawiam.

COŚ TAKIEGO CHODZI MI PO GŁOWIE

Cena dziwnie mała, ale kształt mi się podoba.. nie jest taki, że sie brzydko wyrażę, "oklepany" jak te wszystkie a'la RC-owe lotki :)

Co o tym myślicie?