Jump to content
Pablo

Wypadek pod Królewem malborskim..

Recommended Posts

Grzegorz206

Na prawdę Ci współczuje ... Ale trzymam kciuki za rehabilitacje żony ;-);-)

aguuutek

w takim razie wytrwałości życzę!! oby rehabilitacja jak najwięcej dała, pojawią się pierwsze efekty i na pewno będzie lepiej z żonką.. trzymamy kciuki, teraz musi być już tylko lepiej

*RAMZES*
Nie wiem co dalej bedzie, mam nadzieję, że sie rozrusza oby jak najwiecej i zeby mi nie wpadała w depresje - bo juz mi po mału w szpitalu zaczynała....

Pablo, musisz być dobrej myśli. Ludzie nie z takich opresji wychodzili. Ale masz świadomość, że teraz gro zależy od Ciebie. Jeżeli Ty nie będziesz miał wątpliwości w końcowy sukces to zarazisz nim żonę. Dużo sił życzę, cierpliwości a żonce szybkiego i pełnego powrotu do zdrowia...

• Thanks 1

Lote
a pózniej do sztumu do szpitala na rehabilitacje..

Pablo!

Jako, że Sztum jest niedaleko mnie i czasem tam bywam z związku z moją pracą - jeśli kiedykolwiek będziecie potrzebować jakiejkolwiek pomocy - WAL ŚMIAŁO!

Bommb

Będzie dobrze !!!! :)

Spectral

Hmm tytany... jak rozumiem tylko z konczynami gornymi jest deficyt? Ja bym osobiście Pablo szukał przychodni rehabilitacyjnej - jak najszybciej!!! Można zacząć pracować chociaż nad funkcją ręki. Im dłużej odwlekasz tym wszystko będzie słabnąć... Owszem elementy sztuczne muszą się wgoić i szyję należy bardzo oszczędzać, ale jeżeli problem stanowią tylko konczyny górne a z dołem jest wszystko ok to ja bym zaraz leciał zapisać do lekarza po skierowanie na rehabilitację. Jeżeli lekarz wystawi skierowanie "1na CITO" to taka przychodnia rehabilitacyjna może przyjąć pacjenta prawie z marszu. Nie trzeba czekać.

Przypadkiem nie każ żonie leżeć cały czas w łóżku bo już w ogóle wszystkie mięśnie będą osłabione...

wypowiedź moja bazuje na twojej informacji, że tylko kończyny górne i głowa przejawiają decifyt motoryczny.

Fryc

Pablo jednak jak cokolwiek potrzeba to ruszymy to glebę i nie tylko, więc bez najmniejszych oporów. WAL jak w dym.

I trzymajcie się. Ty zwłaszcza za Was dwoje.

Pozdrawiam

pkozlowski

W miejscowości w której mieszkam czyli w Mielnie jest ośrodek który zajmuje się rehabilitacją osób po wypadkach, podobno są najlepsi. Prowadzą rehabilitacje w specjalnych skafandrach w ogóle cuda wianki. Najważniejsze jest to ze są skuteczni. Poczytaj więcej na ich stronie: http://www.euromed.pl

Pozdrawiam i życzę zdrowia!

tomHDI

Pablo, Chciałem tylko życzyć Tobie i Twojej zonie wszystkiego dobrego.

To straszne jak zycie ludzkie jest kruche :(

Moja zona tez niedawno byla w szpitalu jednak z innego powodu...

Jesli to cos da to wiec ze kilkadzesiat ludzi na tym forum jest z Toba i Twoja zona myslami.

Spectral

ja trochę obalę mit o skafandrach... Strasznie dużo sobie liczą za to, a niestety uszkodzenie u części pacjentów, którzy tam trafiają w obrębie ukł. nerwowego są takie, że nie jest w stanie się przetorować informacja o zachowaniu prawidłowej pozycji... bez zaopatrzenia lipa :/

maciej_mw

Myślę, że w domu będzie trochę lepiej. Rehabilitacje właściwie powinieneś zlecić teraz. Ja miałem skręconą szyję (mięśnie, a nie nerwy), że nie ruszałem w ogóle. Byłem kilka razy na solluxach i myślałem, że po robocie. Dzięki temu dziś nie ruszam szyją do końca w prawą stronę i do końca w lewą, bo robi mi się niedobrze i odczuwam ból... Mimo, że mój uraz jest niczym w porównaniu do urazu twojej małżonki, to chciałem potwierdzić sugestie innych użytkowników dotyczących rehabilitacji. Im szybciej, tym lepiej :)

Zdrówka dla żony.

• Thanks 1

emka

Dużo zdrowia, siły i pogody ducha dla Żony i Was wszystkich. Będzie dobrze, a jak Żonka poczyta ile ludzi życzy Jej szybkiego powrotu do zdrowia,i Wam wszystkiego najlepszego to na pewno poczuje się trochę lepiej.

Banan

Pablo...

duzo duzo duzo zdrowia. Bedzie dobrze...Jestesmy z Wami

• Thanks 1

*RAMZES*

Pablo jak czuje się żona? Wszystko OK??

Przy okazji Wesołych i spokojnych świąt... Jesteśmy z Wami... :snieg

• Thanks 1

Pablo

Witam!

Żona od 15 grudnia jest na rehabilitacji w Sztumie, teraz obecnie w domu na swieta. W zasadzie nic sie nie zmieniło, doszło to, że ma jeszcze zwichniecie barku i ma załozony temblak....

Dziekuję wszystkim za miłe słowa, za życzenia, życze wszystkim Spokojnych Wesołych Świąt!!

Lote

Wesołych Świąt Pablo - dla Ciebie i dla Żony!

• Thanks 1

emka

Wesołych Świąt, dużo zdrowia i wytrwałości :mikołaj

• Thanks 1

ogonek1989

również życze wesołych świąt, ;)

• Thanks 1

Banan

Wesołych Świat....zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla Wszystkich

Junk65

Pablo, najlepsze Życzenia świateczne i noworoczne dla całej Twojej rodzinki!!! Musze sie pochwalić, ze z moja mamą też juz duzo lepiej, jeszcze przed nia długi pobyt w szpitalu i leczenie, ale poprawa jest znaczna, a była juz na krawędzi... Ludzie, jak sie cieszę...

Szanujcie za młodu swoje zdrowie...

• Thanks 1

Banan

Pablo

jak czuje się żona? Jak rehabilitacja?

Pablo

nie zaciekawie,,....

poza kołnierzem, ręce - jedna do łokcia sie trochę rozruszała a z drugą problem - wywichnięty bark, ręka wisi na mięśniach - a do tego doszło że ma w poważnym stopniu uszkodzone aksonalnie nerwy na poziomie korzeni na odcinku C4, C5 z lewej strony, reka się nie rusza, mocno boli, tylko dłoń sprawna...

Grzegorz206

Cierpliwosci i wytrwalosci zycze. Mam nadzieje,ze z czasem bedzie duuuuza poprawa :kciuki

lechoo

jakaś poprawa?

trzymam kciuki i pozdrawiam :)

Pablo

Żonka jest teraz na rehabilitacji w wojskowym szpitalu klinicznym w Bydgoszczy, w kazdy weekend tam bywam, praktycznie od piatku do niedzieli. Prawa ręka się trochę rozruszała, może już sama nią jeść czy bużkę umyć a prawa w temblaku ale innym, takim, którym chodzi, śpi non stop w nim, póki ręka nie podniesie się o ok.2-3 cm....

ciągle w kołnierzu, jeszcze ze dwa miesiące ale bóle szyi coraz mniejsze...

ciągle walka o te ręce............