Jump to content
mac412

Devil Eye 206-nowe lampki

Recommended Posts

tomasz01

A gdzie masz tą francuską stronkę - skąd ten koszt hmm

A tak ogólnie to właśnie od tego są różne gusta - nie każdy musi lubić takie wynalazki ;)

*RAMZES*

tutaj masz też te lampki :P

-----dodane po chwili ( 19/10/2008 o 20:38:11 ) -----

to właśnie od tego są różne gusta - nie każdy musi lubić takie wynalazki

i dlatego mówię, że jestem na nie, bo za nic mi sie nie podobają :P

tomasz01
tutaj masz też te lampki

No fakt :D Dzięki :D

DarioG

mi się podobają i to bardzo :D

*RAMZES*
mi się podobają i to bardzo

jeżeli tylko dlatego, że to tandetna podróbka audi look to współczuję :P

Biz-on

Ja popieram zdanie ramzesa. Troche te ledy w 206 to wieś i robienie z niego choinki. Z drugiej strony może zmienię zdanie jak zobaczę real foto na autku :P

DarioG
to współczuję
dziękuje za twoje współczucie:P

*RAMZES*
dziękuje za twoje współczucie

polecam sie na przyszłość :P EOT ;)

-----dodane po chwili ( 19/10/2008 o 20:48:02 ) -----

Troche te ledy w 206 to wieś i robienie z niego choinki

miło, że nie jestem odosobniony w opinii ;)

DarioG
polecam sie na przyszłość EOT
jak coś dam znac :)
Cytat: Biz-on napisał/a Zobacz post Troche te ledy w 206 to wieś i robienie z niego choinki miło, że nie jestem odosobniony w opinii _________________________________
dlatego się mówi o różnych gustach :) jak chodzi o mnie to jak mi się coś podoba to nie patrze na opinie innych tylko robie swoje ( nikogo nie obrażając bo każdy ma swoje zdanie :) )

Biz-on
jak chodzi o mnie to jak mi się coś podoba to nie patrze na opinie innych tylko robie swoje

No i ok, tak powinno być ;)

greg25

ich wygląd to kwestia indywidualna. jednym się będzie podobać a innym nie. Ale jeszcze interesowałaby mnie kwestia ich świecenia..............czy to jakiś dopracowany produkt czy tania chińszczyzna która oświetla drogę gorzej od starego malucha na prądnicy a nie alternatorze ;)

mac412
jak ktoś chce audi look, to niech kupi sobie audi i tyle. A takie "prawie jak " to zwykła wioska

To w takim razie tandeta to też angel eyes, które są prawie jak BWM?

Troche te ledy w 206 to wieś i robienie z niego choinki. Z drugiej strony może zmienię zdanie jak zobaczę real foto na autku

Też właśnie chce zobaczyć na autku. Poświęciłem dzisiaj 3 godziny na szukanie zdjęć filmików i dopka, nawet youtube nie pomogło hehe.

Wiadomo o gustach się nie dyskutuje:)

Ale jeszcze interesowałaby mnie kwestia ich świecenia..............czy to jakiś dopracowany produkt czy tania chińszczyzna która oświetla drogę gorzej od starego malucha na prądnicy a nie alternatorze

Najlepiej zobaczyć na żywo. Czy spytać się kogoś, ale jest to nowość nawet na francuskich forach nic nie znalazłem. Więc ktoś musi przetrzeć szlak:>

tomasz01
Poświęciłem dzisiaj 3 godziny na szukanie zdjęć filmików i dopka

Według wszystkich znaków na niebie i ziemii to nie ma chyba ich jeszcze w sprzedaży hmm

Biz-on
To w takim razie tandeta to też angel eyes, która jest prawie jak BWM?

Moim zdaniem to troche inna rzecz. Ringi się strasznie upowszechniły, można je kupić do wielu aut i chyba w większości przypadków ładnie się komponują z resztą i nie wyglądają jak z innej parafii.

Teraz może idzie moda na ledy, padło na 206. Cóż. Gusta :)

tomasz01
Cóż. Gusta

I to jest chyba podstawa całego wątku - o gustach się nie dyskutuje ;)

mac412
Moim zdaniem to troche inna rzecz. Ringi się strasznie upowszechniły, można je kupić do wielu aut i chyba w większości przypadków ładnie się komponują z resztą i nie wyglądają jak z innej parafii.

Z biegiem czasu audi look też może się upowszechnić;)

Według wszystkich znaków na niebie i ziemii to nie ma chyba ich jeszcze w sprzedaży

To tak ja felgi kupowałem:D Są są ale trzeba 2 miechy czekać, ąz się je sprowadzi

tomasz01

Na razie we wszystkich sklepach (dwóch notabene) piszą, że od listopada dopiero w sprzedaży ;)

A tak z ciekawości to felgi gdzie kupowałeś :>

mac412

Teśćiu (przyszły hehe) sprowadził mi z Niemiec z magazynów dotza, bo alcar.pl kazał mi czekać 2 miechy na sprowadzenie:)

tomasz01

I kiedy je miałeś - tak mniej więcej - pytam z ciekawości ponieważ mi załatwiał właśnie kumpel pracujący w alcarze ;)

mac412

A prosze ja nie miałem żadnych znajomości w alcarze. Jak pojechał w piątek to w poniedziałek-wtorek były do odbioru:) Nawet dostałem zestaw naklejek<lol>

tomasz01

Czyli zestaw mamy taki sam :D Naklejki leżą u mnie w szufadzie - jakoś nie chciałem ich naklejać na samochód :lol:

gofer206

Jedak wole swoje Morettki niz Devil Eye.Myslalem ze bedzie pasowac to duzo lepiej.:/:Widze te lampki w autkach ulepionych z gliny z siatexem:D

Moim zdaniem nie pasuja do seryjnej 206,sa zbyt nowoczesne jak na stara juz bude Peugota.:/:

DarioG

jak się pojawią się przymierzy i się okaże jaki będzie efekt :)

Biz-on
Z biegiem czasu audi look też może się upowszechnić

Co wcale nie oznacza, że do wszystkich aut będzie pasować :D Ale tu znów schodzimy na kwestię gustu, więc rozmowa jest bez sensu :) Ja tylko jeszcze powtórzę - jakby ktoś brał ten wynalazek dla siebie, to mogę przygarnąć ringi :)

Moim zdaniem nie pasuja do seryjnej 206,sa zbyt nowoczesne jak na stara juz bude Peugota.

No w tym też coś jest.

cz3j3n

w audi to po prostu majstersztyk, prawdziwe dzieło sztuki, i krok milowy designie przednich reflektorów, przynajmniej dla mnie, jeśli w 206 wyglądają choć w 40% tak fajnie to byłoby pięknie, ale co tam i tak mnie nie stać :( (przynajmniej teraz...)