Skocz do zawartości
Olivier

spryskiwacze reflektorów

Rekomendowane odpowiedzi

Carlos

no to zes chlopie troche powojowal z tym tematem :P ale dopioles swego i spryski dzialaja. gratulacje za realizacje ciezkiego tematu :good jestes chyba pionierem w spryskach :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kunc

To sie na wymieniałeś tych BSMów. Podobno na BSM B5 działa doświetlanie zakretów (zapalnie sie halogenów przy skręcie) ewentulnie jak już bedziesz aktywował to wszystko na raz. Chyba że Ci to jest zbedne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Olivier
Podobno na BSM B5 działa doświetlanie zakretów

:eek:jakiś żart???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kunc

W jakimś poscie ktoś coś o tym wspominał ze działa 207 a da sie to zrobic w 206 ale musi byc BSM B5. Teraz nie moge tego znaleźć.

Edytowane przez Kunc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Olivier

Kunc jak znajdziesz namiar na doświetlanie to chętnie powalczę z tym tematem :) o ile będzie w zasięgu ręki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adasiko
W jakimś poscie ktoś coś o tym wspominał ze działa 207 a da sie to zrobic w 206 ale musi byc BSM B5. Teraz nie moge tego znaleźć.

ja :P

jak bylem w salonie intervapo to normalnie maja opcje doświetlania zakrętów tylko nie wiem jak to wygląda od strony osprzętu

ale dodam ze nie mówiłem nic o bsm b5

-----dodane po chwili ( 6/8/2008 o 00:31:58 ) -----

nie mogę tego teraz nigdzie znaleźć, ale serio pamietam, ze sam sie zdziwiłem ze maja pakiety doswetlania zakrętów, a xenonów już im nie wmontują :P

Edytowane przez adasiko
Łączymy posty...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Olivier

tylko bsm w 207 jest zupełnie inne. U nas jest van/can a w 207 can/can, całkowicie inna instalacja, co widać nawet po radiach samochodowych czy navi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adasiko
Adasiko tak wiem że tego nie pisałeś tylko chyba ktoś potem o tym BSM napisał wiec pozoatało tylko takie rozwiązanie: http://www.allegro.pl/item411376305_dyna_view_evo2_hella_doswietlanie_zakretow_nowosc_.html

w sumie jakby sie komuś nudziło to by mógł taki zestaw podłączyć do oryginalnych halo

ale analizując koszty to chyba lepiej by było schipować autko :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
krejzRudy
wiec pozoatało tylko takie rozwiązanie: http://www.allegro.pl/item411376305_...w_nowosc_.html
No ale jeśli kupić sam moduł bez halogenów ? Było by pewnie dużo tańsze, a przecież można podłączyć halogeny, te co się ma..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kunc

No własnie patrzyłem już na to ale nigdzie tego nie ma jeszcze. Trzeba jescze troche poczekać aż Chinczycy skopiują.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
anikam
Napisano (edytowane)

Moi drodxy czy ktoś wie do jakich pinów ida kable od pompki spryskiwacza reflektorów do bsm24? 

Edytowane przez anikam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
fozilisu

Moi drodxy czy ktoś wie do jakich pinów ida kable od pompki spryskiwacza feflektorów do bsm24? 

d3fkhgve.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta