Jump to content
Pablo

Wypadek pod Królewem malborskim..

Recommended Posts

Lote

DUZO DUZO ZDROWIA DLA ŻONY!

Bardzo szybkiego powrotu zdrowia dla Niej i wiele wiele cierpliwości i siły dla Ciebie!

Junk65
Pablo jestem z Wami!!! Pozdrów żonę!
  • Thanks 1

Fryc

Ja tez pierwsze co zrobiłem po wejściu do roboty to sprawdziłem co u Was, trzymam kciuki, jeszcze raz jak coś to wal jak w dym.

Junk65

Pablo, jakby potrzebna była jakaś bardziej wymierna $ pomoc to wal śmiało - podaj nr konta i damy rade - na rehabilitację czy coś takiego...

• Thanks 1

Visterio

ooooo bardzo dobry pomysł Junk!

P.S. ja też zaglądam kilka razy dziennie do tego tematu! Mam nadzieję, że wszystko "idzie zgodnie z planem"! :)

AniracK

jezu

mnie dawno na forum nie było i dopiero teraz widzę....

Paweł! Trzymamy wszyscy kciuki!!! Musi być i będzie dobrze! Jeszcze tylko troszkę wytrzymaj! Twoja żona jest bardzo silna więc też taki musisz być żeby ją wspierać!

i jak napisali poprzednicy - niby to tylko w większości wirtualne duszyczki ale jesteśmy z Tobą - i gdyby była potrzebna jakaś pomoc - jednak jest tu nas dużo i w jakiś sposób się solidaryzujemy - pisz, gdybyście czegoś potrzebowali!!!

Banan

Pablo 3maj sie,

wszystko bedzie dobrze

Joanita

Ufff cieszę się, że operacja poszła dobrze. Trzymamy kciuki za spokojny powrót do zdrowia.

maly-01

Podpisuję się pod tym co napisał napisał Junk65.

Powodzenia i wytrwałości...

Ola

Kurcze przykro jak się o tym czyta :( ale najważniejsze, że operacje się udały!!! Wiadomo, przed Wami pewnie jeszcze długa droga, ale warto o nią walczyć :)

Będzie dobrze!!! Wszyscy trzymamy mocno kciuki!!! Teraz najważniejszy jest spokój... a jeśli możemy tylko jakoś pomóc - tak jak pisali powyżej - pomożemy :D

karbed19
Junk65 może by już zacząć zbierać jakieś pieniądze bo wiadomo rehabilitacja kosztuje, i łatwiej by chyba było już zbierać niż później tak na szybko, można założyć jakieś konto i każdy by coś wpłacił od siebie

Spectral

niech najpierw Pablo napisze, co lekarze mówią i co jest potrzebne. Spokojnie. Rehabilitacja będzie na początku w szpitalu (powinna być) dopiero później, jak stan się poprawi zobaczymy jaki bedzie deficyt i co będzie można zrobić aby poprawić funkcjonowanie.

karbed19

ja pozostaje przy swoim,przecież jak odłożymy więcej niż będzie potrzebne to można to na serwer "przelać" ale niech inni sie wypowiedzą, nie będę sie upierał

Let

Lepiej poczekajmy na info od Pablo

Junk65
Lepiej poczekajmy na info od Pablo

Uwazasz, że nawet gdyby im kasa potzrebna była to Paweł powie (napisze) że jej potrzebuje? Karbed19 ma racje. Rzuciłem propozycje ale widzę, ze mam poparcie...

Pablo

Witam!

2 doby minęły po drugiej operacji. Jak na razie - zdaje sie - jest wszystko w porządku i mam nadzieję, że nie bedzie zadnych ataków /już raz miała reanimacje przed druga operacją ale nie pamietam, czy o tym pisałem/ to powoli bedzie wracać do zdrowia.

Kochani - pisze o tym - żeby każdy z nas nie 5 a nawet 10 razy przemyslał to co zamierza robić na drodze - czy to wyprzedzanie na 3 czy tez jazda z tyłu bez pasów. Choć nie brałem udziału w tym wypadku - ale to co mnie dosięgło i moja rodzinę - nauczyło mnie "na zapas" na całe życie..

Dzieki jeszcze raz za wasze zaangazowanie w tą sprawę, i jeszcze raz za wszelkie słowa i gesty wsparcia mnie w taki czy inny sposób - ale fakt, że czytam te miłe słowa od Was - w zupełności mi i mojej rodzinie wystarcza - to jest bardzo dużo!!!

Jedynie czego chciałbym jeszcze od Was Kochani Forumowicze sie dowiedziec - jak uzyskać srodki finansowe z OC i NW kierowcy pojazdu astry. Kierowca to zona mego kolegi, chce mi pomóc jak tylko może - ale sam sie "mota" z tym no i również przeżywa tragedie - żona w szpitalu i na dodatek prokurator u drzwi.

Poza tym, żona była ubezpieczona w miejscu pracy - i z tych żródeł zamierzam pozyskać fundusze na przyszłą rehailitacje.

A w zasadzie - tak prawde mówiąc - najwazniejsze jeszcze 10 dni - nic złego nie będzie sie dziac - to mozna myśleć o innych sprawach.

Pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!

Edited by Pablo

Lote

PABLO! Cieszymy się, że wszystko jest okej. Oby wszystko się potoczyło po Twojej i lekarzy myśli i oby Żona jak najszybciej wróciła do zdrowia! Pełni zdrowia! Pamiętaj, że w razie czego w 100% możesz na Nas wszystkich liczyć, niezależnie od tego jakiej pomocy będziesz potrzebował... Co do ubezpieczenia to na pewno są tu ludzie, którzy będą mogli pomóc, jestem pewien. Ale jak sam powiedziałeś, nie to jest teraz najważniejsze!

Powodzenia Pablo!

Spectral

napisz do 206Gti może będzie mógł pomóc

emka

Pablo, jeszcze raz życzę Żonie i wszystkim osobom szybkiego powrotu do zdrowia a Tobie i całej rodzinie dużo siły, jestem z wami myślą i modlitwą.

Janus

życzę powrotu do zdrowia dla żony, a dla Ciebie dużo sił w tym trudnym okresie. Wierze, że wszystko będzie dobrze!

Shapeshifter

Zdrowia dla małżonki i jak najmniej wspomnień po tym okresie.

ela

szybkiego powrotu do zdrowia dla twojej żony.....a dla ciebie duzo siły,żeby przetrwać ten trudny okres...... mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze

Let

Pablo przekaż pozdrowienia dla żony od pracowników z przedszkola z Reymonta,

życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

maly-01

http://motofinanse.pl/index/65/

Tutaj znalazłem ciekawy artykuł odnośnie odszkodowań Pablo,może się przyda...

Pozdrowienia i powodzenia.

Pablo

Jutro odbieram zonę ze szpitala, reasumując - pół roku w kołnierzu, przez tytany w szyi praktycznie nie będzie ruszac glową nigdy /ja mam nadzieję, że choc troszke/

Dwie ręce sie troche ruszaja ale do góry nie podniesie - rehabilitacja. ma do konca roku siedzieć w domu a pózniej do sztumu do szpitala na rehabilitacje....

Nie wiem co dalej bedzie, mam nadzieję, że sie rozrusza oby jak najwiecej i zeby mi nie wpadała w depresje - bo juz mi po mału w szpitalu zaczynała....