Jump to content

(OT) Problem z radiem

Recommended Posts

Witam

Mam taki problem kupiłem radio blapunkt-a san remo mp26 w norauto bo sprzedający pan powiedział ze będę mógł sterować radiem z pióra w 206-stce jednak po założeniu okazało się że jednak nie ale w czym problem gdy włożę płytę i np mam na 10 piosence i zgaszę silnik nie zapamiętuje mi i zaczyna od nowa od 1 piosenki mogę coś takiego zrobic żeby mi zapamiętywało??? :help:

pewnie że możesz, tyle, że musisz w kostce zasilającej podać zasilanie pod pamięć radia, nie pamiętam już ale chyba kolor żółty to był

poza tym napisz czy masz w tej chwili radio tylko po przekręceniu kluczyka czy cały czas?

jesli tylko po kluczyku to możesz też rozdzielić przewód (+) pod dwa piny, wtedy będziesz miał radio cały czas

może to Ci pomoże odrazu

http://www.206club.net/22120.htm?highlight=radio

ogólnie użyj opcji szukaj

było nie raz

Masz mux czy nie?

sprzedający pan powiedział ze będę mógł sterować radiem z pióra w 206-stce jednak po założeniu okazało się że jednak nie

Nie będziesz mógł niestety... Ktoś gdzieś kiedyś próbował, ale chyba umarło.. Wiem że jest takie coś do pionków i sony...

No a tak to memory masz źle bądź wcale nie podpięte [zółty kabel]...