Jump to content

:( Krótko miałem nowe auto...

RedPradnik

Recommended Posts

RedPradnik

W dniu 8-08-08 o 3:46 odjechał moj samochod z parkingu:( ( znam godzine bo jest kamera na bloku).

Nie odjechałem nim ja ale jakis ******** dres ktory centralnie go zapier***- ukradł!

Tak wiec... jak dostane kase z AC to znow stane przed wyborem co kupic...

i moze znow tu bede czesciej bywał...

na razie smutek:(

Kiepsko,wspolczoczuje,ja za rower leb bym skrecil nawet.Ale mysle ze jak sie nie odnajdzie to z AC pociagniesz na jeszcze lepszy.Nie masz jakis ukladow do ludzi z podziemia?moze cos wiedza.:(Wrzuc tu foty pod znaki szczegolne a moze ktos z nas go trafi na ulicy lub allegro.

Grzegorz206

A jak miales auto zabezpieczone?? Jakis alarm,blokada skrzyni a moze immob...??

kamil20011

też współczuje też jestem z Krakowa i daltego założyłem już odcięcie :( bo różnie bywa

z jakiej ul. auto odjechało ?

Immobilajzer już dla złodzieja nie problem bo wkłada czysty komputer i auto jezdzie

Immobilizer jest to tylko utrudnienie dla nas gdy coś się stanie lub chcemy zakodowac nowy kluczyk

licz na szczęscie i może zadzwonią do ciebie z okupem

może podaj też jakieś dane samochodu dokładne jakies wgniecienia numery rej . zawsze jest możliwość że ktoś go gdzieś zobaczy z Krakowa

Na Policje raczej nie masz co liczyć...

Teraz tylko przeglądanie serwisów motoryzacyjnych (może na na dniach ale po czasie).

Koledze jak ukradli motocykl (Wrocław) to po 3 miesiącach znalazł go na alledrogo (Gdańsk)... w częściach ;/

Współczucia.

Współczuję, teraz tylko obyś dostał godne odszkodowanie i do "sklepu" po następny

fuuuu.....kjebanyjebany

:mur:mur

czemu ludzie z sejmu nie wezma sie za ustawe, ktora bedzie chronic nas...zwyklych szaraczków

powinno byc tak jak w Texsasie: zlodziej wchodząc na czyjas posesje lub kradnac cokolwiek musi pamietac o tym ze moze zostac raniony badz zginac

i tak powinno byc u nas

.wspołczuję

krejzKarol258

coś o tym wiem, rodzicą niespełna rok temu ukradli auto spod kościoła a co ciekawsze to odjechali nie naruszając auta bo najpierw zajumali kluczyki tacie z kieszeni :(

wszystko fajnie ładnie z AC tylko w listopadzie auto ukradli a w lutym dostali kase :/

ale głowa do góry widocznie był czas na zmiany :)

Banan, ale ulica pod blokiem to nie nasza posesja ;) Ale pomysł ok ;]

ale głowa do góry widocznie był czas na zmiany

To żeś trzepnął ; )

maciej_mw

Czytając forum megane.com.pl i ten przykład, niejako kolejny w Krakowie to obawiam się, że Megane, jak i Sceniki są zagrożone... Niedawno było, że ukradziono dci w KRK i ludzie zakładali plakietki, że mają benzyniaki... (zakładam, że miałeś megane, bo takie kupowałeś niedawno po wypadku??). Dołączam się do życzeń kupna nowego "lepszego"....

grzegorz1981
fuuuu.....kjebanyjebany

:mur:mur

czemu ludzie z sejmu nie wezma sie za ustawe, ktora bedzie chronic nas...zwyklych szaraczków

powinno byc tak jak w Texsasie: zlodziej wchodząc na czyjas posesje lub kradnac cokolwiek musi pamietac o tym ze moze zostac raniony badz zginac

i tak powinno byc u nas

.wspołczuję

Podpisuję się pod tym rękami i nogami.

Banan, ale ulica pod blokiem to nie nasza posesja Ale pomysł ok ;]

ulica nie ulica ale auto Twoje

RedPradnik

krejzKarol258 - i co wtedy oddaja kase?? slyszalem ze jak komus ukradna kluczyki to kasy nie oddadza z AC

maciej_mw - jak oddadza kase wacham sie miedzy znow megane lub 307 , jednak duze auto to super komfort

dzieki wszystkim za słowa otuchy ... nie długo sie cieszyłem autem , najgorsze ze msc temu wydalem 1500 zl na 2 nowe opony , rozrzad pompe wody i plyny :/

a 2 dni wczesniej naprawialem ostatnia usterke - swiecacy sie abs wymienilem czujnik :/

na policji i w ubezpieczalni mowili ze malo tych megan kroją , golf 4 i passat podobno w statystykach nie opuszcza podium

Współczuję... W jakiej dzielnicy Krk mieszkasz? Sugerując się Twoim nickiem to zaczynam bać się o swojego pyzia, bo pracuję niedaleko czerwonego prądnika i często autko stoi w nocy na parkingu :(

Po prostu łapy poucinać. Dobry pomysł z tym texasem, ale zanim miałoby to wejśc u nas:lukaWspółczucia

Współczuję... W jakiej dzielnicy Krk mieszkasz? Sugerując się Twoim nickiem to zaczynam bać się o swojego pyzia, bo pracuję niedaleko czerwonego prądnika i często autko stoi w nocy na parkingu :(

Nie uogólnijmy takie rzeczy zdażają się wszędzie