Jump to content
Popiol

[allegro] ciekawe aukcje

Recommended Posts

AniracK

wlasnie tu jest zagadka.

Brytole zasadniczo mają inny kształt pedałów w ogole. Sprzegla i hebla. A tu ksztalt jest ok = nie brytole.

Ale za to brytole mają w gazie mało dziurek czrnych (tak jak te) a nie-brytole mają dużo.

Więc ogólnie coś mi tu nie pasi...

Janus

AniracK, po czym wnosisz, ze brytolska? Chciałem je kupic ale stwierdziłem, ze moj budżet tego nie wytrzyma :?

[ Dodano: 2005-09-27, 19:51 ]

Brytole zasadniczo mają inny kształt pedałów w ogole. Sprzegla i hebla. A tu ksztalt jest ok = nie brytole.

Ale za to brytole mają w gazie mało dziurek czrnych (tak jak te) a nie-brytole mają dużo.

ile dziurek mają mieć "europejskie pedały"?

P.S. Czy pisałaś prace magisterską nt pedałów i innych pugowych czesci? :D

AniracK
prace magisterską nt pedałów

:D:D:D:D:D:D:D

póki co pisałam tylko licencjacką i w bardziej heteroseksualnej dziedzinie ;):P :P :P

uno momento....

brytolskie:

3740f3724lp.th.jpg

niebrytolskie (moje):

dscf17234ho.th.jpg

brytole mają inny kształt pedałów ogolnie (na pewno sprzegla i hamulca) ale gaz zdaje sie kształtem sie nie rozni (tylko liczbą dziur ;):P - ale to akurat w niczym nie przeszkadza.. ) jedyne co mi przychodi do glowy to ze gazzzz moze byc inaczej wyprofilowany nieco?

Janus
bardziej heteroseksualnej dziedzinie

:lol:

gazzzz moze byc inaczej wyprofilowany nieco?

raczej tak, i śrubki sie mocuje w innym miejscu wiec nie wiadomo czy to tak fajnie podejdzie....

kelly

Ja juz dziekuje za dziwne nakładki. W domu leza mi juz takie których nie da sie załozyc :/

AniracK

no wiec wlasnie.... ale Kwas pisze ze takie ma u siebie wiec... ?

kelly

I tak nieaktualne :)

AniracK

siakiś enriko nabył za stówke... ciekawe - trza by go podpytac... :P

kelly

Jacky proponuje za połowę ceny ...

AniracK

ja mam kolejne ciekawostki z dzisiaj:

1 - numero uno... tempomat.... w 307 ok .. ale do 26 montowali???? a gdyby tak podłozyc i podpiac pod muxa? moze zadziala ;) ;) ;):P :twisted:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65896396

nówka za 180zł, kto próbuje? ;):P

i druga aukcja:

calkiem ciekawa 206tka - jakiś ziomal APROPO ;)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65963973

Popiol

co do drugiej aukcji to na pewno ktos kupil auto i wsadzil do garazu zeby na rok robic 3,5 tys km tylko dlaczego ja mam w aucie z 2002 47 tys na liczniku?

Pablo

tej 206 albo coś dolega, albo..... ma "wymieniony" licznik...hmm

[ Dodano: 28-09-2005, 21:01 ]

ew. "zjadł" 1 zero.... :P

APROPO
calkiem ciekawa 206tka - jakiś ziomal APROPO

przyznam ze takiego sobie nie przypominam

AniracK
tylko dlaczego ja mam w aucie z 2002 47 tys na liczniku?

:roll: :roll: :roll: :roll: :|

a co powiesz na audi A3 rocznik 2002 1.8T z przebiegiem niecałe 15tyś km? wyposazenie full wypas, ALL, wszystko, serwisowany, seria limitowana 50 egzemplarzy, kupiony w salonie, garazowany, niepalący, NIGDY nie bity. Uwierzyłbyś? Nie? a ja mam takie autko własnie w garazu, samochod mojego ojca - marynarza..... ale nie jest ba sprzedaz :P fakt ze nie wszystko złoto co sie swieci i podejrzliwosc wskazana ale roznie w zyciu bywa i nie jeden niedowiarek nie raz sie przejedzie...

przyznam ze takiego sobie nie przypominam

to zle to zle :P Twoje okolice :P

Popiol

AniracK czy to bylo pytanie retoryczne czy musze odpowiedziec?

