Jump to content
Popiol

[allegro] ciekawe aukcje

Recommended Posts

Witos

Oryginalne nie paruja. No i ta cena 25pln. :) Nic tylko kupowac :P

AniracK
w orginalnym kierunku nie wymieni sie zarówki

bo moim zdanie msie nie wymienia, tzn ja nie mialam pomyslu jak sie do niej bezinwazyjnie dostac i zreszta pan sprzedajacy mi ten kierunek tez stwierdził ze to jest nierozbieralne (pewnie dla chcacego nic trudnego ale... :P )

z tym ze te chyba lubia parować

nawetn ie tyle ze parować bo to jeszcze bylby pikuś. One sie po kilkum-cach tak rozszczelniaja (rozklejaja) ze tam normalnie LECI BŁOTO do srodka! a ten "clar" - to wieczko mialo ochote mi odpaść... dlatego bez uszczelnienia silikonem czy czymkolwiek zdecydowanie NIE POLECAM.

a oryginalne mam już.... hmmm 2-3mce i jest LUX ;-) :lol: :lol: ;):P

froniu

Kelly ja mam u siebie takie cleary z Jacko. Kupiłem je juz jakiś czas temu i póki co ani nie są czarne od środka ani nie parują(przynajmniej nie zaobserowałem jeszcze tego zjawiska).

Kupiłem te z tej firmy tunningowej z Będzina, za 39 zeta i jestem z nich zadowolony. Kumpel ma takie już rok i także jest zadowolony.

Pablo

Zauważyłem jedną rzecz - te nowe, fabryczne kierunki u mnie one jakoś inaczej wyglądają??/w środku/ :?

kelly
http://allegro.pl/show_item.php?item=66147606 jakby ktos chciał upodobnić sie do Nowego :) Tylko pamietajcie dopasowanie tego zderzaka kosztuje 500 zeta plus lakierowanie :( Bo do 206 to on napewno nie jest :)))

Janus
no to jakaś ciapa powiedziała mi ze w orginalnym kierunku nie wymieni sie zarówki

bo sie nie wymienia - nie wiem jak oni wyprodukowali te clearowe kierunki, ale tam nie ma tak jak w tych poprzednich, ze końcówke z gumową uszczelną się przekręca i wyjmuje się całą żaróweczkę z klosza, ktorą mozesz następnie odkręcić. Kierunki clearowe są w całości, a ze akurat wymienialem ze starych na nowe to mialem oba w ręku i sie zdziwiłem co to za udziwnienie. Polecam fabryczne, moim zdaniem wyglądają duzo ładniej od takich zwykłych z allegro i tak jak pisał juz kiedys Witos kompunują się z lampami H7, bo są zrobione w tym samym duchu :)

Witos

Nie wymienia sie zarowki...? Az musze wyjac z samochodu i jeszcze raz sprawdzic.

Jak je kupilem to pamietam, ze wlasnie zarowka wychodzila przez przekrecenie kostki z ta gumowa uszczelka... A moze tak bylo w nie clearowych... :?: hmm

AniracK
końcówke z gumową uszczelną się przekręca i wyjmuje się całą żaróweczkę z klosza

no kurna!!! bo juz zglupialam i na prawde pomyslalam ze cos ze mna jest nie tak a puga nie mam zeby pojsc i sprawdzic ale Alanos tez je ma i tez mowil ze sie nie wymienia!

A moze tak bylo w nie clearowych...
tak bylo - w białych, ale NIE clarach...

Popiol
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66273828 czy to o czyms takim mowia w topicu ogolnie/konserwacja206-ki ? Bo widzialem cos podobnego w Bedziesz Mial Wydatki, ale nie wiem czy tylko pod silnikiem zeby wyciszyc czy cale podwozie odklejone.

Pablo

Popiol, coś takiego można tylko - i ma sens - pod maskę i na przegrodę między silnik/kabina. Na pewno nie pod spód

AniracK

wyglada niezle - i XS i 1.6 hmmm i cena niezla hmm

marcinn

tylko ta opcja minimalna cena to 650 zeta hmm

Puguś ładny tylko przebieg 22000 km przez 3 lata chyba był tylko używany w niedziele i święta. :206

[ Dodano: 08-10-2005, 18:23 ]

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C568853

Ciekawa propozycja ale jest trochę bajki 150 KM hmm

Sykstus

Moze i ladny tylko jakis kolor dziwny, jakby podklad a jak podklad to czy ma wszystkie mocowania? A moze byl spawany? Kiedys kupilem taki podkladowany oryginal i sie okazalo ze jest krzuwy to raz a dwa nie ma mocowan bo byly popekane, lepiej uwazac jak sie kuouje wysylkowo. Ja sprzedawalem nieuszkodzony za 700 i nie bylo chetnych :P Ale juz poszedl ;)

marcinn

Na indywidualne zamówienie :hmm

LINK

2.0 litrowy srebny Pug z 99 za 21 tys z Wielkopolski

MoD: Prosze maskować linki - szczegolnie te o długości na 3 wiersze.

AniracK

no zajebisty ten z wielkopolski... z bitym przodem (waski zderzak) i antenka z tyłu tez sama przebiegla na przód? ramka od lwa sie zgubila ale to juz czepiam sie detali.. no i ładne halogeny ma... bardzo piękne...................................

BUBEL! walony w przod i mozliwe ze dachowany. Zrobiony tanim kosztem (wstawiony najtanszy zderzak) nawet otworów na halogeny sie nie chcialo wyciąc... a instalacja zapewne gdzies dynda w nadkolach i koroduje... brawo... grunt to robic cos "byle opchnąć"

marcinn

AniracK, chyba polega na tym jego indywidualność . :)

AniracK

mimo wszystko wolę indywidualnośc przynajmniej DOBRZE zrobioną... bo wiadomo ze walony, i jesli z zewnatrz nie przylozyli sie do naprawy to ja nie chce wiedziec jak sie przylozyli do reszty jesli bylo cos jeszcze trafione (zawiecha, osprzet silnika etc)

kelly

Moze i ladny tylko jakis kolor dziwny, jakby podklad a jak podklad to czy ma wszystkie mocowania? A moze byl spawany? Kiedys kupilem taki podkladowany oryginal i sie okazalo ze jest krzuwy to raz a dwa nie ma mocowan bo byly popekane, lepiej uwazac jak sie kuouje wysylkowo.

zawsze mozna poprosic o fotki z tyłu

a co kogo kolor obchodzi jak on i tak do lakierni jedzie :)

Pablo

AniracK, tak jak pisałaś - aby opchnąć jak najszybciej. Ktoś albo trudni się czymś takim albo - pozbyć się problemu i zapomnieć!

Wybór 206 jest przeogromny ale jak przychodzi coś konkretnego znależć i ogląda sie tego nie mało - dochodzi sie do wniosku - że nic nie ma najzupełniej "normalnego", w miarę wyposażonego, serwisowanego, nie po przejściach, przynajmniej tych większych. Wybór wśród braku wyboru.... :( :?

Tasaczek

Nie jest to co prawda bajerek z allegro, ale by nie zakładać nowego tematu ( nie za bardzo wiem jaka kategoria) dlatego daje to tu :) Moim zdaniem poprostu bajer nad bajery, szkoda ze narazie jeszcze nie ma opcji do 206, ale juz niedługo moze cos takiego bedzie ;)http://www.screenlights.com/ cenny baaardzo przystepne :D

Pablo

Chyba do off-topic-u....

zamiast przed TV siedzielibyśmy przed pugiem...... :D

Pablo

kelly, po wymontowaniu starej czarnej te powinny pasować bez najmniejszego problemu