Jump to content

Boutique

CyberNet

Recommended Posts

Wkoncu i Peugeot Polska poszedl w slady swoich zachodnich oddzialow i utworzyl na stronie dzial Boutique, w ktorym mozna poogladac, sprawdzic ceny i numerki niektorych gadzetow firmowych. Narazie jest tego malo ale mamy nadzieje ze powiekszy swoj serwis o nowe bajerki :)

i podaje link Boutique Peugeot Polska

Musze sobie miniaturke swojego pyzia zakupic. Beda mieli w moim kolorze? Co ich wzielo na te mlynki? ;]

Co ich wzielo na te mlynki? ;]

Bo zanim Peugeot zaczal produkowac auta, to opatentowal mlynek do pieprzu. Najstarsza firma to chwali sie swoja historia :)

powiedz mi czy takie coś może być? :

dscf27655sf.th.jpg

taki jak w avatarze ma CyberNet? kosztuje zdaje sie ok. 30zł (ale musiałabym sprawdzić)

moglabym zakupic w salonie (bo jest w gablotce butique u nas, a przynajmniej byl niedawno) i doręczyć przy okazji jakiegoś spota kolejnego albo wysłać pocztą :)

Taki mógłby być! - biorę drania!

Wyślij mi na PW koszta jego "złapania" . :D ;-)

Ja nie tylko w Avatarze mam go ale to takze moja maskotka ktora jezdzi w lwiatku :lol: Zaplacilem za nia 32 zeta bodajze. Prawdemowiac ten jest ze wszystkich dostepnych najladniejszy :wink:

czyli dobrze pamietalam ze kolo 30zeta

Pablo - jesli sie piszesz to moge od razu go wziąć (albo zamowic jesli nie maja juz), bo w tym tygodniu bede w serwisie :)

co tak dlugo? :o nie przychodzą czesci/akcesoria po 24h ?

u mnie ostatnio leżał na półce, jesli jeszcze jest to moge łyknąć, jesli nie to zamówie tez :)

[ Dodano: 2005-10-09, 23:01 ]

pablo - daj znac na prv, albo tu, albo jakiegos smsa :)

No u mnie tez mial byc niby po 24h ale jakos tak sie zlozylo ze nie dowiezli :? poczekac jednak warto 8)

Jak za 30 parę zeta to ja biorę 1szt ... :)

będę w środe i czwartek w 3mieście to odbiorę 8)

• 4 weeks later...

Przedstawiam Wam mego łobuzka, którego jestem właścicielem od niedawna /to dzięki Aniraczce mam go u siebie/ i tak on wygląda w aucie:

im0008468wq.th.jpg im0008475bs.th.jpg

to co mnie "boli", to jego fryzurka, za diabła nie chce sie umodelować, nawet na mokro słabo wychodz...

może szampon z odżywką??? :lol:

jeszcze sie nie odkształcił? :lol: :lol: :lol:

ale powiem Ci ze taki lepiej wyglada niz taki nastroszony :D

a probowales go CZESAĆ (poważnie mowie :D moj mial z kolei fryzure w druga strone splaszczoną - odgórnie :D ) to go grzebieniem uczesałam :lol:

Trochę smutna - ale jak mówi moja druga połowa - dlatego, że trzeba płacić raty za niegoooo......,

a czesanko - pomogło na krótko :(