Rozumiem, ze jak ktos jest marynarzem, lub autkiem jezdzi od swieta to ma tak malo, ale czasem mam wrazenie ze tros ostro pojezdzi "do tylu" a potem wstawi swojego dziadka do auta zeby przebieg wygladal ladnie. Ale sam, doskonale wiem jak uzywaja starsi ludzie auto i jak je sprzedaja to uwazam ze jest to okazja, chociarz nie wime bo jak auto stoi to moze mocniej niszczeje niz jak jezdzi? Alebo to o krotkie dystanse chodzi, zreszta nie wime, ja sie nie znam

kelly

Hej ale to jest topik z ciekawymi aukcjami z allegro wiec nie zasmiecajcie go prosze. Bo w ten sposób nikt nic tu nie znajdzie.

Witos

Odnosnie tego tempomatu to az podjade do ASO sie dopytam jak to z tym jest, chociaz nie wierze, ze do tego jest potrzebny tylko dzojstik i uaktywnienie diagiem. A gdzie wyswietlacz do tego?

Nie powiem, chcialbym miec tempomat.

Pablo

Bo jak ludkom coś się przytrafi /np. stłuczka/ to wpierw szukają rzeczy używanych, szczególnie w necie - i tu patrzy - nówka, "tylko" 60zł - potrzebuję - biorę....

:|

Pablo

Ja mam nowe kierunki ale czy się wymienia samą żarówkę? - muszę sprawdzić i napiszę

Witos

Ja mam nowe kierunki i zarowke sie wymienia. Trzeba tylko przekrecic wtyczke z zarowka z lewa strone i ladnie wychodzi.

Cena spadla? Kelly... oryginalne CLARY w ASO kosztuja 25 zl/szt. Na tej aukcji - 39.

AniracK
jak uzywaja starsi ludzie auto i jak je sprzedaja to uwazam ze jest to okazja

a tez nie do konca, bo ja tą audicą nie chcialabym jezdzic za pare lat. To bedzie zamulony wrak. Od stania i od zamulastej jazdy. Ale nie o tym tu bo nas zbiją :)

Nie powiem, chcialbym miec tempomat

ja bardzo MOCNO wątpie ze to tylko joy. Przesz cos musi tą predkosc "ustawiac"... a diag chyba tego nie "uaktywni" no ale ja sie nie znam.... a co do tempomatu czy ja wiem czy do miejskiej jazdy to takie przydatne?

rany jak człowiek sie nie zna to tak go w jajeczko przerobią ze az przykro
yyy to nasz klubowicz :lol: :lol: :lol:

w oryginalnych nei jest wymienna i trzeba kupic całość (albo to rozbierac = bez sensu) calosc z zarowka w serwisie 18zł kosztuje. Te z aukcji miałam. I dalej gdzies leza w kącie. Moze gdyby je uszczelnic to by sie do czegos nadawały. Po jakims miesiacu uzytkowania byly wrecz czarne od srodka... takie byly szczelne :|

Witos

AniracK, do miejskiej moze nie do konca, ale tez daje rade, np. jak sie jezdzi w nocy.

Przyszlo mi studiowac w Lodzi, juz bedzie 4 rok kiedy bede jezdzil tam i wracal dwa razy w tyg i czasami naprawde mam juz czasami dosyc przyciskania pedalow :)

A przebiej w mojej 206 - 75 tys km w 1,5 roku mowi sam za siebie :)

Ostatnio bylem w trasie pare razy 407, ktora ma tempomat... zajebista sprawa!

kelly
Ja mam nowe kierunki i zarowke sie wymienia. Trzeba tylko przekrecic wtyczke z zarowka z lewa strone i ladnie wychodzi.

no to jakaś ciapa powiedziała mi ze w orginalnym kierunku nie wymieni sie zarówki

Cena spadla? Kelly... oryginalne CLARY w ASO kosztuja 25 zl/szt. Na tej aukcji - 39.

spada bo ostatnio jakis agent chciał 60 :))) zawsze 39 to mniej niz 50 :) z tym ze te chyba lubia parować :/