Jump to content
Sign in to follow this  
AniracK

ADMINIE! ej a czemu...

Recommended Posts

AniracK

a) nie moge czytac komentarzy dodawanych na homepage

b) nie wyskakuje mi okienko ze mam PMa (mimo ze mam ustawione ze tak ma byc...)

c) i jeszcze cos mi sie tam dzialo ale nie pamietam i poza tym stwierdzilam ze nie bede marudzic :P

aaaa - kiedy bedzie moja fotka w albumie? bo sie dodala i nie ma :P (juz nie marudze obiecuje!!! :wstyd: :wstyd: )

Guest Mecenas

a ) bo nie jestes w tym dziale modem

b) moze w PA jest ustawione zle

c) no comment

a do do fotki to jest temat :zrobiony jako ogłoszenie " zatwierdz zdjecie" w ktory trzebanapisac adminowi ze jest takie zdjecie

AniracK

tylko ze zadna z twoich odpowiedzi nie pomaga...

widze ez musze zmienic temat tego posta...

Guest Mecenas

spokojnie pojawi sie admin moze cie wysłucha.. nie wszystko da sie od reki ząłtwic

ale wszystko jest do naprawienia ale dla pocieszenia ja tez mam problemy z punktem a i b ale z c sie nie spotkałem

AniracK

powaznie? a ja sie spotkalam - to moja skleroza - ale mozesz w to miejsce wstawic punkcik o czerwonym forum....

Guest Mecenas

ja ma inna prosbe do admina tylko wiem ze ciezko bedzie i wiem ze zapewne sie nie zgodzi

chciał bym zeby wrzucił moda odpowiedzialnefo za swf na forum.. mam pełno bajerkow a niestey nie moge ich pokazac

marecek
a) nie moge czytac komentarzy dodawanych na homepage

:wstyd: nikt chyba nie mógł ... junior admin bawił się uprawnieniami i popsuł :( Ale już naprawił...

Dokładnie. Każdy użytkownik może to sobie włączać i wyłączać. Kelly i Ty macie to włączone, a obie macie ten sam problem. U mnie to działa. Ale dla pewności założyłem sobie nowe konto, poszedłem do brata na komputerku się zalogowałem i wszyztko chodzi... więc nie wiem - może macie zablokowane wyskakujące okienka w jakimś fajnym firewallu

:(

aaaa - kiedy bedzie moja fotka w albumie? bo sie dodala i nie ma :P (juz nie marudze obiecuje!!! :wstyd: :wstyd: )

Sorry... do albuma nie zaglądałem... jest tu co robić - tak jak napisał Yahoo - jak coś dodajecie do albumu to poinformować w infomacjach bo sam nie dojde... Oczywiście już dodałem. :wstyd: :wstyd:

kelly

Kelly ma włączone bo sprawdziła a okienko i tak nnie wyskakuje. Jeżeli już to może samo się blokuje mimo że ja ustawiam na niezablokowane okienka. I na 206com nie mam takiego preblemu :niepewny: :niepewny:

AniracK

taaa... moge miec zablokowane w firewall'u pop-upy i inne jakies ad'y itepe... to moze byc to.... ale nie wazne :P bo i tak tego nie znajde :P wazne ze wiem o comoze biegac

aaa i thx za dodanie fotki :)

kelly

A moje juz dziś wyskakuje :)

No i tu male sorki dla tych co pisali do mnie i nie doczekali sie odpowiedzi :wstyd: :wstyd:

AniracK

moje nie skacze.... ale staram sie wnikliwie obserwowac moja skrzynke PW... chyba ze zapomne :P

Rain

1.ustawic w profilu na nie,zatwierdzic a nastepnie spowrotem na tak

2.skasowac cookies

3.wyl.firewalla

4.truc doopsko adminowi aby sie tym zajal

kelly

Podpunkty są dobre ale jeste jeden problem. Na jednym forum działało na innym nie. Więc zmiana ustawień nie wydaje mi się konieczna.

Ale koniec końców u mnie działa już :)

AniracK

a ja mam to gdzies, eee tam - za duzo zachodu (szczegolnie z tym truciem doopska admina :P) dobrze jest i bez tego :P

Andrzej14

Chciałbym zmienić w profilu "andrzej14" na "Andrzej14", ale tam jest gwiazdka i sie nie udaje. Zależy mi ... :?

AniracK

Admin wyjechał na sylwestra ;-) po powrocie pewnie wszystko da sie zrobic ;-)

BIG ANGELO

pewnie i tak ;-)

Andrzej14

Cierpliwie poczekam. :?

marecek

andrzej14, zmienię. Nie ma problemu. Tylko jak się nie będziesz mógł zalogować, to pamiętaj, że login Ci się zmienia na "Andrzej14" pisane z wielkiej litery :)

Andrzej14

Wielkie dzięki !!! :D