Jump to content
Popiol

[allegro] ciekawe aukcje

Recommended Posts

AniracK

czy sa takie same na stówke nie wiem, chociaz podobno tak bo nie pytali czy na przod czy na tyl cz 3d czy 5 jak kupowalam kiedys...

50 zeta za jedną w ASO.

Janus
Cała stylizacja alu kosztuje 950zł.

a co to jest cała stylizacja alu? Co dokładnie kryje sie pod tym pojęciem.

kelly

Czyli lepiej wybrac sie na spacer do ASO.

Na rysunku wygladają jakby jedna była krótsza a druga dłuższa hmm

Pablo

Janus, panel środkowy z daszkiem, nawiewy boczne, klamki - języczek,pokrowiec na kierownicę, klamka schowka, i... cos tam jeszcze, w kazdym razie - dużo kasy - ale aluminium.

kelly

A gdzie jest aluminium na pokrowcu na kiere i daszku bo nie czaje? :eek:

Pablo

No na kierownicy - nie ma /nie wiedziałem, że dosłownie to wezmiesz/ tylko "imitacja" /dokładnie jest to pokazane w katalogu - Akcesoria 206" jak sie nie mylę.

A daszek - no to chyba wiadomo, tylko mnie zastanowiła jedna rzecz - to wygląda jak "nakładki" :| :?

Janus

pablo67, nie wiem czy ta kierownica to pokrowiec (pisze "sportowe koło kierownicy pokryte skórą), ale wiem o czym mowisz, mam ten katalog... to wygląda jak srebrna skóra węża :P, fakt elementy na nawiewy i konsole to nakładane aluminium...

ale moim zdaniem to i tak nie jest cała stylizacja alu - nawet w katalogu jest tego więcej

i w 1000zł byś się nie zamknął.... alu gałka z lwem 258, alu nakładki na pedały ~250 klamki ok 100 juz 600zł + kierownica + konsola i nawiewy, klamka schowka o listwach na progi na tej stronie katalogu nic nie ma, ale sobie mozesz śmiało doliczyć 280zł za te aluminiowe :D to tyle co jest w środku...

Pablo

Janus, dokładnie, to nie wszystko, masz rację w 1000%. ;-)

Niestety, koszty rosną do niebotycznych rozmiarów kupując wszystko, co można założyć.. :o

Janus

i dla kogo to wszystko? To jest tak drogie, ze nawet w salonach tego nie mają, wszystko na zamówienie :lol:

Pablo

nawet głupia wykładzina do bagaznika /SW/ co kosztuje 120 zeta, trzeba zamawiać i czekać...

Adamur

Ale czemu się dziwicie????????? macie samochody marki Peugeot a nie Lada czy Dacia... i się płaci jak do Peugota a po drugie to takie dodatki nie mogą być tanie... bo jak by wyglądały na klubowym zlocie albo na ulicy prawie wszystkie 206ki wykończone w środku aluminium... :?

kelly

pablo67, w pakiet alu wchodzi skórka? Myslałam ze alu to alu ale oki. No faktycznie QS ma alu pakiet i daszek jest obszyty :)

[ Dodano: 2005-09-22, 15:46 ]

Adamur, zgadzam sie z Tobą. To sa rzeczy ekskluzywne a nie byłyby ekskluzywne gdyby były tanie i we wszytskich autkach.

Janus
w pakiet alu wchodzi skórka?

alu9py.th.jpg

To jest bardzo aluminiowa skóra :D

Mi kojarzy się z wężem......

Venon

mam takie pytanko chcialem kupic nadkole do swojego samochodu z tym ze u mnie nadkola sa dzielone na 2 czesci, czy te

nadkola beda pasowaly ?

nie wiedzialem gdzie usmiecic ten temat wiec dalem do tego dzialu mam nadzieje ze nie zrobi to roznicy :]

kelly

Venon, to sa nadkola do XRa czyli tego co ty masz czyli beda pasowały. Oczywiscie jesli to jest orginał a na taki nie wyglada bo sa jednoczesciowa. Zamiennik wymaga zrobienia nowych otworków ale to nie problem. Wszystkie nadkola orginalne składaja sie z 2 czesci - tej blizej zderzaka i tej blizej koła. Nie wiem które czesci masz do wymiany.

Do XS te nadkola nie pasują.

SLKow
chcialem kupic nadkole do swojego samochodu

a nie lepiej podjechać w Lublinie na "górkę" (centrum motoryzacyjne na al. spółdzielczości pracy) i kupić od ręki z możliwością zwrotu gdyby nie pasowały?

Cena za element 25zł o ile pamietam... do XR mieli na 100% w sklepie tiuningowym na przeciwko Niedziałka ;-)

Pablo

Adamur, wiesz co to jest "zdrowy rozsądek" nawet w cenach akcesorii?

Venon

kelly, SLKow, wielgasne dzieki za rade :zdrowko: dla Was :]

KwAs
w pakiet alu wchodzi skórka?

Obrazek

To jest bardzo aluminiowa skóra :D

Mi kojarzy się z wężem......

A ile wlasnie taka kiera kosztuje?Wie ktosik?Mi sie podoba.:)

Adamur

pablo67, jaki zdrowy rozsądek.... chcesz mieć fajną, ciekawą, inną rzecz muszisz płacić, tak było jest i bedzie

To sa rzeczy ekskluzywne a nie byłyby ekskluzywne gdyby były tanie i we wszytskich autkach.

to wszystko... :?

Janus
chcesz mieć fajną, ciekawą, inną rzecz muszisz płacić, tak było jest i bedzie

tylko szkoda, ze nawet w salonach na ludzi kupujących te fajne ekskluzywne rzeczy patrzą jak na czubków :D

[ Dodano: 2005-09-22, 23:49 ]

A ile wlasnie taka kiera kosztuje?

Normalna skórzana 1000zł... tej srebrnej nigdy jeszcze na oczy nie widziałem i pewnie miesiąc trzeba czekac i płaci się z dwa razy tyle :)

Adamur

No niestety tak patrzą bo to Polska, w normalnym kraju by to zrozumieli... :)

kelly

Ostatnio ta kiera kosztowala 1700 zeta.

[ Dodano: 2005-09-23, 07:52 ]

Klamki w serwisie kosztują 50 zeta!!!!!!!!!!! Sprawdzone. Plus mała zniżka. :)

Pablo
pablo67, jaki zdrowy rozsądek.... chcesz mieć fajną, ciekawą, inną rzecz muszisz płacić, tak było jest i bedzie

Poczekam, kiedy będziesz narzekał na ceny, doczekam się, doczekam... :P

Adamur

pablo67, nie będę narzekał bo nie leży to w mojej naturze, a po za tym niczego to nie zmieni, jeżdżę 206ką sześć lat i uwierz mi że pięć lat temu gdy chciałem byle co do 206ki (część zamienną lub dodatek) to tylko ASO albo zachodni tunerzy a u nich ceny wiadomo -kosmos... albo na coś mnie stać albo nie...

peace :)