Jump to content

Wałbrzych Team [info, pomysły, wszystko] :D

Recommended Posts

Przyciemniacie szyby samemu ??

Fajnie też bym chciał tylne przyciemnione ale jak słysze 400zł za taka przyjemność to już mi się odechciewa...

Próbowałem samemu ale nie mam zdolności manualnych do tego niestety....

A kolega mi mówił, żebym odtłuścił spirytusem najlepiej podobno szybę czyści ale ile w tym prawdy...

Pozdro

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Avans

270

• Silv3r

239

• cygi_cd

229

• dor@

170

Mi doradzali płynem do okien, nie może zostać ani jedna smuga :)

Spirytus pewnie też się nada ;)

Planowałem ogólnie oddać to fachowcom ale Avans mnie namówił więc zobaczymy co nam wyjdzie (albo i nie wyjdzie) :D

Alicja, musisz mi jeszcze tylko wytłumaczyć jak do Ciebie dojechać ale to chyba najlepiej na GG ;)

jak Wam dobrze pojdzie to potem mozecie lokalnym klubowiczom przyciemniac za symboliczne :zdrowko:

Spirytusu nie mam (nie szkoda go na szyby? :P ), ale plyn do okien i szmata sie znajda

a no i zrobimy fotorelacje dla potomnych :D

Spirytusu nie mam (nie szkoda go na szyby? )

Ja używałem taki skażony ;) do niczego innego się nie nadawał niestety...

Oj tak...

Spirytusu szkoda do szyb... :D

Wyjdzie czy nie i tak wrzucimy na forum ku przestrodze :D

cygi jak masz czas miedzy 9 a 15 w poniedzialek to daj znac i wpadaj do garazu

Niestety rozmawiałem już z Silv3r,że nie dam rady w tygodniu od 7-15(może dłużej czasem) pracuję wiec lipton na maxa ale dzięki za zaproszenie :)

Pozdro

spirytus spirytusem;p chcecie to doskocze do szpitala;p pracowlaem tam ponad rok to moge od prosektorium po ostatni oddzial poprosic;d kiedys 200litrow odbieralem jak przywiezli hehe

-- automatycznie scalone ( 14/12/2008 o 23.02 ) --

Przyciemniacie szyby samemu ??

Fajnie też bym chciał tylne przyciemnione ale jak słysze 400zł za taka przyjemność to już mi się odechciewa...

Próbowałem samemu ale nie mam zdolności manualnych do tego niestety....

A kolega mi mówił, żebym odtłuścił spirytusem najlepiej podobno szybę czyści ale ile w tym prawdy...

Pozdro

jak uda nam sie i ladnie bedzie wygladac to i Twoje szybki ogarnie sie:D

-- automatycznie scalone ( 14/12/2008 o 23.06 ) --

nie ma nikogo tutaj cisza;p czlowiek od piatku 5godzin spał i po 12godzin w sobote i w niedziele zajec, do tego 5 zaliczen przedmiotow heh zlasowany mozg juz mam do jutra;p

-- automatycznie scalone ( 15/12/2008 o 00.07 ) --

Niestety rozmawiałem już z Silv3r,że nie dam rady w tygodniu od 7-15(może dłużej czasem) pracuję wiec lipton na maxa ale dzięki za zaproszenie :)

Pozdro

pracujesz na placu grunwaldzkim? widziałem Twoje auto kiedyś w tamtym miejscu na ul.Chrobrego:D ja tam duzo czasu spedzam i w pub 11, ja tam jak u siebie o kilku lat:D

pracujesz na placu grunwaldzkim? widziałem Twoje auto kiedyś w tamtym miejscu na ul.Chrobrego ja tam duzo czasu spedzam i w pub 11, ja tam jak u siebie o kilku lat

Nie pracuje nawet w walbrzychu.

Nieraz jak zalatwiam jakies sprawy na miesicie to zostaiwam na chrobrego ale ogolnie na co dzien jestem we wrocku...

Czesto wracam co prawda do wcha...

cygi_cd miałeś przyjechać i co?

byłem ale późnym wieczorem i zdążłem tylko zostawić autko i musiałem jechać do kolegi na impreze... w niedziele była już tylko wegetacja, ale juro wracam do wcha na dłuższy czas :D:D:D mam gg do Silv3ra więc napiszę do niego jak będę jechać albo już jak będę w wcha :) chociaż tam nie mam neta w domu...

witam serdecznie.

jestem [email protected] i wlasnie dzisiaj zapisalam sie na forum. ciesze sie bardzo ze jest jakas grupka ludzi z walbrzycha.

od niedawna jestem posiadaczka 206 CC i bardzo chetnie bede tutaj zagladac i brac udzial w dyskusjach. pozdrawiam wszystkich

Spoko:D witamy :victory fajnie, że CC:D wrzuć jakąś prezentaje autka i przyjedizesz na jakiś spocik do nas?:D

-- automatycznie scalone ( 22/12/2008 o 15.08 ) --

byłem ale późnym wieczorem i zdążłem tylko zostawić autko i musiałem jechać do kolegi na impreze... w niedziele była już tylko wegetacja, ale juro wracam do wcha na dłuższy czas :D:D:D mam gg do Silv3ra więc napiszę do niego jak będę jechać albo już jak będę w wcha :) chociaż tam nie mam neta w domu...

spoko:D bedziemy w kontakcie:D

jutro 16-17 będę w wcha planów na popludnie nie mam więc może uda sie wreszcie spotkać to co mini spocik ??

16-17...

Mam nadzieję że zdążę wrócić do domu :(

Nic nie obiecuje ale zrobię wszystko aby wpaść :)

16-17...

Mam nadzieję że zdążę wrócić do domu

Nic nie obiecuje ale zrobię wszystko aby wpaść

Możemy ustawić się na później np 18 miejsce mi obojętne ;) czekam na propozycje... :P

co gdzie jak o co chodzi? kiedy spocikujemy?

To co uda mi się was poznać dziś czy raczej niemożliwe ??

zalony czas jakim jest okres przedswiateczny zapewne uniemozliwi takie spotkanie. Może inny termin??

Może być i inny czas;) ale jakieś propozycje ??