Jump to content

Trasa Katowice-Wrocław-Poznań-Sławno [Darłowo]

Recommended Posts

nie no swiadczy o tym ze tam sa mega koleiny na tej trasie i to wiem

Czyżby przez pół roku aż tak wiele się zmieniło?? :kwasny: Na którym odcinku niby te koleiny są??

a czy ja pamietam? w kazdym badz razie na calkiem dlugim odcinku wiem ze byly ze 2 lata temu, moze nawet to bylo i ze 100km.

calkiem dlugim odcinku wiem ze byly ze 2 lata temu, moze nawet to bylo i ze 100km.

To faktycznie pewne i całkiem aktualne informacje... O precyzji nie wspomnę :P:rotfl

Dobra.. Jechałem DK1 i nie gadajcie mi ze jest piękna... Bo w poprzednim pugu felgę musiałem prostować :P Już mi tu tak nie wywyższać 1... Jechałem rok temu i też całkiem niedawno... I koleinki są... Wszędzie pewnie są... Pojadę Wrockiem. Jak będzie źle to się szarpnę spowrotem 1 i tyle :) Sopel dzięki :)

trasa Leba - Bytom , 14 godzin, z tego 3 w korku kolo Torunia. info sprzed 10 minut :]

trasa Leba - Bytom , 14 godzin, z tego 3 w korku kolo Torunia. info sprzed 10 minut

krejZopel, ale ja nie neguję że można tyle... Powiem więcej, trasę 430 km czyli o około 200 mniej niż powyższa jechałem w tym roku godzin ponad 9 :P :mur Ale jechałem w dzień, w niedzielę, po długim weekendzie. A tą samą trasę z postojami na kawkę robię nocą w 4,5-5 godzin. A nie powiesz mi, że te 14 godzin z Łeby jechali w nocy... bo w to nie uwierzę. A cała dyskusja jest właśnie o nocnej podróży...

no skoro 10 minut przed tym jak to napisalem moj brat wrocil , to chyba jechali noca ?

tomasz01

Nie bardzo sopel - jechali 14 godzin i dojechali o 2 tzn że wyjechali koło południa.

Gdyby wyjechali koło 22 to może jechaliby krócej ;)

ale ja juz nie licze nawet tych 14 godzin , bo tak jak pisalem 3 godziny korek. wiec 11 , to i tak dlugo :] poza tym Ty Tomek jechales w ciagu dnia, wiec jakbys jechal w nocy to moze jeszcze mniej czasu by Ci droga zajela w nocy :P