Jump to content

tragedia na drodze

focus

Recommended Posts

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• nakral

2

• wicio

2

• Grzegorz206

2

• cinek

2

Rozmawialiśmy dziś i wczoraj chyba o tym na SB. Ktoś podlinkował też w topicu o Twoim ex - aucie... Abstrahując co, jak i dlaczego, szkoda ludzi :-(

szkoda ludzi,którzy zgineli.......i przkro pewnie byłemu właścicielowi jak widzi co zostało z jego kiedyś dopieszczanego puga :(

Ech trochę zbyt młodo zginęli, szkoda szkoda... Żal ludzi, szkoda unikatowego pyziaka...

Bardzo szkoda

[*]

[*]

ale...

Jak ktoś jedzie na stalowym zapasie i alu i do tego tak szybko to nie mam pytań :/

Bardzo współczuję rodzinie chłopaka, który zginął, zdjęcia są wstrząsające... To daje do myślenia jak czasem można przeliczyć się i w głupi sposób doprowadzić do tragedii na drodze - prędkość, brawura, głupota, stan naszych dróg...

[*]

maciej_mw

[*] Ogólnie masakra... Myślałem, że to CC był, a tu dach ucięli... Nie wiem jak to zrobił, ale nikomu tego nie życzę....

Cóż.. płomienie na aucie .

Tak btw - z przodu alumy, z tyłu kołpaki = stalówki i wąskie opony. Nie zdziwiłbym się gdyby go obróciło.

No i co to za opony? Wyglądają jeszcze jakby założone tyłem do kierunku jazdy.

Pewnie Ramek pamiętasz nabywcę swojego auta.. R.I.P.

P.S. Airbag niewypał?

stan naszych dróg owszem ale na fotach nie widać aby to była jakaś tragiczna nawierzchnia... najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości pojazdu do panujących warunków na jezdni:wsciekly: i tragedia gotowa:/:

faktycznie wlasciciel nie popisal sie, nie dosyc ze jezdzil z jednym zupelnie innym kolem (14 calowa stalowka na zimowkach) to jeszcze kola zle zalozyl, bo bieznikiem odwrotnie do kierunku jazdy... ale stalo sie, szkoda chlopaczka bo wydawal sie sympatyczny

no masakra jutro ide pozegnac kumpla wlasciciela tego puga

jak rozmawialem z ratownikami z "R" to mowili ze prawdopodobnie jakis zwierz mu wyskoczyl