Jump to content

Wałbrzych Team [info, pomysły, wszystko] :D

Recommended Posts

Siedze sobie i czytam/szukam wszystkich rozproszonych naszych info i postów związanych z ekipką i pomyślałem, że najlepiej założyc jeden temacik, w którym to bedzięmy mogli gromadzić. Zamiast rozrzucać to po temacikach to lepiej żeby pisać tutaj co do W-ch team wszystkie pomysły, co u was słychać i w wałbrzychu, nowych członków, itp.(przynajmniej wszystko będzię tutaj:D).

:victory

Dzisiaj gadałem ze znajoma z TigraWch i mowiłem żeby pokminili to można by wyskoczyć na wspólny spocik w okolice.

-----dodane po chwili ( 2/10/2008 o 18:33:13 ) -----

No i od pierwszego spocika cisza:> moja jakas reaktywacja;p

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Avans

270

• Silv3r

239

• cygi_cd

229

• dor@

170

ooo to jest grupa Wałbrzych, nie wiedziałam, nie było mnie 2 tyg na forum i tu taaaaakie zmiany, fajno :) :rc

Avans, były już 2 spoty :]

1. Same Pugi

2. Pugi + STR (Street Racing Team)

Można już zacząć myśleć o 3 ;)

yellow_bee

BieDronka, zapraszamy do odwiedzin w koncu z wroclawia nie tak daleko, jak bedzie spot to damy znac :)

Silw3r no trzeba coś pomyśleć chociaż pyzia jedzie na warsztat, ja weekend we wroclawiu, jak dzisiaj wracałem to pier****** się z BMW:/ przy wyprzedzaniu

Na szczeście nikomu tylko auta ucierpiały, konkretnie boki:/ do tego nie swoim jechałem autem..

Biedronka nic sie nie martw:D ja jestem w kazdy weekend we Wrocławiu:D może spocik?:D:P

Biedronka nic sie nie martw:D ja jestem w kazdy weekend we Wrocławiu:D może spocik?:D:P

zapraszamy dziś :D

zapraszamy dziś :D

dzisiaj moja droga to mnie akurat nie było;p, wiesz żeby nie było niekulturalnie reawnżuje się i zapraszam w tygodniu do nas:D

-----dodane po chwili ( 12/10/2008 o 21:30:08 ) -----

Silw3r byłeś dzisiaj w Świdnicy bo ja byłem i akurat SRT widziałem zbierali się..już miałem dzwonić do Ciebie, ale po imprezie nie mam telefonu hehe a nr miałem tam zapisany..jeszcze honde wczoraj widziałem u nas coś tam gadałem, ale powiedzmy, że pamieć słabą miałem;p %%%%%

Dokładnie :D

Najpierw była impreza u Haro w domu (Sobota/Niedziela) i wczoraj jeszcze zjazd w Świdnicy :)

Numer już masz w razie czego na GG ;)

P.s Mam już nalepkę SRT :)

No właśnie rozglądałem się za Tobą i nie widziałem, a pożniej byłem w Alex`sie.. spoko nr juz zanotowałem:D

Źle napisałem...

Ja byłem tylko u Haro później byłem umówiony i nie było mnie nad zalewem ale ogólnie kilka osób z ekipy pojechało :)

Yellow_bee ja rozumiem, że była 7.30 rano, ale stać na światłach przed kauflandem auto w auto obok i nie zauważyć Peugeot`cika :P nawet szybke uchyliłem i nic:P

Było trzeba drogę zajechać! :D

Auto przed nią stało:P ja skręcałem w lewo, a Alicja w prawo:P

Chlopaki, wersja oficjalna jest taka ze ja przed kawa to tylko wlepiam wzrok w swiatelka i sie nie rozgladam :D nastepnym razem trabic nie zwazajac na innych :D

Silv3r to TY skradałeś się na przeciwmgielnych od Książa do Szczawienka za mna?:P wczoraj/dzisiaj;p tzn. piatek ok 22 moze kilka min po;p? i w lewo w podworko na Szczawienku na górce?;p

Silv3r to TY skradałeś się na przeciwmgielnych od Książa do Szczawienka za mna?:P wczoraj/dzisiaj;p tzn. piatek ok 22 moze kilka min po;p? i w lewo w podworko na Szczawienku na górce?;p

Wracać wracałem tamtędy ale koło 18:30 :)