Jump to content

:( Krótko miałem nowe auto...

RedPradnik

Recommended Posts

i co wtedy oddaja kase?? slyszalem ze jak komus ukradna kluczyki to kasy nie oddadza z AC

Ej... farmazony klepiesz.

Jeżeli utrata kluczyków jest związana z rozbojem, zagarnięciem mienia itp. Tylko to musi być potwierdzone odp. protokołem policyjnym. Jedyny problem, to pewnie potwierdzenie, że dochowało się należytej staranności przy bezpiecznym przechowaniu kluczyków :/ a mimo to się je utraciło.

RedPradnik

kocurr - ok , ja mowie co slyszałem.

Jesli kogos interesuje... film z monitoringu ..

ftp.aster.pl

login lukk

haslo dzialka (mam zdjecia tam z działki - zeby ktos o innych działkach nie myslal:P)

i jest tam plik filmowy

tak aby zaoszczedzic czasu o 3:39 przyjezdza wg mnie złodziej

3:46 odjezdza samochod

-----dodane po chwili ( 12/8/2008 o 23:21:32 ) -----

;(:(

znow 1.5 msc bez samochodu na bide :/ zanim wyplaca kase i cos sensownego znajde:/

Visterio

ale gdzie ten film? Tam są dwa katalogi.. mirrors i pub... no i co dalej...?

-----dodane po chwili ( 12/8/2008 o 23:48:51 ) -----

dobra już wszystko wiem ;) zaraz będę oglądał :)

krejzKarol258
RedPradnik

no kase oddali tylko jakoś 1,5k PLN odliczyli jako amortyzację no ale i tak nie było źle :) w sumie ledwo starsi kase dostali kupili drugą 407 taką samą tylko w innym kolorze, a nowa jest poliftowa także poniekąd wyszło na plus tylko wiadomo trochę kasy na tym się straciło :/ ale spoko kupisz nowe i będzie git znowu :)

MarcusSkaurus

RedPradnik współczucia, ja swoje HDI zostawiam na Hucie i jeszcze stoi... pewnie bym się bardziej bał jakbym miał już zrobioną belkę i sprzęgło ;)

w okupy jak to ktoś tu pisał to się nie baw bo śliska sprawa, bierz kasę i do sklepu, u mnie w robocie zakosili kiedyś samochód pod Poznaniem, dzwoni mendziarz z Poznania i zonk przez przypadek wygadał się, że wie co jest w skrytce w samochodzie (papiery do zusu) !!!!!!, szefostwo jak to uszłyszało to w tył zwrot po kaskę do ubezpieczanili i ponowy samochód, to było z dobre 8 lat temu a tą szajkę to dopiero jakieś 2-3 lata temu capneli

Na marginesie: jak ktoś chce zobaczyć jak może się skończyć obrona własnej rodziny (czy też innych dóbr) przed napastnikiem przy chorych przepisach to polecam film Felon.

maciej_mw

Obejrzałem filmik. Tam na ten parking to mógł tylko tu przejść? Nie wydaje mi się, że paradował by przed kamerą, gdyby nie musiał. Faktycznie smutno patrzeć jak autko odjeżdża bez pozwolenia...

MarcusSkaurus pisał ja zostawiam swoje auto w Hucie i jeszcze stoi Ludzie nie popadajmy w paranije ja jestem z Nowej Huty i do tego z najbardziej złodziejskiego osiedla i niepopadam w paranoje a auto trzymam pod blokiem (na nie monitorowanym parkingu)

MarcusSkaurus

ja nie popadam w paranoję, ubezpieczony jest, gorsze są te kutaf*** co rysują lakier, na lewym przednim błotniku mam pięknego X, zresztą żonie też porysowali, dopóki człowiek mieszka na Hucie i trzyma samochód pod blokiem to nawet malować się nie opłaca bo dorobią od nowa, już zaczynałem się przyzwyczajać do Huty, ale podwórkowi malarze gwoździem po lakierze skutecznie mnie wyleczyli z kochania Huty, może za 10-20 lat będzie tu dobrze jak większość będą stanowić młode małżeństwa z perspektywami a nie żule co jak im dzieciaki zawadzją to wysyłają na ulicę żeby się czymś zajeli (np. rysowaniem samochodów), ostatnio modne jest też rysowanie szyb:mur

I tu się z tobą zgadzam na podwórkowych "malarzy" z gwożdziem lub śrubokrętem nie ma lekarstwa:krzeslem::zly:

tak aby zaoszczedzic czasu o 3:39 przyjezdza wg mnie złodziej 3:46 odjezdza samochod

sorki.....ale ja nie widze zeby jakies autko sie ruszalo

wejdz na moj komputer, w polu adres wklej ftp.aster.pl , potem prawy przycisk na wolnym polu w tym ftp co sie otworzylo, 'zaloguj jako' i wpisujesz login i haslo ktore bylo podane na wczesniejszej stronie.

w firefoxie jakos nie umialem tego zrobic.