Jump to content

Vmax?

Two_O_Six

Recommended Posts

1,1 2001r 3D w 2 osoby max 144km/h z nawigacją :P(Trasa S3 bodajże do 140km/h ograniczenie)

jak na niecałe 100N/m chyba dobry wynik :D

to ja nie wiem jak SW 170 wyszło

Theo, nawigacja działa z opuźnieniem, jak osiągniesz tą prędkość max to poczekaj kilka sekund aż nawigacja sie namyśli ile faktycznie jedziesz :)

• Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• AniracK

14

• Janus

11

• GIZMO_206

9

• Iceman_x

9

Licznikowo 220km/h(zamknięta szafa), a ile w rzeczywistości - tego nie wiem. Stawiam na okolice 210km/h.

gEEK6.jpg

p.s: nawigacje się nie nadają do pomiaru prędkości, nie ta dokładność.

p.s2: uprzedzam pytania o temp. oleju - tylko chwilowa i tylko przy ciśnięciu maksem przez kilkadziesiąt sekund.

nieźle ja 206 do tej pory 180km/h powiedział bym bez większego problemu

W pumie 1.7 na paliwie Shell V-Power Racing 100 przekroczyłem 214 km/h i brakło mi prostej niebawem zaleje je do puga i też sprawdzę :jezor

1,1 2001r 3D w 2 osoby max 144km/h z nawigacją :P(Trasa S3 bodajże do 140km/h ograniczenie)

jak na niecałe 100N/m chyba dobry wynik :D

to ja nie wiem jak SW 170 wyszło

Theo, nawigacja działa z opuźnieniem, jak osiągniesz tą prędkość max to poczekaj kilka sekund aż nawigacja sie namyśli ile faktycznie jedziesz :)

Sam się dziwiłem, ale tyle jechał :)

Jest taka gierka na PC (w zasadzie symulator) - rFactor. Korzysta z niego miedzy innymi Red Bull Racing w F1. Można tam wprowadzać na prawde ogrom danych do modelu fizycznego itp, a telemetrie z przejazdów zgrywać np. przy pomocy MoTeC'a.

Kiedyś się tym bawiłem, wstawiłem tylko podstawowe dane typu masa całkowita, opor powietrza, przełożenia skrzyni, final drive, przebieg mocy/momentu, rozmiar opon itp. Zatankowane 25L i wyszło w zasadzie to samo co Peugeot podaje w katalogu - dla S16 212km/h, dla 1.1 161km/h (czyli pewnie licznikowe 215 i 165km/h). Także jak ktoś pisze że w 1.1 robi 190km/h...

Co do testów w real life - vmax nie sprawdzałem bo jakoś mnie to nie kręci :). Wiecej frajdy daje śmiganie po zakretach :206 :ok

Co do testów w real life - vmax nie sprawdzałem bo jakoś mnie to nie kręci :). Wiecej frajdy daje śmiganie po zakretach :206 :ok

:good Plusik dla Ciebie, do tego przydają się szerokie opony, obniżona zawiecha. Nad drugim się pracuje już. :P

Śmieszą mnie mistrzowie prostej hamujący do zera na najprostszym zakręcie...

A 1.1 przy 150 się tak męczy, że nie warto go cisnąć do końca, bo po co. :jezor

1.1 - 175km/h według licznika lekka górka na więcej strach mi nie pozwalał.

Trasa Wrocław - Legnica A4. Opony seria

czytam V/Maxy i pod wrażeniem jestem.

Polo mamy maksymalnie ile jechałem to było 165km/h, 1.4 8v 60ps..

Astra 1.6 16v 200km/h (3 dni i 3 noce się rozpędzałem)

Tak więc Pyziu ładnie wypada w testach v/max względem moich pojazdów

a gdzie tu v-max?
v-max jest ok 245 i się kończy skrzynia mierzone razem ze znajomym subaru wrx sti , do końca nie kręciłem bo wtedy silnik był świeżo składany . odcinka jest przy 6800 tak jak pisałem muszę odświeżyć