Jump to content
Pablo

Wypadek pod Królewem malborskim..

Recommended Posts

Donka

Pablo przyznam ze podziwiam takich ludzi jak Ty!!! Nie wiem jak sama zniosłabym cos podobnego. Zycze Wam szczescia i jak najwiecej milosci bo tylko tak to przetrwacie.

*RAMZES*

Współczuję... cóż więcej można napisać? Nie znajduję słów, by ogarnąć co czuję, by Cię pocieszyć, pomóc. W tym co robisz jesteś wielki, choć to pewnie i tak marne pocieszenie. Pomimo wszystko życzę dużo sił, wytrwałości i wszystkiego co najlepsze.

---------- Po chwili dodano... ----------

Oby nikt z forumowiczów nie zaznał takiego nieszczęścia.....

Niech dramat który przeżywałeś i przeżywasz zmusi do refleksji wszystkich tych, którzy niejednokrotnie na drodze igrają z losem - by takich wypadków było jak najmniej. Czasem warto być gdzieś nawet parę godzin później niż gdzie indziej kilka lat za wcześnie. W końcu życie i zdrowie mamy tylko jedno...

pugu206

Strasznie współczuję :( Dopiero teraz przeczytałam... Życzę przede wszystkim wytrwałości, cierpliwości na co dzień... Wyobrażam sobie, że to dla Was wywrócenie życia o 180 stopni, że już nic nie będzie takie jak przed wypadkiem... Tego typu nieszczęścia bywają prawdziwym sprawdzianem w życiu ludzi. Przede wszystkim sprawdzianem z miłości.

emka

Pablo, bardzo Wam współczuję. Życzę dużo siły i wytrwałości a przede wszystkim nie traćcie wiary w lepsze jutro. Pozdrowienia dla żony.

jacekxyz

Trzymaj sie chlopie, medycyna tez robi postepy jak nie dzis moze jutro da sie cos zrobic, trzeba byc dobrej mysli

maly-01
medycyna tez robi postepy jak nie dzis moze jutro da sie cos zrobic

Dokładnie,trzymajcie się (wiem że łatwo mówić ((pisać)) w takiej sytuacji,życzę wam byście oboje nie tracili optymizmu,gdyby była potrzebna kosztowna terapia to ja i myślę że sporo klubowiczów pomoże,pozdrawiam...

Pablo
medycyna tez robi postepy jak nie dzis moze jutro

robi, robi ale na nerwy nic się nie wymyśli, jeżeli w ciągu 1,5 roku od urazu nic się nie zrobi - to już nie ma możliwości przywrócenia jakiejkolwiek czynnosci. "Straty bezpowrotne"...

dzięki wszystkim za słowa otuchy i wsparcia, na pewno dużo pomagają, ale życie dalej się toczy - ale już jest one inne.

THX

---------- Po chwili dodano... ----------

jakby ktokolwiek potrzebował informacji odnosnie rehabilitacji, ośrodków, leczenia takich przypadków - pomogę ile mogę.