Jump to content
Pablo

Wypadek pod Królewem malborskim..

Recommended Posts

kamil20011

współczuje

zdrowia dla żony żeby wszystko było jak najszybciej OK

aguuutek

ojj.. uderzenie musiało być konkretne.. :/:

ale imbecyli nie brakuje na drogach niestety..

dużo zdrówka dla żonki

Junk65

Pablo szybkiego powrotu do zdrowia dla żony! Ale z opisu wynika, że to ich auto spowodowało wypadek? Znasz więcej szczegółów? Chrysler też pewnie wolno nie jechał... Brak słów...

*RAMZES*

Pablo - dużo zdrowia dla żony, niech szybko i szczęśliwie z tego wychodzi...

Współczuję z całego serca.

A co do wypadku... Wina raczej ewidentna, oba auta też w miejscu nie stały (suma prędkości), a i masa Chryslera też swoje zrobiła... Dlatego zawsze powtarzam - nie tylko prawa noga na drodze, bo potem rodzą się tragedie... :/:

Silv3r

Nie abym był niemiły ale co Wy chcecie od Chryslera?

Grzegorz206

Zycze duzo zdrowia dla zony

*RAMZES*
Nie abym był niemiły ale co Wy chcecie od Chryslera?

nie abym był niemiły, ale skąd Ci to przyszło do głowy, że coś chcemy?? Ja przynajmniej nie zauważyłem tu żadnej treści oskarżycielskiej co do w/w auta... :P

wicio

Dużo zdrowia dla żonki! Nie Fajna sytuacja:(

Let

Na tym prostym odcinku nagminne jest łamanie predkości, wyprzedzania na podwojnej linii. Ograniczenie do 70 i częste fotoradary są na nic. Tam są bardzo często kolizje drogowe a krzyży na drodze Malbork-Elbląg też jest sporo.

Czesto pomykam tą trasą i wiem że głupota ludzka nie ma granic.

Dużo zdrowia i pokory.

kris0

wspolczuje, duzo zdrowia dla zonki

maciej_mw

Zdrowia dla żony! Mamy nadzieję, że się nic poważnego nie stało. Moja mama miała podobny wypadek w Kaliszu i z tego wyszła więc życzę tego i twojej żonie. Pozdrawiam.

emka

Współczuję bardzo, życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Żony i wszystkich osób poszkodowanych w tym strasznym wypadku.

kamil20011

A wszystko przez te lolki "L/ki" ludzie jezdzić nie umieją a już ich na miasto bierze instruktor leży na fotelu zajada hod-doga czy hamburgera okular przeciwsłoneczny i jedź babo jedź a pózniej się dziwić że ktoś chce wyprzedzić taką "L" i są problemy, zielone stoją zanim ruszy przejedzie tylko on masakra pierw na miasteczku niech się uczą jezdzić ruszać i teorii a później na miasto

Co do wypadku z opisu wynika że astra wyprzedzała L-ke i doszło do czołowego zderzenia jak widać na zdjęciach jak zgniótł się 300c to raczej przędkości były duże

• Confused 2

*RAMZES*
Dużo zdrowia i pokory.

Z tą pokorą to przegiąłeś kolego... Z tego co czytałem to żona Pablo raczej nie prowadzila tego samochodu - więc więcej szacunku

-----dodane po chwili ( 9/11/2008 o 13:57:46 ) -----

A wszystko przez te lolki "L/ki"

Chrzanisz kolego - każdy z nas uczył się jeździć. A nikt się jeszcze nie nauczył pływać nie wchodząc do wody. Kierowcy astry nikt nie kazał się tak spieszyć. Nie jestem pewny - nie wyprzedzam!! I tyle... A teoretycznie przynajmniej powinien umieć jeździć, nie jak ten człowiek w eLce :P

I jeszcze jedno: Ty zapewne byłeś od razu orłem na drodze, no nie?? Wszystko bez wsiadania do auta wiedziałeś najlepiej... Brak słów dla takich komentów...

• Thanks 1

Witos

Nie jesteśmy w stanie określić jak było, nie wiemy, nie wypowiadajmy się i nie schodźmy do poziomu komentów pod artykułem...

Jedno jest pewne, dwie (trzy?) osoby nie żyją, inni są w stanie ciężkim, uszanujmy to.

kamil20011

*RAMZES* nie napisałem nigdzie że jeżdżę bez wad ale bez jaj czasami jak się stoi na skrzyżowaniu i widzi jak rusza to ręce opadają kto każe jezdzić L-ce po mieście czemu nie bierze kursanta na jakieś zadupie i tam nie uczy go ruszać a jak już widzi że radzi sobie wtedy na miasto a ci z placu manewrowego na miasto od razu dla osoby która siedzi pierwszy raz w aucie za kierownicą to napewno większy stres jak stoi na skrzyżowaniu i auto jej cały czas gaśnie a wszyscy klaksony a tak to uczył by się kursant na spokojnie i bez problemów

u nas jest tak jak są dwa pasy do jazdy prosto i na prawym stoi L-ka to za elką pusto a na lewym pasie 15 samochodów bo wszyscy wiedzą ze szybciej ruszy te 15 aut niz ta L-ka

Napisałem swoje zdanie ale mniejsza z tym jak te L-ki ruszają , skręcają itd teraz liczy się to żeby ranni z wypadku wyszli bez szwanku

gorion

kamil20011 ale co to ma do tematu wątka? I czemu krzyczysz? Moze L'ka jechała prawidłowo albo wracał nią instruktor?

Z mojej strony dużo zdrowia dla poszkodowanych.

Silv3r

Przestańcie się czepiać tej L'ki...

Grzechem jest jazda zgodnie z przepisami?

Zazdrość i chęć pokazania 'MaCho' podczas wyprzedzania, ruszania, butowania przed kursantem?

Litości...

• Thanks 1

michal_pom1

Wyrazy współczucia dla rodzin poszkodowanych w wypadku,

kubsiol

jestem w szoku jak się 300C poskładało.... przecież to kawał auta... wielki kawał auta...

Powrotu do zdrowia dla żony Pablo, informuj tutaj co i jak. Pozdro.

• Thanks 1

Angie

JeJu straszne... =/ Dużo zdrowia dla żony, trzymam kciuki, żeby szybko doszła do siebie...

Spectral

jeżeli jakoś mogę jako fizjoterapeuta pomóc to pisz pw

• Thanks 1

cinek

Życzę Twojej żonie szybkiego powrotu do zdrowia

tornado

Pablo, bardzo przykra sprawa :/ Dla Twojej żony oczywiście dużo zdrowia i oby szybko doszła do siebie.